IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фонд за недвижими имоти България АДСИЦ (5BU / BREF)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
    Новината си е 6. Имаме договори за 5г. за близко 7 000квм.м което си е близо 1,5млн или 6-7ст на акция.
    Бреф се пазарят добре и постигат добри наеми. От позната работеща в счетоводството на Бриколаж знам, че договорите са им железни и въпреки опитите в началото на кризата, двата магазина не са успели да договорят по-нисък наем.
    Поздрави - добра инвестиция!
    Тонка по колко еур на квадрат ги смяташ? И тя рибата още в морето бре.

    Коментар


    • Да се пукат завистливите тролове.Вече подминах и дубъла.Успех на умните инвеститори..

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Van Basten Разгледай мнение
        Определно добра новина... но нека не са радваме преди да са станали ясни някакви детайли...

        Сключен договор за наем, без да ясно цената на наема е малко... Ами ако е на 3 евро/квадрат.... ?

        Не се знае и от кога ще влезе договора...

        Дали BREF ще дадат някакви разяснения по въпроса, или ще трябва да ги калкулираме нещата през отчетите в последствие ?
        Новината си е 6. Имаме договори за 5г. за близко 7 000квм.м което си е близо 1,5млн или 6-7ст на акция.
        Бреф се пазарят добре и постигат добри наеми. От позната работеща в счетоводството на Бриколаж знам, че договорите са им железни и въпреки опитите в началото на кризата, двата магазина не са успели да договорят по-нисък наем.
        Поздрави - добра инвестиция!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
          Ехаааааа хайде честито!!!

          „Фонд за недвижими имоти България” АДСИЦ подписа договор за наем с
          Адеко България ЕООД в новостроящата се офис сграда на дружеството на ул.
          Околовръстен път в гр. София, местност Камбаните. Договорът е за срок от 5г., а
          общата отдадена площ е около 6 216 кв.м. С новоотдадените помещения
          запълняемостта на сградата достига 67.9%.
          Определно добра новина... но нека не са радваме преди да са станали ясни някакви детайли...

          Сключен договор за наем, без да ясно цената на наема е малко... Ами ако е на 3 евро/квадрат.... ?

          Не се знае и от кога ще влезе договора...

          Дали BREF ще дадат някакви разяснения по въпроса, или ще трябва да ги калкулираме нещата през отчетите в последствие ?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
            +1 ДААААААААААААААА!!!

            Тук вече си говорим по друг начин!!!
            +++

            Жалко за булсончето и прецак , пак така ще гледат как се надува балоняка и се срива модерната им номинал теория...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Joz Разгледай мнение
              Съгласен съм!
              1000лв. заплата ли предлагаш да им е възнаграждението??
              Мисля, че не питаш когото трябва. Иначе АДСИЦ нали трябва да си разпределят 90% от печалбата като дивидент? Явно маскарите са измислили начин да я минимизират.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Мажоритаря Разгледай мнение
                Без да защитавам никого, но 5000лв. не е мега възнаграждението. Не са малко хората, които взимат по-толкова без да са директори...
                Съгласен съм!
                "Alee", 1000лв. заплата ли предлагаш да им е възнаграждението??
                Last edited by Joz; 14.07.2016, 23:43.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Alee Разгледай мнение
                  Въпреки всеобщата радост настъпила по тази позиция, считам че гласуването по т. 11 от дневния ред трябва да бъде обсъдена, а аз считам че следва да се гласува с ПРОТИВ предложеното увеличение на заплатите;
                  "11. Определяне на месечното възнаграждение на членовете на Съвета на директорите на дружеството със специална инвестиционна цел; проект за решение: ОС определя брутно месечно възнаграждение на всеки един от членовете на Съвета на директорите в размер до 5 000 лв. (пет хиляди лева)."

                  Какво точно значи "до 5000 лв."??? Може би 4 999 лв.?! Знам ли. Аз ще бъда Против тази точка тъй като това ще повлияе на дивидентната ми доходност и следва вече започналата тенденция от Елана и Биовет за точене на дружествата. Ако Брешков и сие упраляват правилно, да си купуват акции като нас и да взимат дивиденти, а не да си раздават заплати и премии.
                  Според мен проблемът е с възнаграждението на ОД, а не толкова със заплатите, но то пък по-трудно би се променило. В тази връзка, аз ако ходех по ОСА бих мрънкал непрестанно за ОД /МНИ или както е там/!
                  Иначе новината е супер!
                  Пътека се прави камък по камък!

                  Коментар


                  • Иначе относно новия наемател, както се казва, който взел, взел...
                    Мнението не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Alee Разгледай мнение
                      Въпреки всеобщата радост настъпила по тази позиция, считам че гласуването по т. 11 от дневния ред трябва да бъде обсъдена, а аз считам че следва да се гласува с ПРОТИВ предложеното увеличение на заплатите;
                      "11. Определяне на месечното възнаграждение на членовете на Съвета на директорите на дружеството със специална инвестиционна цел; проект за решение: ОС определя брутно месечно възнаграждение на всеки един от членовете на Съвета на директорите в размер до 5 000 лв. (пет хиляди лева)."

                      Какво точно значи "до 5000 лв."??? Може би 4 999 лв.?! Знам ли. Аз ще бъда Против тази точка тъй като това ще повлияе на дивидентната ми доходност и следва вече започналата тенденция от Елана и Биовет за точене на дружествата. Ако Брешков и сие упраляват правилно, да си купуват акции като нас и да взимат дивиденти, а не да си раздават заплати и премии.
                      Без да защитавам никого, но 5000лв. не е мега възнаграждението. Не са малко хората, които взимат по-толкова без да са директори...
                      Мнението не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                        Надявам се да видим наемите още през 4трим!!!
                        При толкова наематели ресторанта скоро и той ще се наеме вероятно

                        Въпреки всеобщата радост настъпила по тази позиция, считам че гласуването по т. 11 от дневния ред трябва да бъде обсъдена, а аз считам че следва да се гласува с ПРОТИВ предложеното увеличение на заплатите;
                        "11. Определяне на месечното възнаграждение на членовете на Съвета на директорите на дружеството със специална инвестиционна цел; проект за решение: ОС определя брутно месечно възнаграждение на всеки един от членовете на Съвета на директорите в размер до 5 000 лв. (пет хиляди лева)."

                        Какво точно значи "до 5000 лв."??? Може би 4 999 лв.?! Знам ли. Аз ще бъда Против тази точка тъй като това ще повлияе на дивидентната ми доходност и следва вече започналата тенденция от Елана и Биовет за точене на дружествата. Ако Брешков и сие упраляват правилно, да си купуват акции като нас и да взимат дивиденти, а не да си раздават заплати и премии.
                        “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

                        Коментар


                        • Надявам се да видим наемите още през 4трим!!!
                          При толкова наематели ресторанта скоро и той ще се наеме вероятно

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                            Много ми е гот!
                            по тоя повод ще си сипя една ракия
                            Аз две :-)

                            В такъв случай има ли все още желаещи за ОС?

                            Коментар


                            • БРАВО..наздраве

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 1984 Разгледай мнение
                                -за кого бият камбаните зелени
                                -за многото Томи Неверни
                                Честито на вярващите!
                                Metallica - For Whom The Bell Tolls

                                Коментар

                                Working...
                                X