IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

    Споко' няма да купи' преди да удари 40.
    То това е ясно въпроса е да устиска поне до 50

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

      не
      !
      А за колко?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

        https://www.infostock.bg/infostock/c...fiya-namalyava

        Доходността от жилищата в София намалява, казва Ирена Перфанова, търговски мениджър на Tech Park Home и зам.-председател на Националното сдружение за недвижими имоти и член на Борда на директорите на Европейската асоциация на професионалистите по недвижими имоти CEPI. "През последните години се забелязва спад в наемните нива на жилищата с около 15%. Това води до по-ниска възвръщаемост на инвестицията, когато апартамент е закупен с цел отдаване под наем. Удължен е и периодът на незаетост, в който един имот е празен, докато се намери за него подходящ наемател. Това също е тенденция, която се наблюдава през последните години в много държави", посочва тя.
        Е и - Паднаха ли цените ???

        От тук пишещите някой да каза нещо по различно ???

        Скоро ще се говори не за това какв е възвръщаемостта от наеми а успял ли си да си спасиш паричките от инфлацията

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
          За 50 хиляди еврака може ли да се намери гарсониера тухлена в Младост 2 около РУМА?
          не

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
            https://www.dnevnik.bg/biznes/

            Анкета

            Планирате ли големи покупки през 2021 година ?

            Да, ще ремонтирам дома си (28.57%)
            Да, ще си купя жилище (14.29%)
            Не, ще спестявам усилено (28.57%)
            Не, нямам възможност (28.57%)
            Това в червеничкото трябва доста да те притеснява

            Както казах апартаменти има само за първите три процента, а ти едва ли ще си от тях

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

              Каврък темата и всеки месец да я ресетват няма да се промени посоката на цените

              Зверска парична маса срещу почти нищо читаво за продаване

              Имоти има само за първите 3% и то ако купуват тихичко така че останалите да не се усетят
              https://www.infostock.bg/infostock/c...fiya-namalyava

              Доходността от жилищата в София намалява, казва Ирена Перфанова, търговски мениджър на Tech Park Home и зам.-председател на Националното сдружение за недвижими имоти и член на Борда на директорите на Европейската асоциация на професионалистите по недвижими имоти CEPI. "През последните години се забелязва спад в наемните нива на жилищата с около 15%. Това води до по-ниска възвръщаемост на инвестицията, когато апартамент е закупен с цел отдаване под наем. Удължен е и периодът на незаетост, в който един имот е празен, докато се намери за него подходящ наемател. Това също е тенденция, която се наблюдава през последните години в много държави", посочва тя.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                Днеска е особено продуктивен след като публикувах какво се е случило с влоговете за 11 години

                Притеснявам се да не вземе да купи
                Споко' няма да купи' преди да удари 40.

                Коментар


                • За 50 хиляди еврака може ли да се намери гарсониера тухлена в Младост 2 около РУМА?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                    За никой.Нали знаеш какво стана с Арменския поп.....така е по лесно..преди се обяснявахме ,сега с бана всичко се решава за две минути ,,,ако стане напечено винаги може да направим и ресет на цялата тема с писане до подходящото място .
                    Каврък темата и всеки месец да я ресетват няма да се промени посоката на цените

                    Зверска парична маса срещу почти нищо читаво за продаване

                    Имоти има само за първите 3% и то ако купуват тихичко така че останалите да не се усетят

                    Коментар


                    • https://www.dnevnik.bg/biznes/

                      Анкета

                      Планирате ли големи покупки през 2021 година ?

                      Да, ще ремонтирам дома си (28.57%)
                      Да, ще си купя жилище (14.29%)
                      Не, ще спестявам усилено (28.57%)
                      Не, нямам възможност (28.57%)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                        Да бе и аз съм го забелязал, понякога даже и сами си говорят

                        За ортодоксчо ли ти е мъчно ?
                        За никой.Нали знаеш какво стана с Арменския поп.....така е по лесно..преди се обяснявахме ,сега с бана всичко се решава за две минути ,,,ако стане напечено винаги може да направим и ресет на цялата тема с писане до подходящото място .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                          Бе' не знам' ама Кавръка е по производителен на моменти от трите ника тогедър. Само Влади да се не върне от Скандинавията и да поиска демаркационна линия у деЦката стая' че тогава втасахме от писане...
                          Днеска е особено продуктивен след като публикувах какво се е случило с влоговете за 11 години

                          Притеснявам се да не вземе да купи

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                            Да бе и аз съм го забелязал, понякога даже и сами си говорят

                            За ортодоксчо ли ти е мъчно ?
                            Бе' не знам' ама Кавръка е по производителен на моменти от трите ника тогедър. Само Влади да се не върне от Скандинавията и да поиска демаркационна линия у деЦката стая' че тогава втасахме от писане...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                              Не знам дали ви прави впечатление но следните никове пишат винаги в синхрон и ако дори еедин липсва другите също отсъстват товва са BONI,LEDOSVETLENIE,DURY
                              Да бе и аз съм го забелязал, понякога даже и сами си говорят

                              За ортодоксчо ли ти е мъчно ?

                              Коментар


                              • Не знам дали ви прави впечатление но следните никове пишат винаги в синхрон и ако дори еедин липсва другите също отсъстват товва са BONI,LEDOSVETLENIE,DURY

                                Коментар

                                Working...
                                X