IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фонд за недвижими имоти България АДСИЦ (5BU / BREF)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
    Били получили разрешение в началото на март??? е аз проверих в регистъра предоставем ми любезно от един съфорумец - НЯМА!!!!

    Счетоводната продължава да пада , абе ей 1,05!!!
    То счетоводната ясно, а за пазарната какво ще кажете?

    Коментар


    • Били получили разрешение в началото на март??? е аз проверих в регистъра предоставен ми любезно от един съфорумец - НЯМА!!!!

      Счетоводната продължава да пада , абе ей 1,105!!!
      Last edited by tony1975; 30.03.2015, 22:42.

      Коментар


      • На 8 май ще бъде официално открит новият участък на метрото до Бизнес центъра в „Младост“ 4. Това съобщи шефът на „Метрополитен“ инж. Стоян Братоев.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение
          На мен пък ми е чудно как Агрия а 2.5 лева всички я мислеха за скъпа а сега на 10 лева много хора я виждат евтина
          За мой срам я отразих едва на 5, но тя даде достатъчно възможности за влизане, а и продължава да дава

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
            Класика! Надявам се и с ПИБ-а и Инс-а така да стане до 1-2 годинки
            Очакваш евросубсидии или виждаш конкурентни предимства пред чуждите банки и застрахователи(евтин ресурс)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение
              На мен пък ми е чудно как Агрия а 2.5 лева всички я мислеха за скъпа а сега на 10 лева много хора я виждат евтина
              Класика! Надявам се и с ПИБ-а и Инс-а така да стане до 1-2 годинки

              Коментар


              • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
                Много ми е чудно как можеш да мислиш едновременно Софарма за евтина и Агрия за скъпа...
                На мен пък ми е чудно как Агрия а 2.5 лева всички я мислеха за скъпа а сега на 10 лева много хора я виждат евтина
                Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                  чакай сега!
                  Мисля че сме поели достатъчен риск със слагането на 100% от портфейлите ни в български акции.
                  Сега кои са уморени-кои бързи, кои започват с буквата А - кои не, там е Божа работа!
                  Всяка една може да стане 0 много бързо , също така и таван няма над никоя от тях. Аз си мислех че АГРИЯ и СПИДИ са скъпи, а гледай къде ги отнесоха купувачите. Други си мислеха че ФИ АДСИЦ и ЕНЕРГОНИ са супер евтини, ама там си останаха.

                  Поздрави!
                  Много ми е чудно как можеш да мислиш едновременно Софарма за евтина и Агрия за скъпа...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                    А с чуждите какво стана? Обрахте парите на европейците, а сега и към нашите стотинки поглеждате
                    говоря за парите си за бфб - в смисъл кеша е на 0

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                      чакай сега!
                      Мисля че сме поели достатъчен риск със слагането на 100% от портфейлите ни в български акции...
                      А с чуждите какво стана? Обрахте парите на европейците, а сега и към нашите стотинки поглеждате

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                        чакай сега!
                        Мисля че сме поели достатъчен риск със слагането на 100% от портфейлите ни в български акции.
                        Сега кои са уморени-кои бързи, кои започват с буквата А - кои не, там е Божа работа!
                        Всяка една може да стане 0 много бързо , също така и таван няма над никоя от тях. Аз си мислех че АГРИЯ и СПИДИ са скъпи, а гледай къде ги отнесоха купувачите. Други си мислеха че ФИ АДСИЦ и ЕНЕРГОНИ са супер евтини, ама там си останаха.

                        Поздрави!
                        Батя е прав Тони! Според мен не случайно написа това изречение точно в тази тема. Няма как при ръст, Брефа да гони акции от неговия портфейл - ПИБ, ХИМ, Доверие и т.н.

                        Просто сме различни като тип хора - аз искам първо да създам фундамент и тогава да се заигравам за големи пари, а той просто иска повече от живота.
                        Пътека се прави камък по камък!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                          Значи не виждаш разликата в подбора на компании в моя и твоя портфейл? А и общата експозиция...
                          И 200% да си в акции, като си все в уморени коне не можеш да очакваш чудеса
                          чакай сега!
                          Мисля че сме поели достатъчен риск със слагането на 100% от портфейлите ни в български акции.
                          Сега кои са уморени-кои бързи, кои започват с буквата А - кои не, там е Божа работа!
                          Всяка една може да стане 0 много бързо , също така и таван няма над никоя от тях. Аз си мислех че АГРИЯ и СПИДИ са скъпи, а гледай къде ги отнесоха купувачите. Други си мислеха че ФИ АДСИЦ и ЕНЕРГОНИ са супер евтини, ама там си останаха.

                          Поздрави!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                            По-уморен кон от елтос или петрол, или борд или дори смачканяка адванс може ли да съществува !?!?!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                              Значи не виждаш разликата в подбора на компании в моя и твоя портфейл? А и общата експозиция...
                              И 200% да си в акции, като си все в уморени коне не можеш да очакваш чудеса
                              По-уморен кон от елтос или петрол, или борд или дори смачканяка адванс може ли да съществува !?!?!
                              Не е препоръка... !!!
                              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                                ??????
                                в момента имам 14лв в едната и около 20лв в другата платформа! 100% съм в акции колко по-смело от това? Просто има хора с много ресурс и аз не съм за съжаление от тях!
                                Значи не виждаш разликата в подбора на компании в моя и твоя портфейл? А и общата експозиция...
                                И 200% да си в акции, като си все в уморени коне не можеш да очакваш чудеса

                                Коментар

                                Working...
                                X