IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фонд за недвижими имоти България АДСИЦ (5BU / BREF)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
    УВАЖАЕМИ ДАМИ И ГОСПОДА,
    На основание чл. 17, т. 1от Регламент (ЕС) 596/2014 г.Ви уведомявам, за
    следното:
    „Фонд за недвижими имоти България” АДСИЦ подписа договор за наем на офис
    площи с Институт за компютърни науки, изкуствен интелект и технологиикъм
    Софийски Университет “Св. Климент Охридски”в офис сградата си Синерджи
    Туър в София Тех Парк. Новият договор е за срок от5г, а общата отдадена площ е
    около663кв.м. С новоотдадените помещения запълняемостта на сградатадостига
    29.39%.
    Груеца се доближава до милиона !

    Коментар


    • УВАЖАЕМИ ДАМИ И ГОСПОДА,
      На основание чл. 17, т. 1от Регламент (ЕС) 596/2014 г.Ви уведомявам, за
      следното:
      „Фонд за недвижими имоти България” АДСИЦ подписа договор за наем на офис
      площи с Институт за компютърни науки, изкуствен интелект и технологиикъм
      Софийски Университет “Св. Климент Охридски”в офис сградата си Синерджи
      Туър в София Тех Парк. Новият договор е за срок от5г, а общата отдадена площ е
      около663кв.м. С новоотдадените помещения запълняемостта на сградатадостига
      29.39%.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
        Писах на ДВИ-то (коректен пич излезе) - уебинар догодина след излизане на годишния отчет, т.е. след 31.01.23-та. Който както иска, така да си го тълкува
        Казвал съм и преди - тук е за дългосрочни инвеститори като тебе и мене. Който иска да утрои ще чака до ликвидация, като през това време ще взима някакъв умерен дивидент, а при продажба на някой от големите активи и по-голям, което на практика си е частичен ликвидационен дял.
        Който иска да забогатява бързо, но и да носи много по-голям риск съответно, няма какво да търси в тази акция.

        Коментар


        • Писах на ДВИ-то (коректен пич излезе) - уебинар догодина след излизане на годишния отчет, т.е. след 31.01.23-та. Който както иска, така да си го тълкува
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Click image for larger version

Name:	Screenshot_20221121-171922463 (1).jpg
Views:	1
Size:	22.5 КБ
ID:	3993420

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Key Ru Разгледай мнение
              До Грую Груев



              Тук движат ли се по план нещата? Не се заяждам и АЗ имам тук, ама къде са наемателите, къде са 120% процента, които трябваше да влизат от наеми. 2023 чука на вратата. Плана не се изпълнява, а това е притеснително. Не организират срещи, защото знаят, че не правят нищо. Някои други бачкат и си показват резултатите, не ги е срам от това, което са постигнали.
              Ако ми кажеш кой стар ник си, може и да стане дискусия. Засега виждам, че си адепт на яхтата и си се нашил в техните акции - няма лощо, всеки сам си преценЯ, както вече казах. Колкото до плана - не, не върви по план, а най-педера..., пардон, гейското е, че не правят уебинар. Аз не съм щраус и виждам отлично нещата, отделно съм сравнително добре запознат и с бранша като цяло, така че са си за псуване поради нищонеправенето и неможачеството си. Но те тяхното си го вземат гарантирано, а и с продажбата на имота във Варна захлебиха достатъчно за тази година, така че, от тяхната гледна точка, няма за какво да се напъват. Затова и цената е такава, каквато е - едни вуждат шанс и купуват, други, респективно, смятат, че е шит и продават - пазар! Е, нямаме яхта, която да подпре, затова и с едни 100 хилки в акции цената беше срината с 20%. Тука е така
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • До Грую Груев

                Първоначално изпратено от Key Ru Разгледай мнение

                из друга тема... за момента се движи по план!
                Тук движат ли се по план нещата? Не се заяждам и АЗ имам тук, ама къде са наемателите, къде са 120% процента, които трябваше да влизат от наеми. 2023 чука на вратата. Плана не се изпълнява, а това е притеснително. Не организират срещи, защото знаят, че не правят нищо. Някои други бачкат и си показват резултатите, не ги е срам от това, което са постигнали.

