IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Арменския пoп Разгледай мнение
    Братя и сестри,

    дедо поп продаде 1 наследствен апарт и 2 бр. гаражи. Същевременно дедо поп се оглежда за покупка на зелено и засега хареса Тех парк резидънс. Друго в момента на пазаря за съжаление на дедо поп читаво нема.
    Попе, не е ли грехота да се продава апартамент? Нали повишителите-инвеститори не продавахте никога?
    Къде е тоя тех парк? Не съм го чувал. Някъде из Младостите?
    Last edited by ejonny2376; 21.02.2021, 22:27.

    Коментар


    • Братя и сестри,

      дедо поп продаде 1 наследствен апарт и 2 бр. гаражи. Същевременно дедо поп се оглежда за покупка на зелено и засега хареса Тех парк резидънс. Друго в момента на пазаря за съжаление на дедо поп читаво нема.
      Некой знае ли нещо повече за тоя тех парк?
      Last edited by Арменския пoп; 21.02.2021, 22:20.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

        чета и си викам, а дано и наш кретенчо след още некоя година да се очовЕчи.
        но някак не съм обнадежден.,
        А бре, тоя Nordwest да не е шуменчето? За пола нищо не казвам...кой е казал че шуменчето е от женски пол. Обажда се като много запознат със статуквото на Кретухич.
        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

          Не можеш да избягаш обаче от перонЯ в себе си ,видно е .
          На Пероня съм. Не бягам. Но никой не може да ме накара да мисля както аз искам. Не те и карам теб, нито другите. Всичко е точ.
          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

            ромите са като лакмус за лоши навици... каквито сме ние ромите са проекция на нашата простотия и лошотия на квадрат. те са по-първични (според някои примитивни), но са част от обществото ни. Когато 'белите' са крадливи и с нисък морал - не може да очакваш ромите да са по-различни и така. Затова нашенски роми като попаднат във финландия примерно се кротват и почват да правят по-малко бели - защото онези са по-културно и възпитано общество от нас.

            Иначе при ромите най-важното са местните тартори. Ако те го карат в правия клон на икномиката - работа - местното ромско общество е по-малко крадливо и правещо по-малко бели. Където тарторите на ромите са криминали (с ясната подкрепа и пълно съдействие от страна на корумпирани политици и членове на съдебната система) там ромите са лоши хора. Познавам роми земеделци, животновъди, които по трудолюбие ще сложат 95% от пишещите тук в малкият си джоб.
            Точно така. Преди години, баща ми беше агроном. Слушаха го и му бяха трактористи, комбайнери...по-малко, нямаха ценз да управлявст тази огромна машина, но бачкери имаше много. Ако се случеше някой да сгафи, баща ми го оплескваше и гонеше директно. После го добиваха неговите хора и се извиняваха на баща ми. Бяха верни и слушаха, обществото им и тарторите им не търпяха дребни крадци и мошеници. Нашето също. Учат се точно от нас. Защото са по-адаптивни. И оцеляват.
            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

            Коментар


            • Първоначално изпратено от xshell Разгледай мнение

              Това са актуални снимки Ботчо в google maps. Знам, че ти е трудно с логиката, но това, че има решетки в Докторската не доказва по никакъв начин, че няма в Красна.
              Аз се чудя той пък що е изненадан. Краде се навсякъде.
              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

              Коментар


              • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                Преди няколко години най добрият ми приятел се разболя тежко и в ИСУЛ му правеха химиотерапия и лъчетерапия ...Тръгнах на свиждане и отивам на Димитър Петков...Гледам аз една маса така хвана ми окото казвам искам два банана два портокала две три кайсии две праскови две три сливи грозде ама от най доброто плащам колкото ми кажеш няма да мериш казваш колко и плащам за тежко болен човек са в болница е.Отговорът беше разкарай се...аз онемях и не можах да се отдумам усетих само че напират сълзи..В това време се обръщам и гледам циганката от съседната маса ми маха и вика ела тука.Отивам а тя вика избирай.Аз си избрах тя премери всичко дадох и повече пари отказа ми само каза чух какво помоли онова говедо...Не съм зашитник на циганите защитник съм на добрите хора без значение какви са.И при циганите и при нас има говеда и боклуци.
                Ще ти кажа друга случка ,качвам се в трамвай 22 ,на втора спирка след депото на Добротич,Вътре съм аз ,една майка от ромски произход с дете на ръцете ,и една българка седнала на седалката .Това сме всичко на всичко в целия заден вагон хора .Майката от ромски произход като минаваше да седне ,българката нарочно не се помръдна на пътеката и закачи нарочно детето ,и майка му се обърна да направи забележка ,другата- българката това и чакаше и започна да се заяжда и то я закачи на тема етнос введнага ,те какви били и т.н познатата песен ...без никаква причина ,и се почна скандала ...сега ако не бях свидетел винаги при ескалации се почва ромите са еди какви си ,но в тази ситуация се оказа че не те ами ние сме си по зле и от животните като манталитет и поведение .Подобна случка на твойта на пазара .

