IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • https://www.vesti.bg/sviat/voenen-pr...ianmar-6120915

    А,В Мианмар не си поплюват ,ние тука спим ...
    Военен преврат в Мианмар

    Телевизия на военните обяви днес, че въоръжените сили поемат контрол над страната за една година


    На нас ни трябва не една година ,само 6 месеца са нужни да извършим промяната

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nomche Разгледай мнение

      Ако искат и по милион да ги пускат елитните имоти 100 м2 с общи части и стени в сметката, не ми пречи, тъкмо ще е по-забавно.
      А в случая ставаше дума, че нямало да падат цените на транспорта, ама аз като обяснявам, че туй не е като НИ дето никога не падат, разни хора ми противоречат. Аз обаснявам, че имам днешна цена за целия февруари валидна, те ми хортуват колко щяло да се вози през февруари. Ми то точно като не се вози цените не падат, щот и да намалиш, няма какво да повече да вземеш от ограниченото търсене. Значи щом в тази ситуация се намира някой да свали, то тогава тенденцията е ясна като бял ден. Ами не е нито 9, нито 8, нито 7К сега при този превозвач, за който говоря. Когато е било 2К пак не е било нормално. Все едно в Иван Вазов да е винаги 400 евра квадрата, ми да, може да покрие разходите за строителство, ама за парцела няма. Така е и на 2К транспорт от Китай. Само не ми е ясно, що ние от всичко разбираме, по всички въпроси сме компетентни, само щото сме виждали, купували нещо. Аз като съм си купил пържола да не би да да ходя да разправям, че разбирам от гледане на прасета?
      Няма как да напиша повече, но в кръчмата се отбива отбрана клиентела и като се напият не знаят какво приказват.... Така от десетилетия..... Не само за транспорта....Сложни са нещата в Китай сега и точно по празниците едва ли някой знае какво ще бъде след тях.... Тази година е различно. Ще се радвам ако паднат бързо и много транспортните цени. Хубаво е че за момента са паднали....
      За имотите. Натам е пътя - ще се слагат кой каквито иска цени / няма зор за продаване/, а който има зор за купуване да му мисли....Не е нормално в града да продължава да има толкова много сделки.... Ако паднат 3-5 пъти ще се достигне Европейското и Световно ниво на брой сделки....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

        През Януари бяха свършили навсякъде всички пиротехнически играчки,пиратки,и каквото се сетиш,понеже бащата търгува с тях и зарежда от Пловдив му бяха обяснили че временно ще има затруднения и до месец два всичко ще е наред и има логика,китайците нямат сметка да не търгуват
        Пиротехниката се вози по други правила. Никой превозвач няма да ги вземе на линейно отплаване. Има си специални чартъри за тая работа и те нямат отношение към цените за транспорт на други стоки. Ясно, че като няма контейнери и на пиратките им се отразява, но просто това е друг вид товар.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

          Заплатке , имаш право да постъпваш както искаш щом това са ти разбиранията за държава и поведение. Нали все се оплаквате колко кофти е у нас / прочети си пак написаното/. При мен няма как да попаднеш така или иначе, при Дури и Левчо също.... За Ледчо не знам...
          Освен това подобно поведение ще доведе само до утежняване на наемите и по-лошо за наемателите....т.е. теб...
          За Заплатката 3 депозита и чистачка в договора, може и леля му.
          Но май за ценностната му система и поведение Военна рампа на гола стена ще му е добре. Без да чисти.
          Last edited by bulgarian lev; 01.02.2021, 23:16.
          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

            Вие купувайте за по половин милион апарти и ми ги давайте под наем после за 1000 лева. Специализирам в скоростно осиране на четристайни апартаменти, с гаранция. Аз не чистя и живея във всяка стая по една седмица и после следващия. Може да се редувате лева, дъри, леда и още някой. Понякога изкарвам по 3-4 месеца ако е проспособен за румба, но само докатя ме ядоса и я изритам. Така ще е по-дборе за вас, че то и наематели с 1000 лева на месец не останаха, при тези мораториуми всеки селтак с 1000 лева на месец ще си вземе ипотека после да не плаща. Все по трудно ще се намират съвестни наематели като мене.
            За теб само необзаведен, да си купиш бус и да местиш през 3 седмици с целия твой инвентар.
            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