                Коментар


                • E, бре, Батя, не можеш, ако не се самоизтъкнеш. Само да те коригирам:
                  - в Неохим загубата ми е около 10% (даже май е по-малко, че дипълнително осреднявах и после разпродадох на един ъп), просто защото не вярвам в комунистически кочини с гербави калинки начело и бях влязъл за спекулацията. Ако бях останал, разбира се, щях да съм на плюс към 40% в момента (с дивидента - над 50%) - моя грешка, но не вярвам дългосрочно, а като не вярвам, не държа. Тук бях с нелоша сума
                  - около 0 и с малка загуба бях и в Импулса - отново влязъл за спекулацията, а не щото вярвам на "късащия от залъка си" Ако бях стоял, щях да съм на около 20% загуба към момента. Тук бях с малки пари
                  - от Атера излязох с 20% профит - там влязох заради дивидента (просто нямам вяра на яхтата), иначе компанията си е супер. Ако бях държал, с дивидента и тази година, щях да съм около 50% профит - моя грешка. Тук бях с добра сума
                  - от ТБС, пак врътки около дивидента, излязох с над 20% профит. Много хубава компания, но не стана приобиването, за съжаление. Ако бях държал, шях да съм около 0 в момента. Тук бях с прилична сума
                  - от Агрия, да те коригирам, излязох с 80% профит, като продадох точно преди да почне ъпа от 22 до 30 кинта - нямам вътрешно инфо от яхтсмените, за съжаление. Ако бях държал, сега щях да съм със 120% профит, но не съжалявам. Тук бях с най-голяма сума
                  - от Яйчарите съм вътрешно към 10% - и там спекулативно, без да отразявам какво рядко ъъъъ, такова, сещаш се, е маминото, т.е. татиното синче. Не ми се получи, а и не ми се чакаше. Към момента, ако бях държал, щях да съм към 20% загуба, но тук бях с малка сума

                  Това са ми врътките в последната година и половина, след като разкарах Спиди. Всеки профит, който съм реализирал (съответно загуба), след това съм го превръщал в акции на Брефчето. В момента съм си на парите (около 2 лева средна), без да отчитам дивидентите за 2 години (ми 10-12 стинки са си 10-12 стинки), като обшото ми количество акции е нараснало с около 10% от тези врътки, без да броя другите вложени средства. Купвал съм в диапазона 1,75-2,30.

                  Мнението ми за МНИ обаче в последно време върви сериозно надолу, но въпреки това съм убеден, че цената ще утрои до 2029 и за мен, тъй като парите са за децата, това е ок. Просто активите са си активи, въпреки малоумния мениджмънт и неможачеството му в последно време. Засега съм решил повече да не купувам, но около Нова година пак ще вкарам някой лев на БФБ (или пък в чужбина, още не съм решил), и в зависимост от ситуацията, може пак да набия и тук. ще видим.

                  Това е. Успех на теб - уважавам мненията ти, освен когато лъжеш на дребно новобранците. Догодина с по-голям профит и от тази!
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 15- Разгледай мнение
                    Баси мамата, Груйчето и Батя са в една и съща акция ! Това заслужава внимание...
                    Е, то пазарчето ни е малко, няма как да не се засечем някъде.. примерно и в Неохим и Агрия сме били заедно за известно време.. като в едното Груйчо си взе 20% бърза загуба, а в другото 20% бърза печелба
                    За сравнение аз от първото съм на +50%, а от второто на +300% ... ама пък сигурно е по-добър в адвокатстването.. като гледам как го бива да защитава вербално, тотално губещи, в реалността позиции

                    Коментар


                    • Баси мамата, Груйчето и Батя са в една и съща акция ! Това заслужава внимание...

