IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фонд за недвижими имоти България АДСИЦ (5BU / BREF)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от B.Gerov Разгледай мнение

    Миналата година на събитието в Хърватска мистър Болдижар обяви, че Бош България планират да построят собствена сграда за офис в София. Тези договори за наем с този фонд са абсолютна манипулация. Накарайте ги да ги публикуват публично, защото според мен няма такаво нещо и това е само манипулация
    Илюминати ционисти!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
      Браво!

      "УВАЖАЕМИ ДАМИ И ГОСПОДА,
      На основание чл. 17, т. 1 от Регламент (ЕС) 596/2014 г. Ви уведомявам, за
      следното:
      „Фонд за недвижими имоти България” АДСИЦ подписа допълнително
      споразумение към договора за наем на Сървей Семплинг България ЕООД за
      увеличение на наетите площи в Офис сграда Камбаните в гр. София. Допълнително
      наетата офис площ е 576.72 кв.м., с което общата офис площ наета от наемателя
      достига 1489.48 кв.м. Новите помещенията ще бъдат предадени на наемателя през
      септември 2019г. С новоотдадените помещения запълняемостта на сградата
      достига 97.07%."

      добрите новини не спират
      Миналата година на събитието в Хърватска мистър Болдижар обяви, че Бош България планират да построят собствена сграда за офис в София. Тези договори за наем с този фонд са абсолютна манипулация. Накарайте ги да ги публикуват публично, защото според мен няма такаво нещо и това е само манипулация

      Коментар


      • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

        Тебе не може да те разбере човек......одеве писа че си продал ЧЕЗ и други за да финансираш покупка на недвижим имот .......сега се оказва че не е баш така
        П.П.Шегичка! Радвам се за теб и за всички колеги инвестирали в 3CZ!
        "Никак не ми се щеше да пипам стожерите ми "Сфарм, БРЕФ и ЧЕЗ разпр.", но попродадох и малко ЧЕЗ. Надявам се да ги убедя да ме поизчакат малко с парите, иначе ще трябва да посегна и на Хима, въпреки, че ми е назад със средна цена от 2 лева."

        Това ми е цитата отпреди време, но не това е най-важното. За мен е по-важно решенията които взимам да бъдат правилни, а при такава ситуация е въпрос на време и резултатите да дойдат .
        Е, убедих ги за парите и не съм посягал с повече продажби.
        Пътека се прави камък по камък!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

          Браво бе Тонка, не мога да смогна да чета прекрасните новини от теб в сайта !
          С Полки обсъждахме преди 3 месеца да кажем какво е трябвало да се направи тогава и в началото на годината. Споделих си моите 3 стожера - Сфарм, Бреф и ЧЕЗ. Двете ми кончета явно ще дръпнат още повече, а за Сфарм нямам никакви притеснения поради членуване в секта . Добри времена, ейй. Как да не си сипе човек едно
          Тебе не може да те разбере човек......одеве писа че си продал ЧЕЗ и други за да финансираш покупка на недвижим имот .......сега се оказва че не е баш така
          П.П.Шегичка! Радвам се за теб и за всички колеги инвестирали в 3CZ!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
            Браво!

            "УВАЖАЕМИ ДАМИ И ГОСПОДА,
            На основание чл. 17, т. 1 от Регламент (ЕС) 596/2014 г. Ви уведомявам, за
            следното:
            „Фонд за недвижими имоти България” АДСИЦ подписа допълнително
            споразумение към договора за наем на Сървей Семплинг България ЕООД за
            увеличение на наетите площи в Офис сграда Камбаните в гр. София. Допълнително
            наетата офис площ е 576.72 кв.м., с което общата офис площ наета от наемателя
            достига 1489.48 кв.м. Новите помещенията ще бъдат предадени на наемателя през
            септември 2019г. С новоотдадените помещения запълняемостта на сградата
            достига 97.07%."

