IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

    Кризата действа добре, почнал си да проглеждаш полеко леко...
    Чакаме приемането на еврото и свирим края на мача.
    то понеже тия 'баш евровите' икономики не са оклепали повече от нас и като държавен и като корпоративен и като частен(на домакинствата) дълг
    или викаш ние в България ще сме зле, а южна европа (и не само) ще цъфти с дългови коефициенти в пъти по-големи от нашите в РБ.

    пукне ли се балонът (акции,имоти) - дървото ще е за всички в развития свят
    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

      Само гледай каква опашка от обезсърчени купувачи има под статията :-)
      Такова не е било никога....
      Сети се сам.... :-)

      ПП Чете ли статията ? Те очаквали едно за 2020 ама се случило друго / и аз така/ . Що си мислиш че очакванията му за 2021 ще са верни ?
      Ами незнам, човека това работи от 20 год, на него ли да вярвам или на едно застаряващо сервитьорче от Радомир ?
      Все пак той е и политкоректен към гилдията си, смятай какво е в действителност ...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение
        https://blitz.bg/ikonomika/zashcho-k...ews796896.html Брокитата съвсем се оляха с поръчковите статии
        Цените в Банско яко се повишили. от 100 еуро на кв.м на 110
        Last edited by nradev; 31.01.2021, 14:47.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от распутин Разгледай мнение
          Възможностите за продължаване на растежа на НИ са изчерпани.
          Шах и мат от Валентин Съйков, управител на агенция „Имоти“ ООД.
          Пфу, най-после някой от гилдията да проговори откровено.
          Само гледай каква опашка от обезсърчени купувачи има под статията :-)
          Такова не е било никога....
          Сети се сам.... :-)

          ПП Чете ли статията ? Те очаквали едно за 2020 ама се случило друго / и аз така/ . Що си мислиш че очакванията му за 2021 ще са верни ? За 1 месец / Януари/ цените вече са няколко процента нагоре.... Т.е.е вече не е познал..., както и аз...
          Last edited by pesimist4o na kvadrat; 31.01.2021, 14:02.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Orthodox Разгледай мнение
            Мнoгo oбичaм дa чeтa брoкeрcки щурoтии.
            Рoзoви мeчти зa кoмиcиoннa.
            Oбaчe влизaмe в caйтa нa Aгeнция пo впиcвaниятa и
            кaквo виждaмe - изпoвядaнитe cдeлки зa 2020 г. ca в пъти (нe - в прoцeнти)
            пo мaлкo oт cдeлкитe изпoвядaни прeз 2019 г.
            Инфoрмaциятa e публичнa и вceки мoжe дa я прoвeри зa двe ceкунди.
            Такова ти е нивото.... Да пишеш щуротии и откровени лъжи, които е толкова лесно да се опровергаят точно от мястото за което пишеш....
            Намалението сделките за София за 2020 спрямо 2019 е няколко процента поради никаквото второ тримесечие..., но и 2 пъти да падне броят на сделките това няма да помогне на цените...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от распутин Разгледай мнение
              [B]Възможностите за продължаване на растежа на НИ са изчерпани.[/BШах и мат от Валентин Съйков, управител на агенция „Имоти“ ООД.
              Пфу, най-после някой от гилдията да проговори откровено.
              Мнoгo oбичaм дa чeтa брoкeрcки щурoтии.
              Рoзoви мeчти зa кoмиcиoннa.
              Oбaчe влизaмe в caйтa нa Aгeнция пo впиcвaниятa и
              кaквo виждaмe - изпoвядaнитe cдeлки зa 2020 г. ca в пъти (нe - в прoцeнти)
              пo мaлкo oт cдeлкитe изпoвядaни прeз 2019 г.
              Инфoрмaциятa e публичнa и вceки мoжe дa я прoвeри зa двe ceкунди.