                      Коментар


                      • Предприемачът и собственик на Туитър Илон Мъск предупреди служителите си, че компанията може да загуби милиарди долари през следващата година. Според него "фалитът не е изключен".

                        Магнатът призова хората да помогнат на платформата да достигне милиард потребители и обяви, че прекратява практиката за работа от дома, като каза, че неявяването в офиса ще бъде равнозначно на уволнение.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                          Айде пак лафчета на килограм и глупости на тонове - смятали сме, изчислявали сме, писали сме - няма смисъл да се пише едно и също. Това е единствената акция на БФБ, която със сигурност ще утрои (с дивидентите) до 2029. Гарантирано! Аз съм си на парите тук - влязох на 2 средна, сега е пак 2 (плюс дивидентите, но те са за екскурзии и утре пак заминавам на такава), само защото някакъв идиот от Карол разсипва цената вече втори месец. Да е жив и здрав, после ще реве. А че МНИ са капути от днешна гледна точка, които ги е срам един уебинар да направят, но си лапкат гарантираното милионче всяка година (тази и горница), две мнения няма. Това е - всеки сам си преценя, аз съм си взел достатъчно, следващата покупка ще е за Коледа
                          Груйка, ама колкото повече стои на 2та лева, май толкова те сърбят ръцете
                          Е ако стане на 1,70 пак не е зле.
                          Тука ти е на тебе по-спокойно, нооо нали знаеш при хартиите няма 100%
                          Само при репото може да е над 100

                          Коментар


                          • У В Е Д О М Л Е Н И Е
                            от
                            “Фонд за недвижими имоти България” АДСИЦ,
                            вписано в търговския регистър с
                            ЕИК 131350366
                            представлявано от Изпълнителния директор
                            Чавдар Иванов Донков
                            относно: вътрешна информация по смисъла на чл. 17 от
                            Регламент (ЕС) 596/2014 г.
                            УВАЖАЕМИ ДАМИ И ГОСПОДА,
                            На основание чл. 17, т. 1 от Регламент (ЕС) 596/2014 г. Ви уведомявам, за
                            следното:
                            Николай Сергеевич Драгомирецки – член на борда на директорите, информира
                            ФОНД ЗА НЕДВИЖИМИ ИМОТИ БЪЛГАРИЯ АДСИЦ, че е увеличил дяловото
                            си участие в капитала на Фонда от 1.87% на 1.94%.

                            Добър знак е че член на борда увеличава делът си.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                              Това е единствената акция на БФБ, която със сигурност ще утрои (с дивидентите) до 2029. Гарантирано!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                                Айде пак лафчета на килограм и глупости на тонове - смятали сме, изчислявали сме, писали сме - няма смисъл да се пише едно и също. Това е единствената акция на БФБ, която със сигурност ще утрои (с дивидентите) до 2029. Гарантирано! Аз съм си на парите тук - влязох на 2 средна, сега е пак 2 (плюс дивидентите, но те са за екскурзии и утре пак заминавам на такава), само защото някакъв идиот от Карол разсипва цената вече втори месец. Да е жив и здрав, после ще реве. А че МНИ са капути от днешна гледна точка, които ги е срам един уебинар да направят, но си лапкат гарантираното милионче всяка година (тази и горница), две мнения няма. Това е - всеки сам си преценя, аз съм си взел достатъчно, следващата покупка ще е за Коледа

                                Да се не окажеш с нахлузен на главата такъв "капут" още 26-27г. ,- честно -не ти го пожелавам, но и не пипам тук.
                                За 4-5% - бих се върнал в хидравликите, даже и с капиталова ще я бият през следващите две годинки, от тези нива...
                                Адвоката така си приценя и други сметки не признава,- на пазар си седнал тука... зара се обръща

                                Коментар

                                Working...
                                X