                Коментар


                • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                  Преди няколко години най добрият ми приятел се разболя тежко и в ИСУЛ му правеха химиотерапия и лъчетерапия ...Тръгнах на свиждане и отивам на Димитър Петков...Гледам аз една маса така хвана ми окото казвам искам два банана два портокала две три кайсии две праскови две три сливи грозде ама от най доброто плащам колкото ми кажеш няма да мериш казваш колко и плащам за тежко болен човек са в болница е.Отговорът беше разкарай се...аз онемях и не можах да се отдумам усетих само че напират сълзи..В това време се обръщам и гледам циганката от съседната маса ми маха и вика ела тука.Отивам а тя вика избирай.Аз си избрах тя премери всичко дадох и повече пари отказа ми само каза чух какво помоли онова говедо...Не съм зашитник на циганите защитник съм на добрите хора без значение какви са.И при циганите и при нас има говеда и боклуци.
                  Аз съм го правил. Женски пазар, дава ти изгнил плод или зеленчук, вади го изпод хубавите на показ. Мери го, казва цена. Давам и 2 лева повече, но аз избирам. Намигам и и казавам че пак ще дойда да купя 10 кила. Омайваме се взаимно. Но важен е подхода. Мошеници и безкрупулни отрепки при това е жалка комбинация.
                  Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                    Не виждаш ли че са стари от бандитските години. Новите блокове НЯМАТ. И решетки има навсякъде и в ЛОЗЕНЕЦ, и ИЗТОК, и в ДОКТОРСКАТА
                    https://www.google.bg/maps/@42.69315...7i16384!8i8192

                    Най-скъпата улица
                    Аз си сложих плътни щори на терасата на единия апарт, освен СОТ-а. В Докторската нямам щори. Камерите гледат отвсякъде към мен.
                    Преди време решетките отдолу играха роля на стълбичка и ми влизаха в жилище.
                    Битието определя съзнанието. Може лична охрана да си назначи всеки.
                    Споко, ново, старо, бандитските години са друго. Тук става дума за дребни престъпници действащи по сигнал. Преслушват нов живеещ, наемател, крадат нещо за 10 лева и продават за 5. Златни дрънкулки, пари, техника, картини.
                    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                      Това е реалността която описваш.Иначе съфорумците са милионери от Бевърли хилс.
                      Преди няколко години най добрият ми приятел се разболя тежко и в ИСУЛ му правеха химиотерапия и лъчетерапия ...Тръгнах на свиждане и отивам на Димитър Петков...Гледам аз една маса така хвана ми окото казвам искам два банана два портокала две три кайсии две праскови две три сливи грозде ама от най доброто плащам колкото ми кажеш няма да мериш казваш колко и плащам за тежко болен човек са в болница е.Отговорът беше разкарай се...аз онемях и не можах да се отдумам усетих само че напират сълзи..В това време се обръщам и гледам циганката от съседната маса ми маха и вика ела тука.Отивам а тя вика избирай.Аз си избрах тя премери всичко дадох и повече пари отказа ми само каза чух какво помоли онова говедо...Не съм зашитник на циганите защитник съм на добрите хора без значение какви са.И при циганите и при нас има говеда и боклуци.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                        Това звучи изключително обнадеждаващо. След 10на години с това темпо интеграцията ще е много напред, циганският проблем ще е почти изчезнал, тогава на преден план идва привлекателността на България като перфектен климат, плодородна земя и изобилие от слънце. Останалото малко по малко ще се оправя от хората, като има желание.
                        Десет години не е толкова много време но въпреки всичко аз не зная какво ще се случи.Най важното нещо не е територията а хората.Ние наследихме от дедите си градина и я превърнахме в бунище/От лакомия и мързел.Аз не искам България да се превръща в райско кътче за всякаква измет...Тая измет нека си седи на Запад.На нас ни трябват почтени и работливи хора

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от xa3apm
                          Говориш простотии, както винаги. Един човек, без значение произхода му, може да се интегрира само и единствено, ако го желае. Тукашните тъмно зелени много искат да се интегрират, ама нещо нямат желание. По-добре им е да живеят на помощи. Познавам такива интегрирани, които работят и си вадят парите с честен труд, всички останали са паразити.
                          Аз на очите и ушите ли са да вярвам или на анонимници във форума.Казаха ти го и другите.Каквито сме ние такива са ни и циганите.Големия крадец Иван Костов циганин ли е?Бойко и дебелия цигани ли са Софиянски и цялото крадливо СДС цигани ли са.Каракачански циганин ли е...Сал един Доган срещу цяла дивизия крадци.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от xshell Разгледай мнение

                            Това са най-близките краища на квартала до центъра, за които говориш. Покажи къде няма.
                            Нищо няма да показвам ,който не вярва да дойде и да види .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от xshell Разгледай мнение

                              Това са актуални снимки Ботчо в google maps. Знам, че ти е трудно с логиката, но това, че има решетки в Докторската не доказва по никакъв начин, че няма в Красна.
                              Снимкките са актуални но решетките са останали от четвърт век .Каза ти го и друг потребител .

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                                Не виждаш ли че са стари от бандитските години. Новите блокове НЯМАТ. И решетки има навсякъде и в ЛОЗЕНЕЦ, и ИЗТОК, и в ДОКТОРСКАТА
                                https://www.google.bg/maps/@42.69315...7i16384!8i8192

                                Най-скъпата улица
                                Това са актуални снимки Ботчо в google maps. Знам, че ти е трудно с логиката, но това, че има решетки в Докторската не доказва по никакъв начин, че няма в Красна.

                                Коментар

                                Working...
                                X