            добрите новини не спират
            Браво бе Тонка, не мога да смогна да чета прекрасните новини от теб в сайта !
            С Полки обсъждахме преди 3 месеца да кажем какво е трябвало да се направи тогава и в началото на годината. Споделих си моите 3 стожера - Сфарм, Бреф и ЧЕЗ. Двете ми кончета явно ще дръпнат още повече, а за Сфарм нямам никакви притеснения поради членуване в секта . Добри времена, ейй. Как да не си сипе човек едно
            Пътека се прави камък по камък!

            Коментар


            • Браво!

              "УВАЖАЕМИ ДАМИ И ГОСПОДА,
              На основание чл. 17, т. 1 от Регламент (ЕС) 596/2014 г. Ви уведомявам, за
              следното:
              „Фонд за недвижими имоти България” АДСИЦ подписа допълнително
              споразумение към договора за наем на Сървей Семплинг България ЕООД за
              увеличение на наетите площи в Офис сграда Камбаните в гр. София. Допълнително
              наетата офис площ е 576.72 кв.м., с което общата офис площ наета от наемателя
              достига 1489.48 кв.м. Новите помещенията ще бъдат предадени на наемателя през
              септември 2019г. С новоотдадените помещения запълняемостта на сградата
              достига 97.07%."

              добрите новини не спират

              Коментар


              • Аз не бързам, а и ми трябват само 30К. Който е купил на 1.90 и не вярва в акцията, може да продаде даже на печалба.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от penman Разгледай мнение
                  Който се чуди - не купува, дори разпродава, а който вярва в акцията - купува. Ако падне под 2 лева смятам да допълня до 100К.
                  При тази ликвидност искам да видя колко лесно ще напълниш до 100К без да бутнеш цената обратно над 2 лева.

                  Коментар


                  • Който се чуди - не купува, дори разпродава, а който вярва в акцията - купува. Ако падне под 2 лева смятам да допълня до 100К.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от hamorphis Разгледай мнение

                      От 4-ти километър до Кепитъл Форт се заформя малкото Пало Алто. Там съм по цял ден. Никнат офиси, кръчми, програмисти. Бих си зел апартамент в този комплекс в Дружба на 100 метра от Кепитъл Форт да го давам под наем. Just sayin...

                      Толкова народ да ходи на обяд не съм виждал...
                      Чак Пало Алто, да не прекаляваме. Иначе да, никнат, и не само там, и се чудим дали не е балон.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nobody Разгледай мнение
                        Бих отбелязал няколко неща.

                        На служител се падат по около 10 кв. м. отдаваема площ грубо. Сградите в строеж дори да са 400 - 500 хил. кв. м. това са около 40-50 хил служители. Дали е възможно не мога да кажа. Има миграция от по-стари сгради към по нови, това е положително, ако инвестираш в нова. От друга страна миграцията към София ще намалява, едно че провинцията доста опустя, и друго, че в Пловдив, Варна, Бургас, а и на други места има алтернативи за заетост. София не е вече нещо уникално. Това е негативно.

                        Предната вълна от по-малки сгради - Офис А, Графикс, Спейс и тн. са пълни, те обраха силното търсене. Сега сме във фаза на мастодонти, който ще се конкурират безпощадно, все пак всичко е със банкови заеми и те трябва да се връщат.

                        Според мен има потенциал за сериозен балон, но не е ясно кой ще загуби повече - старите сгради или новите.
                        От 4-ти километър до Кепитъл Форт се заформя малкото Пало Алто. Там съм по цял ден. Никнат офиси, кръчми, програмисти. Бих си зел апартамент в този комплекс в Дружба на 100 метра от Кепитъл Форт да го давам под наем. Just sayin...

                        Толкова народ да ходи на обяд не съм виждал...

                        Коментар


                        • Бих отбелязал няколко неща.

                          На служител се падат по около 10 кв. м. отдаваема площ грубо. Сградите в строеж дори да са 400 - 500 хил. кв. м. това са около 40-50 хил служители. Дали е възможно не мога да кажа. Има миграция от по-стари сгради към по нови, това е положително, ако инвестираш в нова. От друга страна миграцията към София ще намалява, едно че провинцията доста опустя, и друго, че в Пловдив, Варна, Бургас, а и на други места има алтернативи за заетост. София не е вече нещо уникално. Това е негативно.

