IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Bailor

    Виждаш ли приятелю, как един човек, който се зове професор, обижда, квалифицира и понеже от безсилие определя хора изобличили го в некомпетентност!! Аз съм се свързал с адвокат по въпроса, в частта в която той ме унижава, та ще видим, кой кой е...Моите аргументи са железни!
    Е то и при професорите икономисти е същото както и в моята област. Ако знаеш колко некомпетентна твар се е навъдила ще се учудиш. . Но и те не са виновни. Нямат комплексен и аналитичен подход. Квото им се иска и познават него анализират.
    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

      много сключено на зелено има тепърва да се прехвърля
      много от него чака финансиране с ипотека и това се вижда във веселбата, която банките ни организират...
      не е устойчив ръст това, но времето ще покаже.
      Едно 20% ще се затрият, да, така е! Но! Когато ръста спре! А той не е все още! И на прага на несигурността и покачващи се активи постепенно, даже продажбите на нови автомобили в Европа нараства за първи път след Ко кризата...не виждам как ще стане. Печатане, лихви не се вдигат, наеми растат...
      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

        Айде сега, пак догодина. Берти от 2017г. рече "догодина". Orthodox, Bearfox и yandox, през 2021г., също казаха догодина и се изпариха. Коя догодина, ще има спад? 2039г. или 2049г.?
        Е, нищо де...нека бройкат година след година. Ако умеят да сметнат ква пара губят ще се изповядат в храм, грях, голем грях!.
        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Julius_BG

          Злоупотребата с първак и дефлацията на мозъчни клетки с нищо не може да се компенсира!
          Джулка, ще ти се, батко, ама нема. И по-зле ще става с имотите. Правилно сте се ориентирали към алтернативни пристанища на парите, щото за имот трябват много и накуп. Невъзможно вече. Свиквайте. Наеми има и изгодни, не само скъпи. Просто трябва да боравите добре с наемния пазар и всичко ще е топ!
          Last edited by bulgarian lev; 04.04.2024, 23:48.
          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

            когато някой постоянно си прави оценка кое колко му струва е или продавач или закъсал - съответно получава оферти.
            ако няма да продаваш мисля, че е добре да престанеш всяка вечер да пълниш темата с самооценки на притежавани имоти на две ракии.

            лека вечер
            Добре. Комшия в София ми загатна. Без нищо да анонсирам или казвам. Не го познавах дори. Ако продавам да му се обадя първо на него. Независимо от цената която искам.
            Ако беше казал 250К€ и аз ще му кажа като на Лордиевич брат му - абе, папуняк, ти ли ще ми казваш кое колко ми струва бе?
            Ако аз кажа, хипотетично - баснословна към момента цена за един апарт- да речем 500К€...или 90К€ за магазина гараж...що да го кажа? Къде ще наместя кинти които пак мога да взема някога, ако не аз, тези след мен, но преди това да се лиша от няколко хилядарки на месец. И то може много месеци, дано да е така! Нямам времето и опциите да управлявам и отделям такова за имот в чужбина, та ако ще и в най-близката Австрия да речем да е. Всеки си преценява.
            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

            Коментар


            • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

              Догодина ще е веселбата, когато дойде ред на сделките с "актуализираните" цени.
              Айде сега, пак догодина. Берти от 2017г. рече "догодина". Orthodox, Bearfox и yandox, през 2021г., също казаха догодина и се изпариха. Коя догодина, ще има спад? 2039г. или 2049г.?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                много сключено на зелено има тепърва да се прехвърля
                много от него чака финансиране с ипотека и това се вижда във веселбата, която банките ни организират...
                не е устойчив ръст това, но времето ще покаже.
                Точно така, купувачите на зелено от 2020 ( и аз съм сред тях) в момента сключват сделки. Ние сме последните, които купихме на "тънките" цени. Догодина ще е веселбата, когато дойде ред на сделките с "актуализираните" цени.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                  Хахахахаха, айде да видим! Сега брато под 5 не пада, а аз под 3,5.
                  Преди 20г. още, когато заплатите ни не пипаха 1000лв. и на двамата, дойде един тарикат и ни вика "Давам 200 000лв. за тази къща! Брат ми му каза:" Я, да се махаш оттука, бе клошар, кой ти каза, че я продаваме?" На този, не му беше за вярване, ама се разкара, без ума и дума...
                  когато някой постоянно си прави оценка кое колко му струва е или продавач или закъсал - съответно получава оферти.
                  ако няма да продаваш мисля, че е добре да престанеш всяка вечер да пълниш темата с самооценки на притежавани имоти на две ракии.

