IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • https://www.capital.bg/politika_i_ik...krashteniia_i/


    Пазара на труда.
    Картинката хич не е розова..

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

      И преди ти обвсних че преди месец дори мина 90000,има резки увеличения и спадове.Броя оферти за продажба е малък+всички знаем какво става като се качат 5,6 обяви за един и същи апартамент от 5 агенции с някаква космическа цена.И веднага има отражение.Имаше даже една обява в която бяха объркали квадратите ,реално апартамента беше по голям,в описанието но го бяха писали по малък в качването на параметрите.Пиша го всичко това защото реално може да се каже че по тази справка в последните 12 месеца,почти няма движение или е в рамките на 2,3%.
      Съжалявам, но тази справка точно ти я измисли за да се гледа на къде отивали цените. Няма нужда да ми обясняваш каквото и да е защото аз знам много добре как да гледам пазара
      Значи според теб за сега цените в последните 12 м. не мърдат, така ли ?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение
        Хайде, да видим как стартира, Кавръковата справка тази седмица.

        Резултат от Вашето търсене на:
        Вид имот: 2-СТАЕН,
        Местоположение: град София

        Особености: Тухла
        Да не се показват обяви, докладвани за проблем,

        Средна цена на имотите в извадката: 89991 euro
        Средна цена на кв.м: 1278 euro.
        И преди ти обвсних че преди месец дори мина 90000,има резки увеличения и спадове.Броя оферти за продажба е малък+всички знаем какво става като се качат 5,6 обяви за един и същи апартамент от 5 агенции с някаква космическа цена.И веднага има отражение.Имаше даже една обява в която бяха объркали квадратите ,реално апартамента беше по голям,в описанието но го бяха писали по малък в качването на параметрите.Пиша го всичко това защото реално може да се каже че по тази справка в последните 12 месеца,почти няма движение или е в рамките на 2,3%.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от kot_dodi Разгледай мнение

          На мен ми е ясно, че има имоти и локации, които са ги купили много по-платежоспособна част от населението и няма да паднат. Райони като Лозенец, Яворов, Стрелбище са изключение. Такива райони в европейска столица няма как да паднат. Ама такива дупки като "Витоша" на тези цени - еми не, мерси. Вчера трябваше да се разкарам малко из това кварталче - ни улици, ни тротоари. Един бус до мен не можа да завие без да се качи на тротоара. То няма как да се направи градски транспорт . Точно в това кварталче ти искат 170К евро готов за 115кв. (с общите части) без гараж.

          П.П Чешем си езиците. Може и да не съм прав, времето ще покаже .
          +1
          Нека да помислим защо са такива цените обаче. Не ги ли правят такива купувачите ? Това не може да го направи, нито брокер, нито строител. При това не е само кв. Витоша, много са.

          Коментар


          • Хайде, да видим как стартира, Кавръковата справка тази седмица.

            Резултат от Вашето търсене на:
            Вид имот: 2-СТАЕН,
            Местоположение: град София

            Особености: Тухла
            Да не се показват обяви, докладвани за проблем,

            Средна цена на имотите в извадката: 89991 euro
            Средна цена на кв.м: 1278 euro.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

              Скоро навсекъде.
              Чакат ги преко сили да се напасът на ниски лихви и после ще им ги вдигнат, за да ги нагъзят по-добре.
              Ако вдигнат лихвите, имотите ще пострадат. Искам обаче да видя как ще си позволят да вдигнат лихвите в настоящата икономическа ситуация. Така, че оттам няма как да дойде изстрел по ипотекарите и банките засега.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                Недей така с митенцето той е уникат това е единственият купил с кредит който иска да пада пазара та да може всеки следващ имот да го купува по евтино

                Ей магнит е тая тема магнит
                Магнит е за брокери.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                  https://www.investor.bg/po-sveta/453...na-rim-321513/

                  Айде бре в Рим падат,в София няма да паднат...
                  Пандемията сваля цените на жилищата в центъра на Рим

                  Наемите и продажбите също намаляват с напускането на посетителите на града
                  1.София не е Рим тук цените са Винаги на горе.
                  и 2. Няма балон, защото цените още не са надминали тези от далечната 2008. Тезите на брокерите нямат оборване.
                  Пс. Кара кольо има вътрешна информация, че цените в момента тайно се задвижват на горе до месец ще се усети 30% повишение. А до година вече 50%. А перонците ще гледат само с пръст в уста. Както казва той който купил купил.. Той самия не е. Скъпи са му. Все намаление иска. Панелките и епк и новото в ливади за него са страшно завишени. Не осъзнава че това са над 60% от,, Имотету в Софето,,

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                    Скоро навсекъде.
                    Чакат ги преко сили да се напасът на ниски лихви и после ще им ги вдигнат, за да ги нагъзят по-добре.
                    Ама, кой глас ти ги говори тези неща? От позицията на какъв, ти достигна до тези изводи?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от disкmanv
                      Ти май не разбра, казах да не се парадира със измислени придобивания у темата.
                      Едно куче дето лае, не хапе.
                      Нито съм те питал, нито някой ти вярва, тука се говори само по темата, 100 пъти ли да го пиша.
                      Старото разпъване на лукуми умре, отсега нататък темата става сериозна и по същество.
                      Ако не, знаеш къде е вратата, нале ?
                      Кой си ти да казваш каквото и да е било в темата? Кой твоя бекграунд? Аз като пиша за 6-ти, явно съм купувал 5, а съм и участвал в сделки на роднини в поне още 3. Та, да осмислим, кой разтяга локуми?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от disкmanv Разгледай мнение

                        Глей какво става у Благоевград, -30% спад за миналата година, сещай се за София скоро
                        макар че е град със млади хора, Американски Уни и движение на сърби/макета
                        https://www.blagoevgrad.eu/30-spad-n...agoevgrad.html
                        Скоро навсекъде.
                        Чакат ги преко сили да се напасът на ниски лихви и после ще им ги вдигнат, за да ги нагъзят по-добре.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

                          Прав си, не ми е проблем, не съм брокер за да говоря за ъп на имотите по време на криза
                          Аз също не съм брокер и никога не съм бил. Комплекси от брокери може да изпитват само неудовлетворени кандидат купувачи на първо жилище за ползване, аз като търся шести, през члена ми е за всичко, което ме омайват, поставям си условията и това е, ако стане, имот не се купува на инат.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                            А, вие как опонирате на посоката, като никога, в нито един случай, като в нито един момент в живота си, не сте имал досег до имот?
                            Аааа, тва не е верно. Пишеш с оная си работа.
                            Дедо ми и баба ми ми завещаха къща кат и половина с двор два декара на село.
                            Така че не се изказвай неподготвен.
                            Last edited by Три без коз; 08.02.2021, 00:25.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                              А, вие как опонирате на посоката, като никога, в нито един случай, като в нито един момент в живота си, не сте имал досег до имот?
                              То им е като футбола коментират за спорта

                              Я погледни отдолу 4 фалшиви профила в права редичка, клонираните атакуват

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                                https://www.investor.bg/po-sveta/453...na-rim-321513/

                                Айде бре в Рим падат,в София няма да паднат...
                                Пандемията сваля цените на жилищата в центъра на Рим

                                Наемите и продажбите също намаляват с напускането на посетителите на града
                                е, паднали са, Тристаен апартамент, София, Бояна

                                • 3 стаи,
                                • 130 м2,
                                • Етаж 2
                                • нов, тухла
                                • Цена/кв.м. 1100.00 EUR

                                Коментар

                                Working...
                                X