                          Предната вълна от по-малки сгради - Офис А, Графикс, Спейс и тн. са пълни, те обраха силното търсене. Сега сме във фаза на мастодонти, който ще се конкурират безпощадно, все пак всичко е с банкови заеми и те трябва да се връщат.

                          Според мен има потенциал за сериозен балон, но не е ясно кой ще загуби повече - старите сгради или новите.
                          Last edited by nobody; 17.06.2019, 21:58.

                          Коментар


                          • Айде до края на 2020 идва и супердупер компа в София Тех парк... Ех голям гъчканак става там, къде ще ги слагаме толкоз експерти

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от buyvalue Разгледай мнение
                              реплика, дуплика, триплика стана, но все пак
                              Най-големия чуждестранен инвеститор няма да излезе от БГ, прав си, ама само защото това са самите българи извън държавата!
                              Защо да има риск само Бош да остане, ами защото на 100 метра от тая сграда се строи друга, още по-голяма и с още по-ранен пусков срок.
                              Как така да няма търсене на офис площи и да е рисково - ами около южната дъга се пускат в експлоатация некви си 200 хил. м. кв. офис площи в следващите 2-3 години
                              Защо да няма търсене през идните 5 години - ами щот ако погледнеш структурата на аудсорсинг компаниите - 90% от тях са техникъл съпорт на ретейл магазини, техникъл съпорт ама на най-ниско ниво на ИТ компании и около 50 хил. човека вече са ангажирани в това
                              Възниква въпросът Колко още очакваме да нарастне тази брока, ако вземем под внимание, че до 5 години АИ /изкуствения интелект/ ще елиминира нуждата от човек да ти обяснява да си рестартираш компа след като си изтрил еди кой си драйвер!?!?!
                              Браво и те пускат офис на 400 метра от бреф, маркан и още 5-10 "предприемачи" се натягат в радиус от 1 км. Предполагам, че за да се запълни цялата тая офис площ ще са ни необходими още "само" 150 хил. работни места???
                              иначе всичко е точно пресметната и както се пее в оная песен "Няма проблем"
                              Световната банка ще има офис там. Това да се смята на 100 метра какво има ми се струва твърде ниска топка. Ако се опасяваш, че света ще свършва заради технологиите, то те съветвам да си купиш физическа земя с къща /ранчо/. В БГ те са убийствено евтино и съм убеден, че стойносто им ще се умножи по хиляди проценти. Казвам го без ирония!
                              Пътека се прави камък по камък!

                              Коментар


                              • реплика, дуплика, триплика стана, но все пак
                                Най-големия чуждестранен инвеститор няма да излезе от БГ, прав си, ама само защото това са самите българи извън държавата!
                                Защо да има риск само Бош да остане, ами защото на 100 метра от тая сграда се строи друга, още по-голяма и с още по-ранен пусков срок.
                                Как така да няма търсене на офис площи и да е рисково - ами около южната дъга се пускат в експлоатация некви си 200 хил. м. кв. офис площи в следващите 2-3 години
                                Защо да няма търсене през идните 5 години - ами щот ако погледнеш структурата на аудсорсинг компаниите - 90% от тях са техникъл съпорт на ретейл магазини, техникъл съпорт ама на най-ниско ниво на ИТ компании и около 50 хил. човека вече са ангажирани в това
                                Възниква въпросът Колко още очакваме да нарастне тази брока, ако вземем под внимание, че до 5 години АИ /изкуствения интелект/ ще елиминира нуждата от човек да ти обяснява да си рестартираш компа след като си изтрил еди кой си драйвер!?!?!
                                Браво и те пускат офис на 400 метра от бреф, маркан и още 5-10 "предприемачи" се натягат в радиус от 1 км. Предполагам, че за да се запълни цялата тая офис площ ще са ни необходими още "само" 150 хил. работни места???
                                иначе всичко е точно пресметната и както се пее в оная песен "Няма проблем"
                                IM d best

                                Коментар

                                Working...
                                X