IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Арменския пoп Разгледай мнение

    у ВИФ и висша математика ли си учил бре?
    Айде фащайте го математиците, Отче, да го изпитвате. Ако фане 3 требе да черпи.
    Много са му пет поста му дадох вече. Утре пак към него. Но 3 максимум. Видно е че математиката не му помогна в неговата икономика на виф геодезист инвеститор. Може да има по-висши цели ама аз не можах да ги схвана.
    Last edited by bulgarian lev; 24.02.2021, 00:30.
    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pa4anga

      Явно се смяташ за някой който не си .Явно смяташ че си капацитет относно това което съм написал, е драсни два реда да се научим и ние. Дето сме учили висша математика докато ти биохимия. Напиши айде да видим капацитета в икономиката.
      Допълвам щото не мога да ти смогна на корекцийте. Аз също съм независим . И съм и на подходяща възраст. И тук идеята ми не е това,пиша други неща които нямат общо с теб с мен,принципно но ти и още няколко плебея използвате мненията на хората за да ви изпъква простотията.
      Абе нали писа че държавния требе да е под под частния бре. Що пиеш и се заиграваш у форума.
      Last edited by RUBLA; 24.02.2021, 09:28. Причина: Заяждане.
      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pa4anga

        Явно се смяташ за някой който не си .Явно смяташ че си капацитет относно това което съм написал, е драсни два реда да се научим и ние. Дето сме учили висша математика докато ти биохимия. Напиши айде да видим капацитета в икономиката.
        у ВИФ и висша математика ли си учил бре?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

          Какви жилища те гонят бе плевенски туч,какви сигурни и добри заплати бе !Аз за какво пиша той кво пее. Ти си пълен олгомайфренд.
          И да имам наблюдения и затова и пиша. Но ти естествено бягаш по тъча и пишеш простотии.
          Ми нали пя до завчера че жилищата нема кой да ги купува бре. Сега аз теб може да те кръстя Софийски, ама си минал покрай Свобода веднъж само. Като си толкова умен и разгърнат в мисленето кажи де се раждате умниците - да не ми се окажеш от района в Летница.
          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

            Ти имаш ли наблюдения от развития свят. Лични, бил там, работил там?
            Усети ли как призна което ти казвах? Достъпни ли са жилищата? Как се води и формира статистика?
            За протокола. В държавни болници в развития свят има сигурни и добри заплати. Частникът може да реши че тоз месец ще те глоби или че е в преразход...не всички, чергарите главно, но те доминират.
            Какви жилища те гонят какви сигурни и добри заплати бе !Аз за какво пиша той кво пее.
            И да имам наблюдения и затова и пиша. Но ти естествено бягаш по тъча и пишеш простотии.
            Last edited by RUBLA; 24.02.2021, 09:33. Причина: Спазвайте добрия тон!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

              Кое в развития свят рече ?! Ти в час ли си въобще и защо разсъждаваш за неща които гледаш зад прозореца ? Отговарям и на по горните ти мнения,дай ми пример в някоя заподноевропейска държава където да се наблюдава този феномен ?! Относно банковите плащания и заплати, незнам дали си наясно очевидно че не си ,че освен алъж вериж търговци,сервитьори ,всичко останало работи по сметки ,фактури и прочие и няма тва онова . Това което се случва в момента е комунизъм, всичко да се буха на държавна работа .
              Ти имаш ли наблюдения от развития свят. Лични, бил там, работил там?
              Усети ли как призна което ти казвах? Достъпни ли са жилищата? Как се води и формира статистика?
              За протокола. В държавни болници в развития свят има сигурни и добри заплати. Частникът може да реши че тоз месец ще те глоби или че е в преразход...не всички, чергарите главно, но те доминират.
              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

              Коментар


              • Първоначално изпратено от xa3apm

                Всички знаем как работи дребен и среден бизнес. 90% осигуряват на минималната работна заплата, като останалите се дават на ръка. По този начин "печели" работника, печели и работодателя. Отделно поради мерките в страната една част от персонала се изпраща на борсата...май ти нямаш грам представа от нещата.
                Аз за какво говоря ти какво ми пишеш ?! Пак да повторя в има тенденция в държавния сектор да се взима повеме отколкото в частния .Това е което аз казвам. За сив бизнес , за праг на ддс 50к през 2021 и за ред други неща нищо не съм казал. Но явно ти най ги разбираш нещата и то най се вижда като повтаряш като папагал думите от телевизора.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Арменския пoп Разгледай мнение

                  Виж ся Левчо, мускулягата па4анга си мисли, че лекарите в държавните болници в Европа имат по-малък доход от едноличния търговец ПА4АНГА водопроводчика, който се води дребен бизнес.
                  Ако това си мисли, Отче значи е изконно заблуден. При това му давам пример не само с лекаря. Водопроводчика има сив доход, ама и сивия да сложим пак ще му е трудно на Мускула да схване как се промениха вече нещата.
                  Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от xa3apm

