IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фонд за недвижими имоти България АДСИЦ (5BU / BREF)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от colline Разгледай мнение
    Някой запознат ли е с точното местоположение на парцела до Лозенец на морето ?

    На няколко пъти слушам експерти да се изказват, че има голяма необходимост от един нов и добре управляван къмпинг по морето. По думите им инвестицията е доста малка в подобно начинание и възвръщаемостта би била доста бърза.

    На мен ми звучи като нелоша идея - може и временно, докато развият другия проект.
    Все пак доста години стои този парцел без никаква доходност...
    Да бе да! Българинът не може да си представи тази концепция с къпингите и как аджеба ще трябва да плаща за такова нещо. Не случайно законът бе спрян.
    BREF са обмисляли и тази идея, но е изоставена.
    “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

    Коментар


    • Някой запознат ли е с точното местоположение на парцела до Лозенец на морето ?

      На няколко пъти слушам експерти да се изказват, че има голяма необходимост от един нов и добре управляван къмпинг по морето. По думите им инвестицията е доста малка в подобно начинание и възвръщаемостта би била доста бърза.

      На мен ми звучи като нелоша идея - може и временно, докато развият другия проект.
      Все пак доста години стои този парцел без никаква доходност...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Alee Разгледай мнение
        Доста говорихме и спорихме с господина относно поставените от мен въпроси, и коментарите направени и тук във форума от мен. С добро впечетление съм като цяло и продължавам да съм акционер.
        Благодаря!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Petar Разгледай мнение
          Това в крайна сметка ти направи по-скоро лошо или по-скоро добро впечатление? Нали не очакваме да се държат като диви спекуланти и да напукат едни пари в едни неща и каквото стане?
          Доста говорихме и спорихме с господина относно поставените от мен въпроси, и коментарите направени и тук във форума от мен. С добро впечетление съм като цяло и продължавам да съм акционер.
          “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Alee Разгледай мнение
            На срещата на инвеститорите през този месец се срещнах и разговарях с г-н Иво Петрушев. Предоставената от него информация и начина на работа на МНИ напълно отговаря на разбиранията ми за консервативно управление и стратегия за развитие на БРЕФ.
            Това в крайна сметка ти направи по-скоро лошо или по-скоро добро впечатление? Нали не очакваме да се държат като диви спекуланти и да напукат едни пари в едни неща и каквото стане?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Alee Разгледай мнение
              На срещата на инвеститорите през този месец се срещнах и разговарях с г-н Иво Петрушев. Предоставената от него информация и начина на работа на МНИ напълно отговаря на разбиранията ми за консервативно управление и стратегия за развитие на БРЕФ.
              Е това не си ми го казал..... Нещо?

              Коментар


              • На срещата на инвеститорите през този месец се срещнах и разговарях с г-н Иво Петрушев. Предоставената от него информация и начина на работа на МНИ напълно отговаря на разбиранията ми за консервативно управление и стратегия за развитие на БРЕФ.
                “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                  Тонка, ще намина пак да направя някоя снимка на обекта, че току виж на покривчето се появило пано на HSBC примерно
                  Пу-пу...
                  Te не трябва ли да привършват юли месец?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                    Е хубаво де, британските бабички объркаха пак всичко, но не знаят на какъв седнаха...
                    Сега доста бизнеси ще започнат да се оглеждат за релокиране и местене от UK в ЕС
                    Е вярно повечето компании ще идат в Берлин или Париж, но сигурно ще има и такива които ще търсят ниски наеми на офис площите(Наемните нива на офиси в София са най-ниските в столиците в ЦИЕ) и близост до Азия

                    ех съдба.........