              Това ти е професията, а аз само дочувам в кръчмата пияните клиенти какво разправят, но ПОНЕ до втората половина на Април цените на транспорта няма да паднат значимо - дали от 9 е станало 8 или 7К като е било 2К е все тая....Няма причина да падат.... Ще има шоу по всички фронтове и това не ме радва....
              За имотите предполагам без да искаш уцели нещата какво ни очаква :-)
              Ако искат и по милион да ги пускат елитните имоти 100 м2 с общи части и стени в сметката, не ми пречи, тъкмо ще е по-забавно.
              А в случая ставаше дума, че нямало да падат цените на транспорта, ама аз като обяснявам, че туй не е като НИ дето никога не падат, разни хора ми противоречат. Аз обаснявам, че имам днешна цена за целия февруари валидна, те ми хортуват колко щяло да се вози през февруари. Ми то точно като не се вози цените не падат, щот и да намалиш, няма какво да повече да вземеш от ограниченото търсене. Значи щом в тази ситуация се намира някой да свали, то тогава тенденцията е ясна като бял ден. Ами не е нито 9, нито 8, нито 7К сега при този превозвач, за който говоря. Когато е било 2К пак не е било нормално. Все едно в Иван Вазов да е винаги 400 евра квадрата, ми да, може да покрие разходите за строителство, ама за парцела няма. Така е и на 2К транспорт от Китай. Само не ми е ясно, що ние от всичко разбираме, по всички въпроси сме компетентни, само щото сме виждали, купували нещо. Аз като съм си купил пържола да не би да да ходя да разправям, че разбирам от гледане на прасета?
              Last edited by nomche; 01.02.2021, 23:11.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

                Вие купувайте за по половин милион апарти и ми ги давайте под наем после за 1000 лева. Специализирам в скоростно осиране на четристайни апартаменти, с гаранция. Аз не чистя и живея във всяка стая по една седмица и после следващия. Може да се редувате лева, дъри, леда и още някой. Понякога изкарвам по 3-4 месеца ако е проспособен за румба, но само докатя ме ядоса и я изритам. Така ще е по-дборе за вас, че то и наематели с 1000 лева на месец не останаха, при тези мораториуми всеки селтак с 1000 лева на месец ще си вземе ипотека после да не плаща. Все по трудно ще се намират съвестни наематели като мене.
                Заплатке , имаш право да постъпваш както искаш щом това са ти разбиранията за държава и поведение. Нали все се оплаквате колко кофти е у нас / прочети си пак написаното/. При мен няма как да попаднеш така или иначе, при Дури и Левчо също.... За Ледчо не знам...
                Освен това подобно поведение ще доведе само до утежняване на наемите и по-лошо за наемателите....т.е. теб...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                  +1
                  Сите мЕлеонери кат Жонката са вземале каще по Могадишу и Киншаса. У София купат само теа дето требе да бачкат за неколко бона и да глеат жена и дЕца. Нещастници! Тарикатите не се морат - друг им гледа дЕцата, даже друг им ги е правИл!
                  Бонке ,ми нормално е човек като има толкова пари да си позволи лукса да има къща в Тайланд и там знаеш ли как стоят нещата ?
                  Купуваш си къщата ,НО земята е на държавата.Договора е за 100 години ,след като изтекат прехвърляш на деца,наследници,може и да продаваш,минат ли 100 те години и ако не направиш нищо ,губиш права .Смятай сега хората с парите какво си позовляват и какво имат ти си взела за София да ми говориш.Отдавна богаташите имат имоти в цял свят,София отдавна не им е интересна

