IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • https://www.investor.bg/po-sveta/453...shteto-321612/

    Хоп хоп...офисите в жилища!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

      И в Артекс щеше да купува.Абре те всички купуват,ама на финала само хледат кой да излъжат да се набие с кредит за мечтаното жилище на супер изгодните цени.
      Не си познал за Артекс ! Винаги съм писала, че харесвам как строят, но никога не съм писала ,че ще купувам. Колкото до това дали някой ще купува с кредит или без кредит ми е все тая, важното е на мен да ми се получават нещата

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

        Ти тая къща в Созопол я купуваш от 2 години. По добре купи още една на границата между Франция и Швейцария.
        Не е от две години ама цените вървят нагоре, а и това което искам не го намирам. Купя ли ще се похваля непременно За Франция и Швейцария, тези пари отдавна не ми достигат дори за студио

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

          Ех голям отпор днеска. Цените "мръднаха нагоре" както средните заплати "мръднаха нагоре", долния сегмент просто липсва. Наред с масовата разпродажба на еърбнбта преди вратата да хлопне. Днеска пък, (февруари месец забележете) англичани и руснаци се появиха. Нищо че в Англия излизането от страната е забранено от месеци, а руснаците като цяло се изтеглиха от Европа понеже рискуват да попаднат под европейски санкции покрай Украйна, Навални и сега скандалите с Байдън. Лъжене, мажене, медиен пиар, жорковци. Всячески се опитват да накарат хората да теглят заеми и купуват на върха.
          Аз никого нищо не карам' гледам цените' не ме устройват още за покупка на 1' но ме устройва растежа на капиталовата на 5. Като се отвори трансферния прозорец за две години' ще придобия това 1. После още 6-8 години ' пак ще си се наслаждавам на растежа на капиталовата' но този път на 6....толкова е просто...' почти фасулско

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

            От март мина почти година' а цените мръднаа' ама нагоре
            Ех голям отпор днеска. Цените "мръднаха нагоре" както средните заплати "мръднаха нагоре", долния сегмент просто липсва. Наред с масовата разпродажба на еърбнбта преди вратата да хлопне. Днеска пък, (февруари месец забележете) англичани и руснаци се появиха. Нищо че в Англия излизането от страната е забранено от месеци, а руснаците като цяло се изтеглиха от Европа понеже рискуват да попаднат под европейски санкции покрай Украйна, Навални и сега скандалите с Байдън. Лъжене, мажене, медиен пиар, жорковци. Всячески се опитват да накарат хората да теглят заеми и купуват на върха.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

              Айде де купувай в Бургас.Там са без пари.
              Чуденката ми е между три града' пък и не съм си набил ваксината още...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                Засягаш се само от високите цени на имотите? Не си единствен' има много като теб' едно огромно стадо тогедър бееее
                Не тоя е специален случай - Уникат

                Това е единственият известен случай в историята на перонджийството - Едиственият купил с кредит който иска цените да падат всяка следваща година за да купува всеки следващ път на по ниска цена
                Last edited by ledosvetlenie; 09.02.2021, 13:36.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                  Кога е това утре' че за теб е малко разтегливо понятие до 4 години засега..ти Николай Кавръков ' родом 1982-ро лето' от Красна поляна дистрикт' ЗАЩО 4 години лъга хората?
                  Не съм ги лъгал.Сума народ ми благосари,че не изтегли кредити в тия времена дето дойдоха.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
                    https://novini.bg/biznes/pazari/644889

                    Според Балинов' кризата не се е отразила на цените във Варна и региона и те дори бележат РЪСТТТ!
                    Айде де купувай в Бургас.Там са без пари.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

                      По принцип съм непукист, трудно се засягам
                      Засягаш се само от високите цени на имотите? Не си единствен' има много като теб' едно огромно стадо тогедър бееее

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                        Замръзнаха не мръднаха.Утре ще те чакам с казана с чорбата ,като няма какво да ядеш,на опашка ще се редиш,и едни цени ще видиш на върба в Петък..
                        Кога е това утре' че за теб е малко разтегливо понятие до 4 години засега..ти Николай Кавръков ' родом 1982-ро лето' от Красна поляна дистрикт' ЗАЩО 4 години лъга хората?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                          с акт 16 беше и вече ме е яд, че се минАх да я продам.
                          Нищо,спада предстои.Не си се минал

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                            Недей така грубо да разобличаваш Митенцето ще нараниш нежната му душа
                            По принцип съм непукист, трудно се засягам

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                              От март мина почти година' а цените мръднаа' ама нагоре
                              Замръзнаха не мръднаха.Утре ще те чакам с казана с чорбата ,като няма какво да ядеш,на опашка ще се редиш,и едни цени ще видиш на върба в Петък..

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                                Каврък и от 6 акаунта да пишем въпроса е че говорим истината - Цените вървят нагоре и дори и кризата не можа да ги спре

                                Ти може и само от един акаунт да пишеш но пишеш ЛЪЖИ - От три години обявяваш как цените тръгват надолу а от тогава пазара е над 20% нагоре

                                КОГА ЩЕ СПРЕШ ДА ЗАБЛУЖДАВШ ХОРАТА
                                Аха значи признахте че пишете от 6 акаунта.Добре

                                Коментар

                                Working...
                                X