IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

    Защо тука няколко човека преекспонирате плевенски ! Предполагам мъд...те не ти растат в тая възраст ! Неспокойствие няма има липса на диалог.Заявяването на позиции не е диалог . Отново ти казвам,че мога примери да ти дам с големи собственици препиращи парички . Това е чист комунизъм. Не затова говоря и се опитай да спреш да мислиш като работник докато ми даваш за пример някакви крупни капиталисти .Ти идея нямаш как мисли един капиталист ,без да се обиждаш но човек живял цял живот на заплата няма как да го проумее .Изключения има но трябва голям срив,криза и удар за да се разчупи човека. Това,че даден човек е специалист в дадена област никога няма да го направи предприемач по мислене. Той е работник .Това е .Схващаш ли или отново ще се успокояваш докато ми пишеш да се успокоя ?
    При Лева е малко по различно.В неговата сфера изкарват пари колкото една фирма. Повечето му колеги в БГ,умните де отдавна станаха милионери.Покрай Ковида. особено да не говорим ...

    Коментар


    • Като ви казвах преди биткойни, акции, метали и т.н. ми се смеехте .. левчо аз почти си удвоих парите за месец време.. а и те не са никак малко.. пък ти си пиши глупости.. и пак ти казвам имотите няма да паднат но няма и да се вдигнат ... но като ти се вдигнат основните стоки.. все едно имота ти е наполовина.. сега схвана ли .. или след месец време пак да пиша

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

        Временно ошашавят стадото. Анализирай и тогава вярвай на Мъск който чипира маймуни да решават задачи по математика. Reddit Robinhood също е лек пух, никой не стои зад тях. Ще останат с активите си форевър техни. Зрял човек си, не се заигравай с нови схеми, ще ги има в изобилие в следващите десетилетия. Казах ти, искам да еба он лайн и да чукна копчето и да знам колко от рецепцията каки умират да ми се качат.
        Тоя Мъск е за панделата.Ония от Робинхуд ги хока ,а той си играе с туитове и ги побърква отвсякъде.Ама не прост той,прости са тия дето купуват с фундамент и стойност равни на един туит.Абе да взема и аз да туитна за имотите нещо белким паднат.
        Днес се замислих.Шантава идея ми дойде.С някое ИТ да направя платформа която да събира само купувачи на имоти.След като ги обединя в обща група на търсещите имоти,независимо от локацията цялата тая сила може да се насочи към диктат на цените.Ще имам обединено търсене в едно като ще идват и нови.По този начин информацията за това на какви цени ще купува тълпата лесно може да се дискутира .Разбира се посоката ще е една .Най оптималната за КУПУВАЧА.Така реално се създава организирано търсене ,така както банки,брокери,агенции,строители работят в унисон за по високи цени,така ще имаме обединени купувачи в платформа.Всеки ще споделя какво харесва ,къде отива на оглед ,и групово всички могат да предлагат едни цени,които префварително се договарят в групата и няма да се отстъпва.Така могат да се извиват ръце по веригата строител,брокер,реално дори играеш и срещу банката която има за цел да девалвира кеша в имоти.Както онив младежи в Реддит вдигнаха цените на акции на пропаднала компания ,защо да не обединиш купувачите в платформа,която да работи в посока обратна на поскъпването.Нали се сещаш ,че в момента в който се разрастне ще дойдат още и още хора.Така реално концентрираме и контролираме търсенето и цената в едно.Иначе купувачите си нвмат асоциации,те са дефрагментирани и лесно се манипулират.Има ли ИТ та в темата да коментират идеята ми??

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
          В изобилие ще има безпаричие,и поскъпване на храни,стоки и услуги.Имотите ще падат поради факта,че стагфлацията ще изяжда дохода на на потребителите.Това е новата криза.Богатите си завъртяха милиардите Март докато ние се чудехме какво е Короната и седяхме в ликдаун.Това беше.165 богати фамилии утроиха парите си в света.Пито платено.Банките ще поспасят УЖ икономиката тая година и после дупе да им е яко на длъжниците.Инфлацията ковто толкова искаха ,ще ги накара да вдигнат лихвите и тогава вече ще се види кой е бил без гащи в реката.
          Вдигне ли се лихвата ще има кръв и сополи на серии .

