IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фонд за недвижими имоти България АДСИЦ (5BU / BREF)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от LEOPARD Разгледай мнение
    https://www.investor.bg/novini-i-ana...ravata-265142/

    Аз вече нямам съмнения, че след две години и половина ще е построена огромна нова сграда. След още две години на входа й вероятно ще има метро. Вече изграден парк. Арена Армеец и голям търговски комплекс в непосредствена близост.
    Надявам се, ако не след 2 и 1/2, то поне до края на 2021 или началото на 2022 г. сградата да е факт и да е запълнена поне на 80%, но не мога да съм толкова сигурен. Придържам се към старата латинска сентенция "Не бързай краво, нивата е дълга...!"

    Като един от гласувалите (с парите си) ново доверие в мениджмънта на ФНИБ желая успех на този най-голям и важен проект на фонда!
    Vanitas vanitatum...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение

      Ти да не си ДВИ-то
      Не, обикновен човек съм си

      Коментар


      • Първоначално изпратено от LEOPARD Разгледай мнение
        https://www.investor.bg/novini-i-ana...ravata-265142/

        Аз вече нямам съмнения, че след две години и половина ще е построена огромна нова сграда. След още две години на входа й вероятно ще има метро. Вече изграден парк. Арена Армеец и голям търговски комплекс в непосредствена близост.
        Ти да не си ДВИ-то

        Коментар


        • https://www.investor.bg/novini-i-ana...ravata-265142/

          Аз вече нямам съмнения, че след две години и половина ще е построена огромна нова сграда. След още две години на входа й вероятно ще има метро. Вече изграден парк. Арена Армеец и голям търговски комплекс в непосредствена близост.

          Коментар


          • Интересно от къде разполагаш с тази информация ?
            Поне до този час не я видях никъде официално ?
            А относно увеличението - е ясно ,че съдбата на давещите си е в ръцете на саните тях.
            Преди време бях попитал дали управляващите адсица и близките кръгове до тях (банката ,менидж.дружество и други) ще запишат полагащия им се дял - но не бе отговорено.
            За дребните като мен - няма логика да се участва в увеличението - на който му харесва Адсица може да си вземе акции от пазара на същата ,даже и на по-ниска цена.
            В последните месеци на цена 1,90 и по-ниска са минали няколко стотин хиляди акции , а и не се знае дали няма още .

            Коментар


            • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение
              Някой да знае колко права се купиха до този момент или къде може да се провери. Изглежда ми, че увеличението ще е успешно. Мисля, че повече от 3млн. се купиха до този момент, като прибавим и големите, които може да презапишат ...
              Колко са купени няма особено значение, по-важното мисля е колко са заявени за записване /към момента 13,7 млн. права/, което пак не е гаранция, защото трябва да се платят. За аукциона на неизползваните права остават около 6,5 млн. права. Изглежда че ще е успешно!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от LEOPARD Разгледай мнение
                Продалите все още имат възможност да си върнат акциите под 2 лв.
                Не е препоръка.
                Да, 1.5 - 1.6 лв. за търпеливите.
                Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                Коментар


                • Продалите все още имат възможност да си върнат акциите под 2 лв.
                  Не е препоръка.

                  Коментар


                  • Разбрах, че са ходили при ИП и фондовете да обещават, че ще си спазят всички срокове..Даже и за ликвидацията..Увеличението може да мине , но Лъжливото овчарче си остава..

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                      Новата сграда в "София тех парк" трябва да бъде построена в срок до 5 години, а минимум 30% от офисите трябва да се отдадат на компании, занимаващи се с изследователска и развойна дейност

                      https://www.capital.bg/biznes/kompan...a_33_mln_evro/
                      След 5 години я камилата я камиларя. Пък и срока може да не бъде спазен. И всекви други изненади.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                        мда, ДВИ-то много се разработи. Направо неочаквано!
                        Дали няма да видим и дивидент тази седмица, пак неочаквано?
                        Като мине увеличението, пак ще е тихо като......

                        Имам малко за цвят.
                        Пътека се прави камък по камък!

                        Коментар


                        • мда, ДВИ-то много се разработи. Направо неочаквано!
                          Дали няма да видим и дивидент тази седмица, пак неочаквано?

                          Коментар


                          • Новата сграда в "София тех парк" трябва да бъде построена в срок до 5 години, а минимум 30% от офисите трябва да се отдадат на компании, занимаващи се с изследователска и развойна дейност

                            https://www.capital.bg/biznes/kompan...a_33_mln_evro/

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение
                              Уебинара по увеличението на капитала беше много апокрифен - човек нито можеше да се регистрира нормално, нито след това някъде беше предоставен!!!? .. Та там беше ли разяснен въпроса как така при толкова растящ пазар на НИ се стигна до загубата при продажбата на имота в Младост 4?
                              не

                              Коментар


                              • Уебинара по увеличението на капитала беше много апокрифен - човек нито можеше да се регистрира нормално, нито след това някъде беше предоставен!!!? .. Та там беше ли разяснен въпроса как така при толкова растящ пазар на НИ се стигна до загубата при продажбата на имота в Младост 4?
                                Last edited by petyob; 19.07.2018, 14:25.

                                Коментар

                                Working...
                                X