IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • https://www.bloombergtv.bg/a/8-novin...nata-ikonomika
    255 млн. работни места изчезнаха заради пандемията

    Щетите от пандемията през 2020 г. са исторически безпрецедентни и около четири пъти по-големи от тези по време на финансовата криза от 2009 г.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

      Дето викаш на една пряка сме пред голямото МЯУ

      Берто следващата криза ще е инфлационна хората с пари ще платят сметката

      Който държи имоти поне ще съхрани по голямата част от стойността на парите си
      аз не съм казал, че няма да е инфлационна
      въпросът е да се уцели точния прозорец, а за хората с първо жилище сме го нищили.
      за мен нещата, които ще имат смисъл в следващата инфлационна криза са
      земя,вода,производство на стоки и услуги от първа необходиимост и истински пари. а жилищните имоти в демографски куц пазар ги оставям след това. кризата влошава още повече демографията. сега уж има повече бебета, но натисне ли ни икономически бебета йок, а доста млади се изнасят.
      сега короната навън ги пазаи тук.

      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

        в момента пазарът е на кантар и все още системата се подържа и клати , но държи равновесие
        от една страна натиска вечния мерка на българина за имот + спестени пари на 0 лихв, пръсче слагат и брокерите и индустрията (банки, конслутанти и оценители)

        от друга страна започва да натежава страхът от бъдещето, безработицата, презастрояването.

        засега нещата са на кантар, а за точна статистика на реално сключените сделки не може да се говори по ред причини.

        поздрави
        Дето викаш на една пряка сме пред голямото МЯУ

        Берто следващата криза ще е инфлационна хората с пари ще платят сметката

        Който държи имоти поне ще съхрани по голямата част от стойността на парите си

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Специалист по всичко Разгледай мнение

          Лошо инвестиционно решение. Ако в края на февруари беше вложил парите за апартамента в биткойни, смятай каква доходност щеше да имаш към днешна дата.

          Горе-долу по същия начин звучат и твоите мнения. Така и не се научихте, че добрите инвестиционни решения за един, не са непременно добри за всички останали...
          Звучът ти тъпани в кухата кратуна

          Кавръков многократно е заявявал че иска точно в имот да си инвестира парите, което е правилно за хора които не искат да рискуват

          Проблема му е че му куца тайминга и няма сърце за инвеститор - По времена в които беше супер да се инвестира в имоти той вместо да купи ходеше да носи от 9 дерата вода как ще паднат та да купи с 5к евра по евтино

          И към днешна дата пак става да се инвестира в мътна вода риба се лови

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Специалист по всичко Разгледай мнение

            Лошо инвестиционно решение. Ако в края на февруари беше вложил парите за апартамента в биткойни, смятай каква доходност щеше да имаш към днешна дата.

            Горе-долу по същия начин звучат и твоите мнения. Така и не се научихте, че добрите инвестиционни решения за един, не са непременно добри за всички останали...
            ти в колко биткойна инвестира специалисте през февруари?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

              в момента пазарът е на кантар и все още системата се подържа и клати , но държи равновесие
              от една страна натиска вечния мерка на българина за имот + спестени пари на 0 лихв, пръсче слагат и брокерите и индустрията (банки, конслутанти и оценители)

              от друга страна започва да натежава страхът от бъдещето, безработицата, презастрояването.

              засега нещата са на кантар, а за точна статистика на реално сключените сделки не може да се говори по ред причини.

              поздрави
              https://www.investor.bg/ikonomika-i-...zatori-320592/

              Реални данни за берзботицата.Писах че според мен е 14%поне.Специалистите говорят за 12%

              Коментар


              • Първоначално изпратено от perin Разгледай мнение
                Не знам за ръста в цените, но някой да е заелязал плавния ръст в броя на надписите "Продавам апартамент" из столичните балкони?
                А някой поглежда ли в сайтовете на Артекс, Ваклин, БЛД, Контракт сити и т.н. да види колко апартаменти още не са продадени в сгради, които се строят вече една-две години?
                в момента пазарът е на кантар и все още системата се подържа и клати , но държи равновесие
                от една страна натиска вечния мерка на българина за имот + спестени пари на 0 лихв, пръсче слагат и брокерите и индустрията (банки, конслутанти и оценители)

                от друга страна започва да натежава страхът от бъдещето, безработицата, презастрояването.

