IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фонд за недвижими имоти България АДСИЦ (5BU / BREF)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
    Бате Тони днес е доволен!
    Абе тоя с тия 300К на 51ст какво искаше да покаже? Не я разбирам тази символика

    Тука гледам една фирма продължават да се разрастват! Да нямат нужда от още офиси в близост?

    п.п. Бг Трейдъра ми на телефона през Опера не искаше да работи, но свършихме работата п/з друг браузър!
    под него имаше един 111К и още един с 50 К....
    Предполагам се надяваха някой да ги освободи на тази цена....

    Коментар


    • Бате Тони днес е доволен!
      Абе тоя с тия 300К на 51ст какво искаше да покаже? Не я разбирам тази символика

      Тука гледам една фирма продължават да се разрастват! Да нямат нужда от още офиси в близост?

      п.п. Бг Трейдъра ми на телефона през Опера не искаше да работи, но свършихме работата п/з друг браузър!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
        Защо въобще му обръщаш внимание на това мишле!? Оставил съм го да цвърчи в игнора. Толкова е далеч от истината.. още дъвче за закона и даже не му минава през ума защо днес Атера поскъпва с обем

        Иначе да, продадох една част бързо, но обмислям да оставя повечкото за няколко седмици, че ако наистина се е изнесъл продавач - зорлия от тук в следващите дни може доста добре да възстанови над 50 ст.
        Явно има още за продан, защото гледам някакъв заплашителен аск от 230 000 на 0,51.
        Няма лошо, те нека взимат повече наеми, а продавачите да си стоят.
        Пътека се прави камък по камък!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
          Монти, Брефа имат изключително малко земя, ако не са я продали вече. А иначе Батя не е дългосрочен тук и според мен вече е продал по-голямата част от купеното днес. Сега колкото и да не го долюбваш, като направи хубава врътка и то със стабилна компания, трябва да му се каже едно евала...
          Защо въобще му обръщаш внимание на това мишле!? Оставил съм го да цвърчи в игнора. Толкова е далеч от истината.. още дъвче за закона и даже не му минава през ума защо днес Атера поскъпва с обем

          Иначе да, продадох една част бързо, но обмислям да оставя повечкото за няколко седмици, че ако наистина се е изнесъл продавач - зорлия от тук в следващите дни може доста добре да възстанови над 50 ст.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
            Монти, Брефа имат изключително малко земя, ако не са я продали вече. А иначе Батя не е дългосрочен тук и според мен вече е продал по-голямата част от купеното днес. Сега колкото и да не го долюбваш, като направи хубава врътка и то със стабилна компания, трябва да му се каже едно евала...
            Адсицовете с този закон ще бъдат под натиск ,защото няма да имат чужди инвеститори а тези който има , ще избягат....
            Някой още се ослушват,защото има мног време до влизането му....или не знаят за него
            Гледай натиска с Атерата ,същото го правят и тук...
            Два три дни крепят цената на 50 и после изсипване....,после пак крепят цената и изсипване...
            Всяко изсипване е все по голяма и по дълбоко.... предишните бяха до 50 ,после до 49 после до 48 ...днес до 45 аз също следя позицията но влизам и излизам със страх....
            Поздрави!
            А батя си го знам ,купил е не повече от 20К ,че за 50 ще го бият....
            Сега реве из форума за да може да ги продаде бързо ,че репата трябват обслужване.-...
            На над 47 има не повече от 15 К продадени до сега....
            Поздрави!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

              Онзи закон ,говори за цена до 35 ст до септември.....
              Не е препоръка.....
              тези са само първите най бързите който казват чао....
              Другите ще мъчат адсицовете до НГ.....
              Монти, Брефа имат изключително малко земя, ако не са я продали вече. А иначе Батя не е дългосрочен тук и според мен вече е продал по-голямата част от купеното днес. Сега колкото и да не го долюбваш, като направи хубава врътка и то със стабилна компания, трябва да му се каже едно евала...
              Пътека се прави камък по камък!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                Готино се получи тук!
                Хубава награда за коравите БФБ спекуланти, които така и отказаха да я напуснат

                Едни бързи 3-4 бона ми се очертават

                Онзи закон ,говори за цена до 35 ст до септември.....
                Не е препоръка.....
                тези са само първите най бързите който казват чао....
                Другите ще мъчат адсицовете до НГ.....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                  Готино се получи тук!
                  Хубава награда за коравите БФБ спекуланти, които така и отказаха да я напуснат

                  Едни бързи 3-4 бона ми се очертават
                  Браво Батя! Аз този момент го чакам от 3 месеца и точно когато е настанал алър-вериша съм обядвал! Е нЕма такъв карък
                  Огряло ме е, но с твърде малко и на дървена цена!
                  Пътека се прави камък по камък!

                  Коментар


                  • Готино се получи тук!
                    Хубава награда за коравите БФБ спекуланти, които така и отказаха да я напуснат

                    Едни бързи 3-4 бона ми се очертават

                    Коментар


                    • Този, който натискаше цената май ликвидира целия пакет... Ами сега?
                      Мнението не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                        кой се изходи?
                        някой през СИС
                        Взех си от промоцията, да изкарам и аз някой лев от спекулация, че напоследък само с дълги врътки съм се заиграл и ще загубя тренинг

                        Коментар


                        • кеф

                          Коментар


                          • кой се изходи?

                            Коментар


                            • https://auxionize.com/bg/auctions/view/4545

                              Коментар


                              • Може да не е важно, но да има

                                Етап I: Избор на Изпълнител за Лот 1 - Груб Строеж на BREF офис сграда, София
                                ЗАДАНИЕ ЗА ОФЕРТА:
                                Избор на Изпълнител Груб Строеж на мултифункционална сграда, Трафопост и ПГ в УПИ IX-2567 за обществено обслужване и ТП, КВ.2, м. "Малинова долина - Обслужващи обекти на околовръстен път", р-н Витоша, Столична община." Настоящата тръжна процедура се органзира от "МНИ" ООД като обслужващо дружество на "Фонд за Недвижими Имоти България" АДСИЦ ("BREF") в качеството си на Възложител.

                                ОБЩА ИНФОРМАЦИЯ:
                                1. Проектът включва строителството на нова мултифункционална сграда, трафопост, обслужващи пътища и надземни паркинг места. За изпълнението на проекта, строителните дейности са разделени на Лотове. Настоящият търг се отнася за Лот 1 - Груб Строеж: изпълнение на строителните работи (временни и постоянни СМР), както е описано в "Раздел 3 – Изисквания на Възложителя" и "Раздел 4.1 - Търгова Спецификация" (прикачени файлове "Section III - Employer's Requirements" и "Tender Specifications").
                                2. Формата на Договора ще бъде FIDIC Red Book Договорни Условия за строителство за строителни и инженерни проекти, проектирани от Възложителя, второ издание 2008, с промени (Раздел 2 - Договорна Документация).
                                3. Проектът ще бъде сертифициран по системата за устойчиво строителство на Green Building Certification Institute (GBCI) - LEED. Цялата процедура, свързана със сертификацията по LEED се извършва на английски език и с оглед на това всичко, свързано с LEED в настоящия проект, е описано на английски (Раздел 3 - Изисквания на Възложителя, Приложение H - LEED Изисквания).

                                Коментар

                                Working...
                                X