IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

    https://www.facebook.com/groups/1917...3509824218324/

    Скачай,Младост 3,топ локейшън ,тристаен след основен ремонт,събуваш се и влизаш..
    там не пипам аз чадо, туй е територия на ратко, пък и туй е панел, а дедо поп панел не ще.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Арменския пoп Разгледай мнение

      спада и утре да започне ти няма да облажиш от него чадо. Бившите ти пари са вече притежание на моите енориаши, а ти притежаваш нещо което ако изобщо е злато ще ти бъде купено, ако/когато и където те пожелаят.
      Гледай си темата за срива в цените на златото и ни остави нас да се мъчим с тухлите.
      https://www.facebook.com/groups/1917...3509824218324/

      Скачай,Младост 3,топ локейшън ,тристаен след основен ремонт,събуваш се и влизаш..

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение
        Ех този джони само се чудя на кой понижител втори профил/раздвоена личност е:
        - щеше да ходи в ЮАР или пък беше Азия?
        - после купи апартамент чрез "доверен" адвокат
        - за по-малко от седмица не му хареса и настани "приятелско семейство"
        - някъде между всички тези неща обучава някаква колежка да го замества
        - не работеше за никой, после шефа му имал къща ама живеел в чужбина под наем
        - сега пък всичките пари ги бил инвестирал, и щял да получава само дивидент веднъж годишно, но иначе гледа апарти за милион в града който не обича и според него е надценен
        - чуди се защо Божков не бил купувал апартаменти в лозенец (смях в залата)

        Този повярвал си понижител(и аз съм при понижителите ама нещо не се случва за момента) толкова неща успя да си измисли, аз още не мога да приключа с втора сделка за това време.
        Момчето и идея си няма от повечето от нещата за които мечтае да му се случват, бих тръгнал да му посочвам откровенно кухите лъжи, но така ще знае как да лъже по-добре, а аз лигави лъжци много мразя.
        Майстор на късия разказ по картинка без чертеж.Разби имотите после разби борсите са бизнеса.Върти парата като програмиС дупарата и пИчели много пИчели

        Коментар


        • Първоначално изпратено от xshell Разгледай мнение

          Е това е кален номер - не купувайте апартаменти да купя аз.
          Е така е чадо, сървърите все някъде трябва да бъдат стационирани.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

            Когато дядо поп почне да гледа да купува на зелено,значи е време за спад .
            спада и утре да започне ти няма да облажиш от него чадо. Бившите ти пари са вече притежание на моите енориаши, а ти притежаваш нещо което ако изобщо е злато ще ти бъде купено, ако/когато и където те пожелаят.
            Гледай си темата за срива в цените на златото и ни остави нас да се мъчим с тухлите.
            Last edited by Арменския пoп; 25.02.2021, 07:50.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

              Станах съдружник и купих 1 апартамент. На борсата съм само с ДЦК на разни по-рискови държави, но в умерено количество. Повечето ги продадох и прехвърлих всичко във фирмата.
              Е това е кален номер - не купувайте апартаменти да купя аз.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                Секнаха парите на имотните пирамиди и почнаха да гърмят
                Шараните никога не свършват,гърмят и пак продължават да бутат пари по имотните пирамиди.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Арменския пoп Разгледай мнение

                  много си лош чадо, Нали обещахме на жони, че няма да се заяждаме с него и ще се правим, че му вярваме. Той даже за 30 секунди и нот. акт беше качил, ама кой видял - видял.
                  И жони, както и заплатката също декларира че няма намерение да купува имоти, но виси тук в темата незнайно защо, сигурно за да рути и той брокерите... Доматаран призна вчера че нищо не разбира от имоти и е започнал да изкупува арменско злато, но интересното е защо виси все още в тази тема, има си тема за златото...
                  Сал заплатката имаше доблестта да си признае, че е извън пазара с оглед на цените и щял да виси в темата за да рути брокерите. Брокер в темата имаме само 1бр, но той пише от дъжд на вятър.
                  Когато дядо поп почне да гледа да купува на зелено,значи е време за спад .

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                    Моят съдружник и бивш шеф е такъв - има една къща, където живее жена му с детето му, докато той пътува по света (и е под наем за по година две,. където се налага). Не ми е казвал да има друг имот някъде. Такива хора са твърде заети, за да се занимават с кокошкарски инвестиции - да отдават под наем някоя двустайка или гараж например. Ако решат да купуват луксозни имоти, със сигурност няма да е в България, камо ли в София.