                    Бъдете оптимисти - нещата ще се наредят
                    Абе то ако се местеха от Гърция или Румъния разбирам някои да търсят по-ниски наеми ама в сравнение с Лондонското сити наемите почти навсякъде из европа ще им се сторят евтини .......та баш при нас в трета глуха ли?!От друга страна ще се изтеглят доста капитали от страната и все има някъква вероятност да закачим нещо от там,макар че си е доста пресилен оптимизъм!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                      Тонка, ще намина пак да направя някоя снимка на обекта, че току виж на покривчето се появило пано на HSBC примерно
                      Пу-пу...
                      ха ха ха ха!!!
                      Ще чакам с нетърпение!!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                        Сега доста бизнеси ще започнат да се оглеждат за релокиране и местене от UK в ЕС
                        Тонка, ще намина пак да направя някоя снимка на обекта, че току виж на покривчето се появило пано на HSBC примерно
                        Пу-пу...
                        Пътека се прави камък по камък!

                        Коментар


                        • tony, поздравления за оптимизма! от всякакви перспективи и ъгли намираш позитивното и доброто, това не е особено често срещано качество, но е невероятно, а е и заразяващо - зареждаш и нас останалите във форума, продължавай само така

                          поздрави и дано оптимистичните нагласи съвпаднат с реалността

                          Коментар


                          • Е хубаво де, британските бабички объркаха пак всичко, но не знаят на какъв седнаха...
                            Сега доста бизнеси ще започнат да се оглеждат за релокиране и местене от UK в ЕС
                            Е вярно повечето компании ще идат в Берлин или Париж, но сигурно ще има и такива които ще търсят ниски наеми на офис площите(Наемните нива на офиси в София са най-ниските в столиците в ЦИЕ) и близост до Азия

                            ех съдба.........

                            Бъдете оптимисти - нещата ще се наредят

                            Коментар




                            • Attached Files

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Татко Щърк Разгледай мнение
                                Alee, има една категория хора, които смятат, че да си лекар е най-лесното нещо на света. Отиваш, отваяш си устата, казваш „аааааа“, той ти изписва рецепта и готово... Чувал съм много такива коментари. Разбира се, тези хора идея си нямат как се взема само един дори изпит по медицина, нито какво включва едно поглеждане на гърлото. Незнаещите и винаги смятат, че другите си клатят краката и че това, което можещите правят, е елементарно. В една финансова институция, в която бях преди време, долу имаше ресторант, в който се хранеха служителите. Сервитьорката смяташе, че само тя работи, а останалите си клатят краката. Уменията на другите не ги разбираше, за нея работа е това да търчи по цял ден с таблата и да остава без крака. За нея работата на другите е да гледат един монитор – нищо работа. Нищо, че тя пред монитора може само да си качва снимки и да обсъжда безумни статии.

                                Пиша всичко това по принцип, а не за теб конкретно, вероятно си интелигентен човек. Не знам кое как е, не твърдя чия заплата е заслужена и коя не е, понеже твърде малко знам за дружеството и за работата на споменатите от теб лица. Трябват месеци на едно работно място, за да се ориентираш кой какво прави всъщност, а какво остава за компания, за която се осведомявам само от медиите - възможно е много неща да ми убягват тук, както и в другите дружества, в които имам акции. Писал съм вече, че сравнявайки ситуацията на целия ни пазар, тук нещата ми се струват сравнително прилични откъм отношение и прозрачност и че ако трябва да сложа разделителна линия между бели и черни компании, според това колко им вярвам, тази ще е от страната на белите. Нищо повече. Далеч не смятам преценките си за меродавни. Просто аз не бих се изказвал така смело за работа, която като мащаб надхвърля онова, с което аз се занимавам в момента. Възможно е да имаш право, а аз да бъркам, но така мисля нещата към този момент, многократно съм писал, че съм във форума, за да се уча, а не за да налагам мнението си като меродавно.

                                Притежавам акции на Фонд за недвижими имоти (БРЕФ). Възможно е да бъркам за нещо или за всичко от написаното. Препоръки нямам никакви.
                                Тате, ти изобщо не ме разбра. няма значение де, само уточнявам че не ме притесняват три заплати по 5 бона, напротив. Друго ме яде отвътре.
                                “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

                                Коментар

                                Working...
                                X