              Коментар


              • Възможностите за продължаване на растежа на НИ са изчерпани.
                Шах и мат от Валентин Съйков, управител на агенция „Имоти“ ООД.
                Пфу, най-после някой от гилдията да проговори откровено.

                Коментар


                • https://blitz.bg/ikonomika/zashcho-k...ews796896.html Брокитата съвсем се оляха с поръчковите статии

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от megamind Разгледай мнение

                    А наличния кеш' какво го правите или нямаш идея?
                    Ходим си на почивки и си правим кефа с него Вие си седете в радомир на евтината мас-тика мас-тика

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                      а при отрицателно търговско салдо в условия на валутен борд (и не само), кеша си сменя собствеността, но в един момент е на външи сили, които не им дреме за тебе и мене, а са ок да овършеят една фалирала икономика и да оберат хубавите неща.
                      Кризата действа добре, почнал си да проглеждаш полеко леко...
                      Чакаме приемането на еврото и свирим края на мача.

                      Коментар


                      • За последен път местя мнение. Следващия път ще бъде изтрито.
                        रादोस्त

                        Коментар


                        • Моля, пишете по темата или се преместете тук, където са и липсващите мнения:
                          https://forum.investor.bg/forum/%D0%...88%D0%BD%D0%B8
                          रादोस्त

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                            То е отрицателно, но емигрантските пари го покриват.... мисля....
                            Факт е че кеша в банките , а и като наличен расте сериозно
                            не го
                            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                              ЪЪЪЪ, добре щом казваш. Точно така е в банка винаги има ''сигурна'' доходност пък било то и отрицателна освен ако няма трагично събитие....
                              От друга страна банките не губят, кой в каквото и да си похарчи кеша той си седи в банките така или иначе. Не изчезва....
                              Както казах, въпрос на индивидуалната склонност към риск.
                              Колкото до банките и кешът, това е дълбока тема. За тях кешът не е нито печалба, нито загуба, а ресурсът, върху който се основава бизнес модела им. Например нещо като захарта за някое предприятие за сладки изделия.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                                Не го знаех това, има вероятност да е нещо подобно защото беше от страната на бъдещ калкан / има къща/. Беше нещо като кръпка по средата на строежа / трябваше да го снимам/, но отново единичките бяха втора употреба, а не нови и бяха редени по дължина , т.е. дебелината на зида беше тънкото....На този калкан във високото имаше и един прозорец ?!?! , дограмата изглеждаше като нова и оградено с надписи на съответната фирма. Не знам дали не е било някакъв стар изостанал строеж , странно но в тази глуха уличка никога не съм ходил , а наблизо съм минавал хиляди пъти.....просто съм го пропуснал и не му знам историята....
                                В сградите на моите апарти няма подобни неща в зидарията , следил съм ги всичките от основи, а са топ наистина топ изпълнения без грам пестене на материали / всичко най-качествено се ползва само/ и технологии / има доста неща , които не се правят в масовото строителство щото са по-скъпи/
                                Но хайде да оставим как е при мен, не съм го виждал в нито един нов строеж от 20 години насам.... - преди това съм виждал да се ползват единички на места....
                                Няма никакъв финансов смисъл във влагането на такива тухли, тухлите са без пари, скъп е труда, а за тия трябва доста труд, особено стари и с неправилна форма. Аз бях си докарал един камион плътни единични тухли на 100 г. в добро състояние и отлична керамика, но много бързо се отказах да ги слагам където и да е, дори и за там където примерно ще закачам кухненски шкафове се оказа безсмислено. За сметка на това се оказаха отличен материал за камини и пещи - направих си, както и комшии си направиха и камини и пещ с тях. На камината само дъното е шамот, всичко друго тези тухли и са страхотни.

                                За тая стена най-вероятно апартамента е бил за строителя и си е позволил тая изгъзица, за кухненска стена примерно. И щом е тънката страна би трябвало да е вътрешна стена, не външна.

                                Коментар

                                Working...
                                X