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

            Успокой се и опитай да разбереш кво ти казвам. Аз съм нает работник, но големите собственици заявиха че аз си наемам персонал и градя всичко нататък. Аз наемам и оформам екип. От технически сътрудници, до помощен персонал, колеги ако преценя. Ти изграждаш екипа и работиш с него. Не е толкова трудно. А може и акционер демек донякъде съсобственик да стана, но не точно сега.
            Защо тука няколко човека преекспонирате плевенски ! Предполагам мъд...те не ти растат в тая възраст ! Неспокойствие няма има липса на диалог.Заявяването на позиции не е диалог . Отново ти казвам,че мога примери да ти дам с големи собственици препиращи парички . Това е чист комунизъм. Не затова говоря и се опитай да спреш да мислиш като работник докато ми даваш за пример някакви крупни капиталисти .Ти идея нямаш как мисли един капиталист ,без да се обиждаш но човек живял цял живот на заплата няма как да го проумее .Изключения има но трябва голям срив,криза и удар за да се разчупи човека. Това,че даден човек е специалист в дадена област никога няма да го направи предприемач по мислене. Той е работник .Това е .Схващаш ли или отново ще се успокояваш докато ми пишеш да се успокоя ?

            Коментар


            • В изобилие ще има безпаричие,и поскъпване на храни,стоки и услуги.Имотите ще падат поради факта,че стагфлацията ще изяжда дохода на на потребителите.Това е новата криза.Богатите си завъртяха милиардите Март докато ние се чудехме какво е Короната и седяхме в ликдаун.Това беше.165 богати фамилии утроиха парите си в света.Пито платено.Банките ще поспасят УЖ икономиката тая година и после дупе да им е яко на длъжниците.Инфлацията ковто толкова искаха ,ще ги накара да вдигнат лихвите и тогава вече ще се види кой е бил без гащи в реката.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                Левчо виж какво става с биткойна,поколението Z прави история.Разбиха борсите с Reddit.Сега Мъск ги подкрепи,отделно са борсите.Имотите отиват в девета глуха за тях де.
                Временно ошашавят стадото. Анализирай и тогава вярвай на Мъск който чипира маймуни да решават задачи по математика. Reddit Robinhood също е лек пух, никой не стои зад тях. Ще останат с активите си форевър техни. Зрял човек си, не се заигравай с нови схеми, ще ги има в изобилие в следващите десетилетия. Казах ти, искам да еба он лайн и да чукна копчето и да знам колко от рецепцията каки умират да ми се качат.
                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

                  Как когато вдигнат лихвите да се обаждам? Нали с (хипер)инфлация плашиш хората, да спасяват кеша викаш? Инфлация без високи лихви НЯМА. От къде изобщо мислиш идват лихвите? Лихвите са на пазарен принцип. Ти би ли дал заем на някого при 3% лихва за 30 години като "знаеш" че ще има хиперинфлация по 100% на година? Нали? Никоя банка няма да стои и да гледа инфлацията да и яде печалбата. Даже напротив, изпреварващо ще започнат да вдигат лихвите при първия мирис на печено. И точно тук е красотата на постановката. Колкото повече печатат, толкова повече заемчета дават банките и толкова повече не могат да си позволят инфлация (и високи лихви).

                  Разбира се винаги го има варианта с опрощаване на дългове, но то ако се стигне до там пък това ще тотален комунизъм и национализация на активи е неизбежна (имоти на първо място както показва историята).

                  Капанчето ще щракне и при двата варианта. Поне кеша мога да го преместя за една секунда където остане някакъв капитализъм преди това да се е случило.
                  Така де но те се опитват да ти обяснят ,че инотите са подценени ,разбираш ли? Независимо че реално квадратът е доста по скъп от обявеното заради общите площи . И всичкото това при задаваща се криза с необсужени кредити,фалиращи бизнеси, масов срив в дребен бизнес . Да не говорим за задаващата се политическа криза. Там ще е заровен заекът който ще ни изяде моркова. И никой няма да е виновен отново !

                  Коментар


                  • https://www.facebook.com/marketplace...1104245607170/

                    Айде тристаен готов обзаведен в Дианабад за 75000 евра.

