IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фонд за недвижими имоти България АДСИЦ (5BU / BREF)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Да не прелива вече от Еларга туканка...

    Коментар


    • Колеги, разбрах че сте скъсили имоти и имате кешовица около 100М. евро.
      Искам да ви предложа нови преспективи и пазари за завземане.
      http://www.investor.bg/forum/showthr...62#p1365034831
      Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

      Коментар


      • Е сетиха се кучетата. Както бях готов да продавам на 0,65... Мизата ми се вдига на 0,7
        Мнението не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
          Импе Атерата за разлика от БРЕФ има по лошо управление и поизчерпа переспективите си..Аз пък ще си продам АТЕРИТЕ.Тук има кеш и очаквания.Не е препоръка за нищо
          Нищо неизчерпала Атерка. Тия над 200 000 декарчета безперспективни ли са? А Брефчето засега май почти нищо не държи вече. Апропо - оттук прелях основно към Буллендчето - където печалбицата е бая по-сосна, а цената - не ного по-висока.
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Импе Атерата за разлика от БРЕФ има по лошо управление и поизчерпа переспективите си..Аз пък ще си продам АТЕРИТЕ.Тук има кеш и очаквания.Не е препоръка за нищо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
              Браво на Брефчето!!!
              Компанията винаги е била приятната изненада в портфейлчето ми!
              Купих между 35-37стинки(след големия дивидент 2009), продадох част на 70 стинки(няма да намалявам цената на покупка, както прави Пиб) за годините през които НЕ ПРОДАВАХ получих 2010 - 4стинки, 2011-4стинки и 2012 - 21стинки, ако прибавя и планираните 6 стинки които мога да получа тази година - излизам само от дивиденти на НУЛА "0" - а отделно имам акции на ст-ст 60стинки с 29млн. кеш в компанията!!!
              Евала!
              Аз почти съвсем излязох от тая позиция, за да насоча към други, според мен по-сгодни. И не мисля, че съм сбръкал - ако днешните цени на Брефчето са реални, Атерата трябва да струва точно ЕДИН ПЪНКАР.
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Всъщност след изплащане на дивидента кеша остава "само" 25 млн. лв.

                Някой знае ли къде по-точно в Младост 4 е имотът, който е оценен на 20 млн? Все пак след няма и година ще имаме и метро там.

                Коментар


                • Браво на БРЕФ- сега очаквам доброто управление да инвестира 30млн в изгодна сделка за по голям дивидент

                  Коментар


                  • И какво очаквате тук, след сосния дивидент миналата година? Ако може пак?
                    Ръстттттттттттттттттттттт ттттттттттттттттттттттттт

                    Коментар


                    • Браво на Брефчето!!!
                      Компанията винаги е била приятната изненада в портфейлчето ми!
                      Купих между 35-37стинки(след големия дивидент 2009), продадох част на 70 стинки(няма да намалявам цената на покупка, както прави Пиб) за годините през които НЕ ПРОДАВАХ получих 2010 - 4стинки, 2011-4стинки и 2012 - 21стинки, ако прибавя и планираните 6 стинки които мога да получа тази година - излизам само от дивиденти на НУЛА "0" - а отделно имам акции на ст-ст 60стинки с 29млн. кеш в компанията!!!
                      Евала!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                        Що бе, и няколко стотин хотела сега се предлагат.
                        Да ги поогледат, проучат. Някои добри приходи биха могли да носят.
                        Продавачите са на зор. Могат бая да ги поизнудят да свалят още.

                        Абе кеша винаги си е цар.
                        Тия тука не са некадърници, се ще му намерят място.

                        А за ликвидацията - и от мене 2 ръце бройте
                        От доста време следя БФБ и Инвестора, както и клиентите по посредниците.

                        Обаче никога не е имало толкова много боклуци и измет

                        Само изнудване, ликвидация и източване са единствените мотиви на подобни индивиди.
                        Ръстттттттттттттттттттттт ттттттттттттттттттттттттт

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Мажоритаря Разгледай мнение
                          На тоя пазар на НИ е по-добре на този етап да инвестират в депозити...
                          Що бе, и няколко стотин хотела сега се предлагат.
                          Да ги поогледат, проучат. Някои добри приходи биха могли да носят.
                          Продавачите са на зор. Могат бая да ги поизнудят да свалят още.

                          Абе кеша винаги си е цар.
                          Тия тука не са некадърници, се ще му намерят място.

                          А за ликвидацията - и от мене 2 ръце бройте
                          Last edited by pipbel; 02.04.2013, 17:05.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
                            Абе и пари да държиш в днешно време не е сигурно. Според мен ако инвестират ще е най-добре. Но...Предвид бизнес средата, икономическите и социални напрежения в България, то и инвестицията си е бая несигурна работа.. Не му е лесно на мениджмънта. Работата си е направо за ликвидация...
                            Вдигам две ръце за ликвидация...
                            Мнението не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Мажоритаря Разгледай мнение
                              Тук интереснот е, че следващите години се очертава стабилен дивидентец... Я провизии, я от депозити... Ако пък вземат и някой имот да продадат направо джакпот..
                              Абе и пари да държиш в днешно време не е сигурно. Според мен ако инвестират ще е най-добре. Но...Предвид бизнес средата, икономическите и социални напрежения в България, то и инвестицията си е бая несигурна работа.. Не му е лесно на мениджмънта. Работата си е направо за ликвидация...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от obafeme Разгледай мнение
                                ами ако инвестират в нов проект, което е по-вероятно предвид 30 млн. кеш или предпочитате да си взимате дивиденти от лихвата по депозитите?
                                На тоя пазар на НИ е по-добре на този етап да инвестират в депозити...
                                Мнението не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа.

                                Коментар

                                Working...
                                X