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                    И аз не съм фен на брокерските комисионни , но през сегашната ситуация нямаше да е зле да им го е дал този комисион преди няколко години...
                    Ми кат не мое да прецени че 1000€ на квадрат са кинти които даже и санитарен инспектор вече пипа на месец ка ше даде?...сега 2 касиерки от Лидъл купуват един квадрат на топ локейшън, лошо брокери, не е честно - на жилища от 70К€ вземат 3%, на 270К€ пак 3%. И аз да съм нема да им ги дам ако не ми отбият 10% най-малко. Но те пък са го заложили в плана и продавачи и техните брокери, затова ако немаш избор да избегнеш брокер поне пращай твой такъв. Един и за продавач, и за купувач е мъка и то голяма.
                    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                      Бе ти остави наемите на нас. Аз ти говоря ако имаш работа в Софето и ще живееш там. Не ти де, ти си ясен, друг ловчанлия примерно, обучен и грамотен кат тебе...ше шари ли или ще маже чаршафете на хазаина със семейство ако е.
                      Това е един сериозен аргумент. Какво ми дреме че има примерно 50% милионни градове в света с по-добри условия за живот или по-изгодни цени / то няма и 10% такива градове, но нека да е както го искат/ като не можеш да си подредиш живота там....
                      И у нас има къщи по 5000 евро , има и достъпни имоти около София, но не само на жълтите павета е приемливо за живот.... Е да ама цените не са приемливи като много хора мислят така...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                        Евала Заплатке за втори оът в няколко дни те подкрепям...
                        За втората част.... леко е глуповато / пиша го от позицията на шоп който ги разбира тези неща/.... Не са ти брокерите виновни, а твоята нерешителност и грешни очаквания в последните няколко години...
                        Вие купувайте за по половин милион апарти и ми ги давайте под наем после за 1000 лева. Специализирам в скоростно осиране на четристайни апартаменти, с гаранция. Аз не чистя и живея във всяка стая по една седмица и после следващия. Може да се редувате лева, дъри, леда и още някой. Понякога изкарвам по 3-4 месеца ако е проспособен за румба, но само докатя ме ядоса и я изритам. Така ще е по-дборе за вас, че то и наематели с 1000 лева на месец не останаха, при тези мораториуми всеки селтак с 1000 лева на месец ще си вземе ипотека после да не плаща. Все по трудно ще се намират съвестни наематели като мене.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nomche Разгледай мнение

                          Ей ама ти май си специалист по всичко, а? За какво ми е да лъжа в някакъв анонимен форум, комплексарите са ясни кои са. Само ми е интересно защо си мислиш, че знаеш повече от мен за това, с което се занимавам професионално. Ти твърдеше, че цените били 11 К, че нямало да падат след новата им година. Ми те паднаха преди нея, ти ми говориш за след празниците. Никога, ама никога в историята на шипинга, цените след китайската нова година не са се вдигали. То вече е ясно, че няма да се случи и сега. Казах ти го преди 2 седмици, повтарям ти го пак при това с реални неща, ти ми правиш някакви лозунги. Не само февруари, ами и март цените няма да са 11 К, вече са на нивата от края на декември, може и още да паднат, което зависи от поведението на пазарните участници. Ама то не е като НИ, да раздуваме мантри, как спад няма и не може да има.
                          През Януари бяха свършили навсякъде всички пиротехнически играчки,пиратки,и каквото се сетиш,понеже бащата търгува с тях и зарежда от Пловдив му бяха обяснили че временно ще има затруднения и до месец два всичко ще е наред и има логика,китайците нямат сметка да не търгуват

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                            Виновни са, искат му комисион. Требе да му казват цената само. А те не могат да я изкривят.
                            И аз не съм фен на брокерските комисионни , но през сегашната ситуация нямаше да е зле да им го е дал този комисион преди няколко години...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                              Ми наемите не отговарят на цените, ей горе двама ти биха дузпата на мераците вече Кат няма купувачи, ще седят празни още 10 - 20 години и после предписание за събаряне за твоя сметка, то се задава вече с паспортизацията на сградите
                              Бе ти остави наемите на нас. Аз ти говоря ако имаш работа в Софето и ще живееш там. Не ти де, ти си ясен, друг ловчанлия примерно, обучен и грамотен кат тебе...ше шари ли или ще маже чаршафете на хазаина със семейство ако е.
                              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                                Евала Заплатке за втори оът в няколко дни те подкрепям...
                                За втората част.... леко е глуповато / пиша го от позицията на шоп който ги разбира тези неща/.... Не са ти брокерите виновни, а твоята нерешителност и грешни очаквания в последните няколко години...
                                Виновни са, искат му комисион. Требе да му казват цената само. А те не могат да я изкривят.
                                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                                Коментар

                                Working...
                                X