                  лека вечер
                  това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                    много сключено на зелено има тепърва да се прехвърля
                    много от него чака финансиране с ипотека и това се вижда във веселбата, която банките ни организират...
                    не е устойчив ръст това, но времето ще покаже.
                    Има определен ръст на лихвите, ама в порядъка на 1пункт. Офертите, които предлагат на колеги за лихва и ГПР, са скочили с около 1пункт и тези със съществуващи кредити, които в повечето си част са юристи, им показват среден пръст по стари задължения..

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                      Мечтателю, натиснал си бутона "0" един път повече!
                      В развитията от последните години , много ясно се вижда, кой е мечтател и кой реалист.Знаеш ли, аз отдавна съм си надвил на масрафа, както се казва, сега ти се бориш за място под слънцето и проблема си е твой, не мой. Онзи идиот, който ни предложи подобна цена, беше едва след година, като купихме имота на 34 500$. Тоя смешник с джапанки на улицата, на възраст 70, ни я предлагаше цената му на всеуслошание...
                      ще ми е много интересно ти на каква ще си закупиш имот, ама много ще ми е интересно, ако не си затриеш акаунта...
                      Last edited by Bailor; 04.04.2024, 22:24.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                        Нагоре са само по оферта, реално не е така. Ако не вярваш, пусни за проба нещо за продаване и ше се убедиш.
                        много сключено на зелено има тепърва да се прехвърля
                        много от него чака финансиране с ипотека и това се вижда във веселбата, която банките ни организират...
                        не е устойчив ръст това, но времето ще покаже.
                        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                          Хахахахаха, айде да видим! Сега брато под 5 не пада, а аз под 3,5.
                          Преди 20г. още, когато заплатите ни не пипаха 1000лв. и на двамата, дойде един тарикат и ни вика "Давам 200 000лв. за тази къща! Брат ми му каза:" Я, да се махаш оттука, бе клошар, кой ти каза, че я продаваме?" На този, не му беше за вярване, ама се разкара, без ума и дума...
                          Мечтателю, натиснал си бутона "0" един път повече!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                            Нагоре са само по оферта, реално не е така. Ако не вярваш, пусни за проба нещо за продаване и ше се убедиш.
                            Може и да си прав, ще проверя и ще споделя.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                              Като се има предвид, че цените ни изоставаха спрямо всички балкански столици, ние и хърватите сме в корекция на цените нагоре. Тези ръстове, не са изпреварващи, а компенсиращи другите.
                              Нагоре са само по оферта, реално не е така. Ако не вярваш, пусни за проба нещо за продаване и ше се убедиш.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Invmert Разгледай мнение
                                Шоково повишение на цените на жилищата у нас[SUP]1[/SUP], според новите данни от Eurostat за цените на жилищата в Европа. България излиза на второ място (след Полша) с ръст на цените от 10.1%, с което изпреварва Хърватия, която сега има 9.5%. Полша е лидер с 13%.

                                1. Eurostat
                                Откъде ги измисляте тия глупости нз. Само за проба пусни обява за имот и ще видиш, че няма никакво търсене. Аман от брокеразки лъжи.

                                Коментар

                                Working...
                                X