IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Арменския пoп Разгледай мнение

    Това не е добре. Трябва етаж да вдигам, кооперация да достроявам и още имоти да купувам. Как ли ще се почувстват нулеваците-перонци? Дали не съм песимист само с +30% за тази година???
    както казва Боеко

    Работа,работа,работа!

    Докато не е дошло Мяу-то е добре да си готов. После я камилата, я камиларя.
    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Orthodox Разгледай мнение

      или като този на балкона
      след половинка пещерска
      мастика
      Този ли?
      Attached Files

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

        Кого ще уплашиш с тия цифри? Ами продължават да продават имоти. Номер едно източник на депозити на 100К евро е продажба на имот. А -1% лихва е по добре от -20% ДДС и -10% такси и комисионни за кофтор на който после ще му плащаш и ежегодно над -1% от цената на която си го купил след това
        заплатка кво станА с правителството на БСП? Имате мнозинство с ДПС, ДБ, ИСМВ и Славчо. Ще вдигате ли данъците?
        Last edited by Арменския пoп; 09.04.2021, 13:29.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от xshell Разгледай мнение

          За 30 не знам, ама няма да е по-малко от 10 на годишна база. Отрицателните лихви и разходите настъпват все по силно. Уникредит свалят лимита другата седмица от 500К на 250К и вдигат лихвата от -0.7% на -1%. Депозитите с още ръст.

          Въпреки нулевите лихви депозитите достигнаха 107 млрд. лв.
          https://segabg.com/hot/category-econ...-kovid-krizata
          Ох успокоих се. Иначе ще им е трудно на олимпийците-нулеваци да догонват нивата на свикване.
          Last edited by Арменския пoп; 09.04.2021, 13:25.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от xshell Разгледай мнение

            За 30 не знам, ама няма да е по-малко от 10 на годишна база. Отрицателните лихви и разходите настъпват все по силно. Уникредит свалят лимита другата седмица от 500К на 250К и вдигат лихвата от -0.7% на -1%. Депозитите с още ръст.

            Въпреки нулевите лихви депозитите достигнаха 107 млрд. лв.
            https://segabg.com/hot/category-econ...-kovid-krizata
            Кого ще уплашиш с тия цифри? Ами продължават да продават имоти. Номер едно източник на депозити на 100К евро е продажба на имот. А -1% лихва е по добре от -20% ДДС и -10% такси и комисионни за кофтор на който после ще му плащаш и ежегодно над -1% от цената на която си го купил след това

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Арменския пoп Разгледай мнение

              Дали не съм песимист само с +30% за тази година???
              За 30 не знам, ама няма да е по-малко от 10 на годишна база. Отрицателните лихви и разходите настъпват все по силно. Уникредит свалят лимита другата седмица от 500К на 250К и вдигат лихвата от -0.7% на -1%. Депозитите с още ръст.

              Въпреки нулевите лихви депозитите достигнаха 107 млрд. лв.
              https://segabg.com/hot/category-econ...-kovid-krizata

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
                Никой не коментира Доминото.

                https://www.marica.bg/biznes-zona/do...-sa-jilishtata

                Перонът е в ступор, като заек на фарове хяхяхяхяхяхяяяяяяяя
                или като адрол на балкона
                след половинка пещерска
                мастика

                Коментар


                • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                  Инфраструктура в презастроено село? С правото на всеки тарикат да ти нахлузи такса поддръжка колкото му душа иска - по всяко време? С нулев шанс да изкараш някакви пари, докато живееш там? Опа, май стигнахме логично до цените 149 звучи познато, не ли?
                  В Оснабрюк е центъра на галактиката. Хахахахах :-)) Мангалска му работа.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                    На тебе ли точно да ти обясняваме, че това е кофти черта на пазара на 1500Е е презастроена 'кочина' пълна с прости и лакоми селяни, а на 500Е е готино курортно градче с прилична инфраструктура, под планина (най-красивата ни планина според мен е пирин) и относително близо до София.

                    перфе изгодно е за покупка за лично ползване и евентуално някаква продажба след време.
                    цените са по-ниски от Хасково и е нормално хора с пари да си харесат имотче за отмора и спорт скиорите.

                    затова и му казвах на кавръчето да не хейти строителите. да може да са лакоми в началото и да има канарчета да кълват, но когато стигне едно гранично ниво на пренасищане пазара и падне доходността от рентване + такси за подръжка и данъци след някоя и друга година има нормални цени, че и промоции даже.

                    ако нямаше да си правя къщичка до нивите щях на тези цени определено щях да се замисля за един апартамент до колегата pwise.


                    Инфраструктура в презастроено село? С правото на всеки тарикат да ти нахлузи такса поддръжка колкото му душа иска - по всяко време? С нулев шанс да изкараш някакви пари, докато живееш там? Опа, май стигнахме логично до цените 149 звучи познато, не ли?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
                      Никой не коментира Доминото.

                      https://www.marica.bg/biznes-zona/do...-sa-jilishtata

                      Перонът е в ступор, като заек на фарове хяхяхяхяхяхяяяяяяяя
                      Това не е добре. Трябва етаж да вдигам, кооперация да достроявам и още имоти да купувам. Как ли ще се почувстват нулеваците-перонци? Дали не съм песимист само с +30% за тази година???
                      Last edited by Арменския пoп; 09.04.2021, 12:02.

                      Коментар


                      • Никой не коментира Доминото.

                        https://www.marica.bg/biznes-zona/do...-sa-jilishtata

                        Перонът е в ступор, като заек на фарове хяхяхяхяхяхяяяяяяяя

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                          Поддръжката може да си избил, цената на имота кога ще избиеш? Не казвам, че е невъзможно, а че е свързано с разправии, които не са ми по вкуса. Отивам си в хотелската стая, плащам си за 1 седмица и си живея като пич. Ваканционни имоти не ми трябват.
                          Едно време когато нямах нищо, ваканционни имоти също не ми трябваха. Важното беше квартирката. Та затова те разбирам. В деЦката вече хич ли не е опция?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                            Поддръжката може да си избил, цената на имота кога ще избиеш? Не казвам, че е невъзможно, а че е свързано с разправии, които не са ми по вкуса. Отивам си в хотелската стая, плащам си за 1 седмица и си живея като пич. Ваканционни имоти не ми трябват.
                            4 най-много 5.
                            Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от blackaquarius Разгледай мнение

                              Приказвай си! Аз когато не ходя имам гости само заможни българи.Вече съм избил 5 пъти поддръжката.
                              Поддръжката може да си избил, цената на имота кога ще избиеш? Не казвам, че е невъзможно, а че е свързано с разправии, които не са ми по вкуса. Отивам си в хотелската стая, плащам си за 1 седмица и си живея като пич. Ваканционни имоти не ми трябват.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Арменския пoп Разгледай мнение

                                ше си купи само първите 3 букви на Куршевел... :-))
                                Ти недей много да филосостваш - и ти си една от причините Банско да западне толкова. Всички полуразрушени, нефункциониращи кофтори като твоя трябва да се премахнат. Кой знае дали ти е законен строежът изобщо. Фадромата, самосвалчето и ще си платиш като поп да изринат и извозят боклуците. Въпрос на време е.

                                Коментар

                                Working...
                                X