                    Всички знаем как работи дребен и среден бизнес. 90% осигуряват на минималната работна заплата, като останалите се дават на ръка. По този начин "печели" работника, печели и работодателя. Отделно поради мерките в страната една част от персонала се изпраща на борсата...май ти нямаш грам представа от нещата.
                    Редовия държавен служител може само по тебе да се равнява .И по пари и по акъл !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                      Бате Пачанга, така е в развития свят. Държавният сектор е сигурен, бюджетен, под шапката на министерства и сериозни регулаторни органи. Но има уравниловка донякъде. Структурирани звена и определен доход. Частният сектор е по-шарен, зависи от приходите, бизнеса, локалния мениджмънт. Някои може би получават повече, други малко, динамичен е, вярно зависи в кой секрор на икономиката се движи.
                      За болниците - в частност от наблюдения. И у нас, и в чужбина пара голяма се дава на печеливши звена, носещи приходите с консумативи, имена, пазар изобщо, клиентела. Поддържащите звена са с по-ниски, някои от работещите даже предпочитат да се преместят в държавен сектор.
                      Предполагам и с другите сфери е така. Важно е и разбира се кой изкарва парата и кой е наемник.
                      Дъщерно звено ли си и на кого. Как са структурирани собственост, дялове, офшорка ли си къв си....тук вече ти и колегите сте по-компетентни.
                      Кое в развития свят рече ?! Ти в час ли си въобще и защо разсъждаваш за неща които гледаш зад прозореца ? Отговарям и на по горните ти мнения,дай ми пример в някоя заподноевропейска държава където да се наблюдава този феномен ?! Относно банковите плащания и заплати, незнам дали си наясно очевидно че не си ,че освен алъж вериж търговци,сервитьори ,всичко останало работи по сметки ,фактури и прочие и няма тва онова . Това което се случва в момента е комунизъм, всичко да се буха на държавна работа .

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                        Бате Пачанга, така е в развития свят. Държавният сектор е сигурен, бюджетен, под шапката на министерства и сериозни регулаторни органи. Но има уравниловка донякъде. Структурирани звена и определен доход. Частният сектор е по-шарен, зависи от приходите, бизнеса, локалния мениджмънт. Някои може би получават повече, други малко, динамичен е, вярно зависи в кой секрор на икономиката се движи.
                        За болниците - в частност от наблюдения. И у нас, и в чужбина пара голяма се дава на печеливши звена, носещи приходите с консумативи, имена, пазар изобщо, клиентела. Поддържащите звена са с по-ниски, някои от работещите даже предпочитат да се преместят в държавен сектор.
                        Предполагам и с другите сфери е така. Важно е и разбира се кой изкарва парата и кой е наемник.
                        Дъщерно звено ли си и на кого. Как са структурирани собственост, дялове, офшорка ли си къв си....тук вече ти и колегите сте по-компетентни.
                        Виж ся Левчо, мускулягата па4анга си мисли, че лекарите в държавните болници в Европа имат по-малък доход от едноличния търговец ПА4АНГА водопроводчика, който се води дребен бизнес.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Арменския пoп Разгледай мнение

                          Представяш ли си мускуле, как редови държавен служител има по-голям доход от твоята свинеферма?! Май е време да разшириш свинефермата и да купиш още свине-майки.

                          гледай филма Баш майстора -Фермер за да видиш твоя герой.
                          Пачангата иска да строи комунизъм с частна собственост. Както бяха Сърбия и Унгария донякъде преди 30 и кусур години. Трудно ще му бъде.
                          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от xa3apm

                            Всички знаем как работи дребен и среден бизнес. 90% осигуряват на минималната работна заплата, като останалите се дават на ръка. По този начин "печели" работника, печели и работодателя. Отделно поради мерките в страната една част от персонала се изпраща на борсата...май ти нямаш грам представа от нещата.
                            Дребен и среден бизнес е сив общо взето. Не всеки съумява да изчисти нещата. Ма и Матряла иска цифра кеш, боли го клюна на колко го осигуряват.
                            Ето пример за мен. Осигуровки върху макс осигурителен доход, превод на нет договорен доход по банков път, няма пликчета, няма станиол. Отделно, допълнително възнаграждение също по банк път.
                            Last edited by bulgarian lev; 23.02.2021, 23:17.
                            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                              Това може да го каже само човек който няма грам представа от нещата ! Говоря за дребен и среден бизнес .
                              Дребен и среден бизнес устройва само теб....ако съумееш да го развиеш. На бачкаторите си ще даваш трохи.
                              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                                Аз отново да повторя или потретя ,че се затвърждава тенденцията в държавния сектор да взимат по големи заплатки от частния ,което според мен до нищо добро няма да доведе !
                                Бате Пачанга, така е в развития свят. Държавният сектор е сигурен, бюджетен, под шапката на министерства и сериозни регулаторни органи. Но има уравниловка донякъде. Структурирани звена и определен доход. Частният сектор е по-шарен, зависи от приходите, бизнеса, локалния мениджмънт. Някои може би получават повече, други малко, динамичен е, вярно зависи в кой секрор на икономиката се движи.
                                За болниците - в частност от наблюдения. И у нас, и в чужбина пара голяма се дава на печеливши звена, носещи приходите с консумативи, имена, пазар изобщо, клиентела. Поддържащите звена са с по-ниски, някои от работещите даже предпочитат да се преместят в държавен сектор.
                                Предполагам и с другите сфери е така. Важно е и разбира се кой изкарва парата и кой е наемник.
                                Дъщерно звено ли си и на кого. Как са структурирани собственост, дялове, офшорка ли си къв си....тук вече ти и колегите сте по-компетентни.
                                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                                Коментар

                                Working...
                                X