IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фонд за недвижими имоти България АДСИЦ (5BU / BREF)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
    Тук продавачите сякаш имат безкрай акции за продаване
    уникредит към юни имаха 5.7% спрямо 8.48% към декември
    destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

    Коментар


    • Тук продавачите сякаш имат безкрай акции за продаване

      Коментар


      • някой ако е пропуснал

        Коментар


        • "Девета точка от дневния ред на ОСА е интересна:
          9. Вземане на решение за покриване на загубата на дружеството със специална инвестиционна цел от 2014 г.; проект за решение – ОС взема решение да се покрие загубата на дружеството със специална инвестиционна цел за 2014 г. в размер на 3 701 853.69 лв. за сметка на неразпределената печалба от минали години в размер на 236 655.99 лв. и за сметка на част от фонд “Резервен” в размер на 3 465 197.70 лв."

          Ей тук някак си много точно изчислиха колко им е отнела рекичката та баш колкото неразпределената печалба + фонд резервен . С такива сметки няма как аз от сега да уцеля колко ще е дивидента
          Поздрави!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
            На оса на бреф не съм имал удоволствието да присъствам и за това не знам какво е обещавал Брешков там.
            Аз със мойте 100бр съм много малък за там, като гледам участниците почват от 20К акции нагоре!
            Мисля че е некоректно да се дават обещания(прогнози) за дивидент в средата на годината касаеща дивидента. Всичко може да стане до края, как така ще кажат около 10%!!!

            С дивидентите и счетоводните врътки при тия адсиц не мога да се оправя, не зависело всичко от печалбата, правят там някакви фокуси с обезценки на око......
            Това което направих бе печалбата на акция 1трим(0,006)+2трим(0,007)=1,3ст., т.е. за годината не очаквам някакво рязко нарастване на приходите и прогнозирам печалба на акция 0,025 - 0,026лв. С боба на Фортис толкоз, какво ще извадят Скарли и Брешков от ръкава - НЕ ЗНАМ!

            Поздрави!
            Фокуси с обезценки на око не се правят, а идват от това че имотите в Младост 4 не могат да се използват на 100 процента, поради градоустройствения план и минаващите подводни води(рекичка) през тях. По памет нещо такова обясниха.
            10% имаше предвид Т.Б. до този момент( датата на ос)
            Бройките нямат значение, чичо Фортис бе на ОС на Атера с 1 акция, тоест по-малко и от теб тук

            Коментар


            • На оса на бреф не съм имал удоволствието да присъствам и за това не знам какво е обещавал Брешков там.
              Аз със мойте 100бр съм много малък за там, като гледам участниците почват от 20К акции нагоре!
              Мисля че е некоректно да се дават обещания(прогнози) за дивидент в средата на годината касаеща дивидента. Всичко може да стане до края, как така ще кажат около 10%!!!

              С дивидентите и счетоводните врътки при тия адсиц не мога да се оправя, не зависело всичко от печалбата, правят там някакви фокуси с обезценки на око......
              Това което направих бе печалбата на акция 1трим(0,006)+2трим(0,007)=1,3ст., т.е. за годината не очаквам някакво рязко нарастване на приходите и прогнозирам печалба на акция 0,025 - 0,026лв. С боба на Фортис толкоз, какво ще извадят Скарли и Брешков от ръкава - НЕ ЗНАМ!

              Поздрави!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение
                Не, тази година успях да отида само на 1 ОСА
                Аз бях за първи път на BREF и останах доволен от подробностите, които се разискваха. Ще видим дали се припокрива казаното с действителността идната година!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Joz Разгледай мнение
                  Цитирам това, което сподели Брешков. Ти беше ли на ОС тази година?
                  Не, тази година успях да отида само на 1 ОСА
                  destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Joz Разгледай мнение
                    Тони, как изчисли дивента за 2016г. 0.025, като на ОС казаха че на сегашната стойност на акцията дивиденът идната година ще е около 10%
                    Най-вероятно са казали, че приходите ще бъдат около 10%. Като махнеш разходите и става горе-долу 5-5,5%.
                    Пътека се прави камък по камък!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение
                      Хммм, по-скоро малко над 5%
                      Цитирам това, което сподели Брешков. Ти беше ли на ОС тази година?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Joz Разгледай мнение
                        Тони, как изчисли дивента за 2016г. 0.025, като на ОС казаха че на сегашната стойност на акцията дивиденът идната година ще е около 10%
                        Хммм, по-скоро малко над 5%
                        destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                        Коментар


                        • Тони, как изчисли дивента за 2016г. 0.025, като на ОС казаха че на сегашната стойност на акцията дивиденът идната година ще е около 10%
                          Last edited by Joz; 11.09.2015, 17:24.

                          Коментар


                          • Днес на ИТ форума в Пловдив, кмета Тотев каза, че офис сградите са новите заводи!!!! Така че пак в "производство" инвестираме ей!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Silver Fox Разгледай мнение
                              Аз казвам, че са важни и двете.

                              УД-то взима доста така е, но има добри проекти.
                              ОД-то като има добри проекти, да вземе да правят и добре печалби! Това е идеята, а иначе е най-добре и двете - съгласен!
                              Пътека се прави камък по камък!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                                Абе ние сме чували, но ти може ли да сметнеш колко ще са разходите /такси на ОД, лихви, данъци и т.н./ до 2029 г.? Ако няма печалба, на практика всички имоти които визираш стават собственост на ОД, банки и т.н., тъй като те си лапат таксите без значение дали БРЕФ е на печалба или не! За това е важна печалбата, а ако кажат, че утре ще го ликвидират е друга бира.
                                Аз казвам, че са важни и двете.

                                Още казвам, че тук собствеността е достатъчно раздробена, за да се избегнат някои характерни рискове.

                                УД-то взима доста така е, но има добри проекти.
                                Veni, Vidi, Vici

                                Коментар

                                Working...
                                X