IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts


  • Само да напомня моите имоти:
    -апартамент 60м2
    - ет. От къща 90м2
    - магазин 20м2
    всичко в София.
    - 2 къщи в един парцел в Радомир-център' до съда.
    - 1 къща на 50км. От София' радомирско' ет.2.
    Last edited by X_Y; 04.02.2021, 09:11.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

      1383 пише в обявата.с акт 16...доста обяви има с падащи цени.
      Така пише, посочената от мен цена е на ЗП-то.
      Всъщност откакто е на пазар, цената е мръднала с 300 € от началната, но не на м2, а на имота...
      Last edited by maverik; 03.02.2021, 23:43.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

        Кое е паднало... 1687/м2 на Ш/З
        Предния месец продадох там на 1833/ м2. стара тухла.
        1383 пише в обявата.с акт 16...доста обяви има с падащи цени.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
          нЕмало да падат ли...


          https://m.imot.bg/details/1b160138434757524

          Я вижте какви цени с акт 16 на 100м от Южен Парк...
          Кое е паднало... 1687/м2 на Ш/З
          Предния месец продадох там на 1833/ м2. стара тухла.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

            Я погледни по внимателно падали цените.Аз за това няма да дам дори 10 евро
            Преди на зелено искаха толкова за тоя район.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
              нЕмало да падат ли...


              https://m.imot.bg/details/1b160138434757524

              Я вижте какви цени с акт 16 на 100м от Южен Парк...
              Я погледни по внимателно падали цените.Аз за това няма да дам дори 10 евро

              Коментар


              • нЕмало да падат ли...


                https://m.imot.bg/details/1b160138434757524

                Я вижте какви цени с акт 16 на 100м от Южен Парк...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от maverik
                  Селски, нещо си се объркал, бре...
                  Колко е всеизвестна автобиографията ти, та да се сравни...?!?
                  Това, за соц. статуса, ма никак не ме впечатляваш...
                  На всичко отгоре си и неграмотен...
                  Пийни едно хапче и си лягай
                  Първо, да ти еба майката и на останалите ти клакьори, а ти се хващаш за правописни грешки породени от бързане, лайнян брокерски гъз такъв, от коментарите ти лъха на липса на критично мислене, познания и умения за работа с данни. На оня боклук, лева също да му еба майката и на другия педал!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                    Те повечето млади са с кредитче в момента но за разлика от теб за по 30годинки и за разлика от онова време и онези цени У Плевен повечето млади У София и да искат не могат да ги съберат с 1к евра заплатка. Разликите ги виждаш нали или да помагам?
                    Според статистиката работещи двама в Сф със сегашните заплати в сфери на образованието които се заплащат добре са по-достъпни от моето време. Е, нема да е център. Далеч не център. Но и аз купих първо панелна гарсониера с конденз по стените на гъза на географията в краен квартал. Там ни отгледа и бебето жена ми.
                    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                    Коментар


                    • Та как са цените на тулите последно време?

                      Last edited by X_Y; 04.02.2021, 09:05.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                        Печен, моите уважения, на 30 си купих първия имот - гарсониера с леко кредитче. Имах половината кинти, ама ставаше дума за 5500$. После продадох и също с кредитче си купихме с жена ми (тя избаца кредитчето от 8К € по-голям - двустаен. Нямах тази визия за имоти, както и той няма, само се съблича по бански да поплува, ма му е студена водичката.
                        Те повечето млади са с кредитче в момента но за разлика от теб за по 30годинки и за разлика от онова време и онези цени У Плевен повечето млади У София и да искат не могат да ги съберат с 1к евра заплатка. Разликите ги виждаш нали или да помагам?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                          Ти като беше малък имаше ли визия за имоти бре Плевенски ?! Дълбоко е съмнително, нали се сещаш .
                          Печен, моите уважения, на 30 си купих първия имот - гарсониера с леко кредитче. Имах половината кинти, ама ставаше дума за 5500$. После продадох и също с кредитче си купихме с жена ми (тя избаца кредитчето от 8К € по-голям - двустаен. Нямах тази визия за имоти, както и той няма, само се съблича по бански да поплува, ма му е студена водичката.
                          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                            Имотите са за хора с визия и поглед, с интелигентен подход ако ме разбираш.
                            Ти като беше малък имаше ли визия за имоти бре Плевенски ?! Дълбоко е съмнително, нали се сещаш .
                            Last edited by X_Y; 04.02.2021, 09:03.

                            Коментар


                            • Имотите са за хора с визия и поглед, с интелигентен подход ако ме разбираш.
                              Last edited by X_Y; 04.02.2021, 09:03.
                              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от yalokin Разгледай мнение

                                Преките ми впечатления (от няколко покупки около мен) са че няма никакъв проблем с отпускането на кредити с 20% самоучастие (чух че още има и с 15%).
                                Масово се отпуска и за финансиране на довършителни работи.
                                До уточня, не съм брокер или инвеститор (имам имоти, които не продавам) и никога не съм ползвал ипотечен кредит, сигурно има и по-запознати от мен.
                                ​​​​​​
                                Като цяло, условията са по-затегнати от преди пандемията, твоите познати може би са с по-нисък рисков профил, едва ли са представителна извадка за ситуацията.

                                Коментар

                                Working...
                                X