                    Нямало да падат лии??
                    Влака вече спря както каза и Радев.
                    Днес писах нови 700 продажби в София,средната цена на квадрат не мръдна.
                    Last edited by nkavrakov1982; 10.02.2021, 00:28.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                      Това да предвидиш че при срив ще се налеят пари и слепите го видяха

                      Като видиш да вдигат лихвите ела да ми се обадиш - До тогава марш в ъгъла при останалите кибици
                      Как когато вдигнат лихвите да се обаждам? Нали с (хипер)инфлация плашиш хората, да спасяват кеша викаш? Инфлация без високи лихви НЯМА. От къде изобщо мислиш идват лихвите? Лихвите са на пазарен принцип. Ти би ли дал заем на някого при 3% лихва за 30 години като "знаеш" че ще има хиперинфлация по 100% на година? Нали? Никоя банка няма да стои и да гледа инфлацията да и яде печалбата. Даже напротив, изпреварващо ще започнат да вдигат лихвите при първия мирис на печено. И точно тук е красотата на постановката. Колкото повече печатат, толкова повече заемчета дават банките и толкова повече не могат да си позволят инфлация (и високи лихви).

                      Разбира се винаги го има варианта с опрощаване на дългове, но то ако се стигне до там пък това ще тотален комунизъм и национализация на активи е неизбежна (имоти на първо място както показва историята).

                      Капанчето ще щракне и при двата варианта. Поне кеша мога да го преместя за една секунда където остане някакъв капитализъм преди това да се е случило.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                        Точно тук в аномимен форум е мястото да споделиш какво и как си купил, и за колко, калто аз съм правил. По ТВ то и радиото е другата възможност...или надлъгване в кръчмата (сега в момента е невъзможно почти) , а и преди не е било за вяра.
                        Не, казах да не набивате на подобни субекти парата.
                        Доходността от всички активи ще спадне, ние мислим след 5 години кво ще носи и кое. Капиталови пазари, злато и ценни суровини, имоти, произведения на изкуството (кой ще ги види при занижаване на потоците физически), горива, природни ресурси и евтина енергия, образование, иновации, неразвити пазари....
                        Левчо виж какво става с биткойна,поколението Z прави история.Разбиха борсите с Reddit.Сега Мъск ги подкрепи,отделно са борсите.Имотите отиват в девета глуха за тях де.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение
                          Ти собственик ли си бре ?! Ти си нает работник ! Ако можеш помисли извън утъпканата ти пътечка.Аз говоря за дребен и среден бизнес ! Мога и аз да ти кажа няколко препиращи парични потоци сектора,но не затова говоря аз . Схвана ли посоката ?
                          Успокой се и опитай да разбереш кво ти казвам. Аз съм нает работник, но големите собственици заявиха че аз си наемам персонал и градя всичко нататък. Аз наемам и оформам екип. От технически сътрудници, до помощен персонал, колеги ако преценя. Ти изграждаш екипа и работиш с него. Не е толкова трудно. А може и акционер демек донякъде съсобственик да стана, но не точно сега.
                          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nomche Разгледай мнение

                            Не спирам да се чудя на хората как може при спадаща възвращаемост да твърдят, че ни чака само ръст на цените на имотиту и че никва друга алтернатива няма.
                            Това само брокерите в темата го твърдят, но за тях е разбираемо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nomche Разгледай мнение

                              Аз пазарих по това време в района, както съм споделял тук, не искам да казвам там където купих каква е историята, че не е тук мястото, ама на Нове не си и помислих да звъня, но познати ми казаха, че 650 евра били само кофтито етажи, нагоре е друго. Същата оферта имаше и въпросния патриот бизнесмен, за който споменах, че съм се разминал наскоро с майбаха му, ама кой стои зад него не смея и да спомена, не че не знам. Та значи повишителите казвате, да набиваме на такива визионери парата, щото свършиха кимизарниците в София? Не спирам да се чудя на хората как може при спадаща възвращаемост да твърдят, че ни чака само ръст на цените на имотиту и че никва друга алтернатива няма.
                              Точно тук в аномимен форум е мястото да споделиш какво и как си купил, и за колко, калто аз съм правил. По ТВ то и радиото е другата възможност...или надлъгване в кръчмата (сега в момента е невъзможно почти) , а и преди не е било за вяра.
                              Не, казах да не набивате на подобни субекти парата.
                              Доходността от всички активи ще спадне, ние мислим след 5 години кво ще носи и кое. Капиталови пазари, злато и ценни суровини, имоти, произведения на изкуството (кой ще ги види при занижаване на потоците физически), горива, природни ресурси и евтина енергия, образование, иновации, неразвити пазари....
                              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                                Не си заслужава комуникацията с подобен трол' плувай палячо безимотен нулевако
                                Тихо ти се каза, плебс с речник от 10 думи половината от които лай...а !

                                Коментар

                                Working...
                                X