IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фонд за недвижими имоти България АДСИЦ (5BU / BREF)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Това каза и на предния уебинар и допълни, че ще продадат част от земите в Младост и В. Търново поради проявилит интерес от купувачи.
    П.П. Браво от мен!

    Коментар


    • Интересен анонс бе за Бриколажите, че има вероятност да се търси друга реализация на проектите.
      колкото толкова

      Коментар


      • За мен лично беше доста полезен този уебинар. Най-вероятно повечето неща ги има някъде като инфо ама за 1 час си попълних някои дупки. Също така се задаваха въпроси real time. Хайде задайте си въпросите на отчета като пише всичко там

        Също беше интересна гледната точка около това как Маркан ще им е конкурент и тя съвпада с моята както и за гледната точка около пазарните условия.

        На тези които не присъстваха, препоръчвам да гледат като излезе записа.

        Коментар


        • Линк със запис на уебинара ще бъде качен на страницата на дружеството. Нямаше нищо коренно различно или изненадващо от афишираното през последните месеци, предполагам Мариян ще обобщи всичко в статия.

          Цялата работа си остава, че в момента "се гони дивото" с това увеличение и проект, вместо спокойно да се взимат по около 15 ст./акция дивидент и цената вероятно щеше да е 2.70 лв. в момента. Сега се говори за 2022 г., ликвидация още в по - далеченото бъдеще, излишно упражнение. Вероятно всичко ще мине близо до казаното от тях, но добрата доходност се избута напред във времето.
          Last edited by k.o.; 12.02.2019, 16:23.
          Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

          Коментар


          • Чак сега видях, че имейлът им е попаднал в спам папката. Язък.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Minka Разгледай мнение
              Ако нямам акции, мога ли да гледам и аз? Може пък да искам да си купя след всичко, кооето ще кажат.
              Ами гледай, кой те спира. Просто им изпрати мейл за регистрация, за да ти дадат код и парола.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от oslo Разгледай мнение

                +1
                вместо да ни карат в работно време да пътуваме до Интерпред (където са регуларно ОСА), ни разрешават от компютъра в 15 ч. да ги видим и сте недоволни
                засрамете се
                Oslo, уебинари много, подкасти също, не виждам необходимост от регистрация и подобни глупости. Може би има идея, но надали ние можем да вникнем зад нея. Ако нямам акции, мога ли да гледам и аз? Може пък да искам да си купя след всичко, кооето ще кажат.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
                  Аз признавам, че не разбирам какво искате от тях. Хората най-после решиха да направят уебинар, вие пак недоволствате. Бил през деня - е вечерта ли да го направят, бил с регистрация - ами не знам, но такова нещо правиха Сирма и БФБ и все бяха през деня и с регистрция. Пращаш мейл, връщат ти user name и pass. Искате да откажете и единиците склоннни на някаква активност над нормативно изискваната.
                  Искаме да се правят нещата, както трябва. Защо се използват глупави оправдания "-Уебинарът няма да се записва, с цел да се реализира по-голям интерес в момента на уебинара......". Скандално е да има уебинар и да няма запис, който всеки може да гледа, когато му е удобно и да може след месеци/години да сравни казаното.Чак днес получих мейл с потребител и парола. Регистрирал съм се преди повече от седмица.

                  Коментар


                  • А какво пречи както Елана да го запишат и да го пуснат във форума..От кои се крият и така ли ще печелят нови акционери..
                    Last edited by Kiro; 12.02.2019, 12:04.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
                      Аз признавам, че не разбирам какво искате от тях. Хората най-после решиха да направят уебинар, вие пак недоволствате. Бил през деня - е вечерта ли да го направят, бил с регистрация - ами не знам, но такова нещо правиха Сирма и БФБ и все бяха през деня и с регистрция. Пращаш мейл, връщат ти user name и pass. Искате да откажете и единиците склоннни на някаква активност над нормативно изискваната.
                      +1
                      вместо да ни карат в работно време да пътуваме до Интерпред (където са регуларно ОСА), ни разрешават от компютъра в 15 ч. да ги видим и сте недоволни
                      засрамете се

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
                        Аз признавам, че не разбирам какво искате от тях. Хората най-после решиха да направят уебинар, вие пак недоволствате. Бил през деня - е вечерта ли да го направят, бил с регистрация - ами не знам, но такова нещо правиха Сирма и БФБ и все бяха през деня и с регистрция. Пращаш мейл, връщат ти user name и pass. Искате да откажете и единиците склоннни на някаква активност над нормативно изискваната.
                        +1

                        Коментар


                        • Аз признавам, че не разбирам какво искате от тях. Хората най-после решиха да направят уебинар, вие пак недоволствате. Бил през деня - е вечерта ли да го направят, бил с регистрация - ами не знам, но такова нещо правиха Сирма и БФБ и все бяха през деня и с регистрция. Пращаш мейл, връщат ти user name и pass. Искате да откажете и единиците склоннни на някаква активност над нормативно изискваната.

                          Коментар


                          • Аз получих преди малко мейл с регистрация.

                            Коментар


                            • Въпросът ми бе по-скоро шега, колега!

                              Аз също не получих писмо-покана за супер потайния уебинар на БРЕФ!
                              Странна е политиката на публично дружество да прави потайни срещи с индивидуални покани и то в работно време, когато могат да се включат минимален брой участници!
                              Абе кажете, че идеята е да ни е трудно, да не присъстваме и че да не питаме е най-добре!
                              Очевиден бе напъна преди увеличението - когато видяхме приказлив мениджмънт и ранно публикуване на отчети и рязката промяна и връщане към старите практики след това.

                              Пак питам - каква е идеята на инфо-бюлетина, когато идва залепен за Междинния доклад, който има достатъчно инфо?!?! Ами пуснете го в средата на тримесечието - аз ли не мога да обясня или те се правят, че не разбират?!?!
                              На терена в Тех парка работят машини, а инфо няма - каква е файдата от бюлетини и уебинари тогава!?!?

                              имам 100бр и няма да увеличавам повече.
                              Last edited by tony1975; 12.02.2019, 06:34.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                                Някой утре ще запише ли уебинара?
                                Предполагам всички сте получили покани за утре?

                                И каква ще е ползата ти ако го гледаш бе Тони? За първи път виждам частен уебинар. Какво имат за криене? С такова отношение не се печелят нови инвеститори и не се развива БФБ. Ще ги питам (мениджмънта) какво ще правят когато банките вдигнат лихвите, ограничат кредитирането и пенсионните фондове няма да са толкова предразположени да "раздават' нашите пари. Въпреки всичко компанията не е лоша за българските стандарти, имат добри инвестиции, прилични дивиденти, но разликата между отношението към миноритарите преди и след като си набраха увеличението, мен лично ме дразни. Не смятам да продавам, но и през ум не ми минава и да купувам повече, нито да участвам в увеличение на капитал. Някой чужди АДСИЦ-и имат дори фейсбук акаунти където пускат новини през ден, и най-вероятно ще умрат от смях ако разберат че трябва едва ли не да се моля на някой за да ми "рекламира" проекта си (компанията).

                                Коментар

                                Working...
                                X