                засега нещата са на кантар, а за точна статистика на реално сключените сделки не може да се говори по ред причини.

                поздрави
                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                  Е ти тогава що още ходиш по огледи щом сега трябва да се продава???

                  Същите мантри ги разправяше и миналата година преди срива - В началото на март като написах че съм купил в края на февруари ми се смехте една седмица как съм купил на 9-ти Септември пък от отгава имам над 10% капиталова и над 5% от наеми

                  Та продължавай да ръсиш мозък то си е за твоя сметка и за сметка на тези дето биха имали неблагоразумието да те слушат от няколко години
                  Лошо инвестиционно решение. Ако в края на февруари беше вложил парите за апартамента в биткойни, смятай каква доходност щеше да имаш към днешна дата.

                  Горе-долу по същия начин звучат и твоите мнения. Така и не се научихте, че добрите инвестиционни решения за един, не са непременно добри за всички останали...

                  Коментар


                  • Някой може ли да каже с колко се очаква да се качат цените тази година?

                    Коментар


                    • https://m.investor.bg/analizi/91/a/z...-dylga-320528/

                      Доста оптимистична статия.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                        Е ти тогава що още ходиш по огледи щом сега трябва да се продава???

                        Същите мантри ги разправяше и миналата година преди срива - В началото на марк като написах че съм купил в края на февруари ми се смехте една седмица как съм купил на 9-ти Септември път от отгава имам над 10% капиталова и над 5% от наеми

                        Та продължавай да ръсиш мозък то си е за твоя сметка и за сметка на тези дето биха имали неблагоразумието да те слушат от няколко години
                        Аман от теб значи,добре.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                          Всеки иска да продаде преди Великия спад,защото после ще е късно.
                          Е ти тогава що още ходиш по огледи щом сега трябва да се продава???

                          Същите мантри ги разправяше и миналата година преди срива - В началото на март като написах че съм купил в края на февруари ми се смехте една седмица как съм купил на 9-ти Септември пък от отгава имам над 10% капиталова и над 5% от наеми

                          Та продължавай да ръсиш мозък то си е за твоя сметка и за сметка на тези дето биха имали неблагоразумието да те слушат от няколко години
                          Last edited by ledosvetlenie; 25.01.2021, 18:28.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от perin Разгледай мнение
                            Не знам за ръста в цените, но някой да е заелязал плавния ръст в броя на надписите "Продавам апартамент" из столичните балкони?
                            А някой поглежда ли в сайтовете на Артекс, Ваклин, БЛД, Контракт сити и т.н. да види колко апартаменти още не са продадени в сгради, които се строят вече една-две години?
                            Всеки иска да продаде преди Великия спад,защото после ще е късно.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от perin Разгледай мнение
                              Не знам за ръста в цените, но някой да е заелязал плавния ръст в броя на надписите "Продавам апартамент" из столичните балкони?
                              А някой поглежда ли в сайтовете на Артекс, Ваклин, БЛД, Контракт сити и т.н. да види колко апартаменти още не са продадени в сгради, които се строят вече една-две години?
                              Ако питаш Кавръка забелязал ги е но не му помагат, защото също е и забелязал че парите дето е бил приготвил 2016-та за двустаен сега стигат само за студио

                              За да паднат цените трябва да се натрупа критично количество хора които не могат да плащат ипотеките и такива купили със спекулативна цел дето бързат да продадат преди очакван срив

                              Първите явно към момента не са достатъчно поне до падането на мораториума, а част от вторите с треперещите ръчички хвърлиха имотите още пролетта след първият локдаун и гризнаха дървото


                              Коментар


                              • Не знам за ръста в цените, но някой да е заелязал плавния ръст в броя на надписите "Продавам апартамент" из столичните балкони?
                                А някой поглежда ли в сайтовете на Артекс, Ваклин, БЛД, Контракт сити и т.н. да види колко апартаменти още не са продадени в сгради, които се строят вече една-две години?

                                Коментар

                                Working...
                                X