IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

    Това е на Поларис, на ул. Орфей. Собственикът е свестен, но сградата е пълен боклук. И се продава без комисионна директно от Цеков, тази мадама от Луксимо явно си мисли, че има балъци да и платят комисионна. Този апартамент се мъчи да го продаде от край време и никой не го иска, сега и цената решил да вдига.
    Може. Имам нацъкани неща в имот.бг и ми праща известия и за ъп и за даун. Търся основно 4-5-6 етажна офис сграда. За парите, които продаваха 2018 в Лозенец сега може да се купи само в Студентски град. Въпреки ниска заетост на офисите и новините.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от xshell Разгледай мнение
      Това е на Поларис, на ул. Орфей. Собственикът е свестен, но сградата е пълен боклук. И се продава без комисионна директно от Цеков, тази мадама от Луксимо явно си мисли, че има балъци да и платят комисионна. Този апартамент се мъчи да го продаде от край време и никой не го иска, сега и цената решил да вдига.
      Last edited by ejonny2376; 18.02.2021, 20:13.

      Коментар


      • Ето още една оферта подходяща за др.Левчо, при това лично предложена от дъщерята на Фатик.
        Влизал съм, става .


        https://www.luximmo.bg/bulgaria/obla...-v-sofiya.html
        Last edited by X_Y; 18.02.2021, 21:30.

        Коментар


        • на мен топът ми е това - https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=6e676k&f1=1, нямам представа защо нито едно ИТ не го е взело още. Кой не мечтае за скосени тавани на цена 2400евракиса фалшивия квадрат, евентуално и с терасата

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение
            Опа, 25к надоле.
            Как не се намери пък някой ИТ да даде 440к за това?

            Продавачите са очевидно изцяло изперкали и изобщо нямат идея каква е реалната стойност на това, което предлагат.

            https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...61359079961923
            Опа 18К нагоре.

            https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...60623362092437

            Коментар


            • Опа, 25к надоле.
              Как не се намери пък някой ИТ да даде 440к за това?

              Продавачите са очевидно изцяло изперкали и изобщо нямат идея каква е реалната стойност на това, което предлагат.

              https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...61359079961923
              Last edited by ejonny2376; 18.02.2021, 18:13.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                Де ги тия номади, то 1000 чужденци няма да останат над седмица пиянство - ти 10 000 И как такъв дори и да е в София, ще плаща БГ данъци бре, нали трябва да уседне - и вече не само не е номад, ами се нахендря на БГ доходи и всички други "екстри", че и насред Ковид-а съвсем смешно почна да звучи тезата Ти въобще даваш ли си сметка, че българските 10% са безсмислени за доходи под 6-7000 евра бруто на месец, тия номади дето ги визираш са по принцип едни парцаланковци в диапазона под 2000 и данъка в родните им държави е далеч по-малък. Ни семейства, ни сериозни доходи, ни нищо от тях.
                50К постоянно-пребиваващи и още много хиляди които влизат за по 3 месеца на година като част от другата схема (главно руснаци). Рязко нагоре последните години точно заради данъците. Правиха си експат партита преди пандемията. Точно към 5-6К евро доход излиза на сметка и толкова горе долу са болшинството. Парцалнковците са съвсем друга категория и те са на визи или 3 месечен престой.

                Коментар


                • Ето вече нещо наистина добро на пазара. Рядко излиза нещо точно тук, дори цената му е почти ОК, имайки предвид състоянието.

                  Само не е ясно квадратите 96 ли са, 114 ли са, колко ли? Песимисте?

                  https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...61364923137499
                  Last edited by ejonny2376; 18.02.2021, 17:36.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

                    Малки са ви заплатките и не виждате нещата в мащаб. Аз 1000 евро плащам само данъци всеки месец е момента. При едно удвояване на данъка бих плащал 2000 евро. 1000 евро е една плюнка за мене. 1000евро няма никъде за отваряне, 1000евро е комплексната услуга за установяване.

                    В София има десетки хиляди номади. България привлече доста хора с 10% процента в ЕС. Как е възможно да не познавате нито един от тези хора че да ви обясни как стоят нещата.
                    Де ги тия номади, то 1000 чужденци няма да останат над седмица пиянство - ти 10 000 И как такъв дори и да е в София, ще плаща БГ данъци бре, нали трябва да уседне - и вече не само не е номад, ами се нахендря на БГ доходи и всички други "екстри", че и насред Ковид-а съвсем смешно почна да звучи тезата Ти въобще даваш ли си сметка, че българските 10% са безсмислени за доходи под 6-7000 евра бруто на месец, тия номади дето ги визираш са по принцип едни парцаланковци в диапазона под 2000 и данъка в родните им държави е далеч по-малък. Ни семейства, ни сериозни доходи, ни нищо от тях.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от xshell Разгледай мнение

                      Шегаджия

                      Искаш ли да си сравним заплатите и по-малката да плати разликата до по-голямата Депозита ти може и да стигне, ако не ти е съвсем ниска.


                      Относно прогресивния данък: Стигне ли се дотам, всичко живо ще се окаже с 650 лева. Никакъв шанс такъв модел да просъществува дълго.
                      Last edited by X_Y; 18.02.2021, 18:04.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

                        Вярвам ти. Дай логично обяснение какво те притеснява такса 1000 евро отваряне на сметка.
                        Къде съм писал, че ме притеснява?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от xshell Разгледай мнение

                          Шегаджия

                          Искаш ли да си сравним заплатите и по-малката да плати разликата до по-голямата Депозита ти може и да стигне, ако не ти е съвсем ниска.
                          Вярвам ти. Дай логично обяснение какво те притеснява такса 1000 евро отваряне на сметка.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

                            Малки са ви заплатките и не виждате нещата в мащаб. Аз 1000 евро плащам само данъци всеки месец е момента. При едно удвояване на данъка бих плащал 2000 евро. 1000 евро е една плюнка за мене. 1000евро няма никъде за отваряне, 1000евро е комплексната услуга за установяване.

                            В София има десетки хиляди номади. България привлече доста хора с 10% процента в ЕС. Как е възможно да не познавате нито един от тези хора че да ви обясни как стоят нещата.
                            Шегаджия

                            Искаш ли да си сравним заплатите и по-малката да плати разликата до по-голямата Депозита ти може и да стигне, ако не ти е съвсем ниска.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                              Как без причина, ти си причината хахахахаха
                              Сериозен аргумент намери :-)
                              Щом те радвам добре и ти си така нали не се съмняваш ? :-)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

                                Брокерче, ти май хем така хем иначе. Един ден ни поучаваш как от европата идвали в България да карат хоум офис и купували имоти. Днеска пък не, то това било само на теория. Заплатата ми е над средното ниво на номадите които са България. Ти знаеш ли колко номада ще се изпарят на момента като вдигнат данъците? На любимото ти банско имаше по едно време към 1000 номада само.

                                Пък да чакаш комунистите сега да окрадат държавата и да перат пари в имоти да те спасяват е просто ново дъно за брокитата.
                                Бъркаш хората кой какво е писал.... Харесвам Радомир, а не Банско, не съм поучавал за прибиращите се хора, но ги има .....и познавам такива реализирали го вече....
                                А пък да ме спасяват мен ?!?! комунисти като купуват имоти как ще стане ? Не искам нито прогресивен данък, нито скъпи имоти и съм келнер , а не брокер.... не ме зимат..... / трябва да доучвам още време, че само до 3-ти клас съм стигнал/
                                Last edited by pesimist4o na kvadrat; 18.02.2021, 16:20.

                                Коментар

                                Working...
                                X