                    Ти вземи само топ 10 от най-богатите българи. Практически всеки от тях може да изкупи всички налични оферти в Лозенец например. Защо ли обаче не го прави? Онези мезонети по 500к и нагоре, които ги коментирахме тук, все баровски имоти са, защо един Васил Божков не вземе да ги изкупи? За него това са дребни стотинки. Човекът купува антики вместо имоти, не без причина.
                    Т.е. всички мултимилионери, които познаваш все пак имат поне един имот. Божков се оказа с доста с имоти и не виждам неговия пример как подкрепя тезата ти.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение
                      Ех този джони само се чудя на кой понижител втори профил/раздвоена личност е:
                      - щеше да ходи в ЮАР или пък беше Азия?
                      - после купи апартамент чрез "доверен" адвокат
                      - за по-малко от седмица не му хареса и настани "приятелско семейство"
                      - някъде между всички тези неща обучава някаква колежка да го замества
                      - не работеше за никой, после шефа му имал къща ама живеел в чужбина под наем
                      - сега пък всичките пари ги бил инвестирал, и щял да получава само дивидент веднъж годишно, но иначе гледа апарти за милион в града който не обича и според него е надценен
                      - чуди се защо Божков не бил купувал апартаменти в лозенец (смях в залата)

                      Този повярвал си понижител(и аз съм при понижителите ама нещо не се случва за момента) толкова неща успя да си измисли, аз още не мога да приключа с втора сделка за това време.
                      Момчето и идея си няма от повечето от нещата за които мечтае да му се случват, бих тръгнал да му посочвам откровенно кухите лъжи, но така ще знае как да лъже по-добре, а аз лигави лъжци много мразя.
                      много си лош чадо, Нали обещахме на жони, че няма да се заяждаме с него и ще се правим, че му вярваме. Той даже за 30 секунди и нот. акт беше качил, ама кой видял - видял.
                      И жони, както и заплатката също декларира че няма намерение да купува имоти, но виси тук в темата незнайно защо, сигурно за да рути и той брокерите... Доматаран призна вчера че нищо не разбира от имоти и е започнал да изкупува арменско злато, но интересното е защо виси все още в тази тема, има си тема за златото...
                      Сал заплатката имаше доблестта да си признае, че е извън пазара с оглед на цените и щял да виси в темата за да рути брокерите. Брокер в темата имаме само 1бр, но той пише от дъжд на вятър.
                      Last edited by Арменския пoп; 25.02.2021, 07:03.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                        Писал съм достатъчно в старата тема. Гледам, че за повечето неща си си водил записки, значи знаеш отговорите. Щяло да му бъде интересно, но пък съм пишел глупости. На всичкото отгоре тръгна и детството ми да анализираш. Направо ще те взема за лична секретарка и психотерапевт.
                        Не задавай въпроси чиито отговори не си готов да чуеш - сам ме попита дали нямам нещо да кажа за роднините ти.
                        Хиперболизирани глупости се запомнят лесно, а и някой хора можем да помним повече от 3 минути.

                        Къде да дойда на интервю и какво е заплащането?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение

                          Много се издаваш с такива коментари - навътре го приемаш, явно има защо. За родата ти нищо не мога да кажа на основата на глупостите които пишеш освен, че очевидно са ти липсвали неща като малък и то по-скоро не от материалните такива. Разкажи ни повече за ЮАР, Азия и бизнеса в който инвестираш, ще ми бъде интересно. Как е колежката която те замества? В каква сфера работиш?
                          Писал съм достатъчно в старата тема. Гледам, че за повечето неща си си водил записки, значи знаеш отговорите. Щяло да му бъде интересно, но пък съм пишел глупости. На всичкото отгоре тръгна и детството ми да анализираш. Направо ще те взема за лична секретарка и психотерапевт.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                            Нещо за родата ми по женска линия да добавиш? Аз пък мразя селски клюкарки, особено мъжки такива, които вместо да си гледат в собствената паница, обичат да гледат в чуждата. За N-ти път повтарям, че ми е през оная работа кой ми вярва и кой не. Гледай да си приключиш сделките и не се занимавай с мен, щом не ти харесва какво пиша и щом не ми вярваш.
                            Много се издаваш с такива коментари - навътре го приемаш, явно има защо. За родата ти нищо не мога да кажа на основата на глупостите които пишеш освен, че очевидно са ти липсвали неща като малък и то по-скоро не от материалните такива. Разкажи ни повече за ЮАР, Азия и бизнеса в който инвестираш, ще ми бъде интересно. Как е колежката която те замества? В каква сфера работиш?
                            Last edited by pwise; 25.02.2021, 00:46.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                              Къде изпари кеша от над 350К бре? За няколко месеца го разтури, че пък и на борсата ли мина?
                              Станах съдружник и купих 1 апартамент. На борсата съм само с ДЦК на разни по-рискови държави, но в умерено количество. Повечето ги продадох и прехвърлих всичко във фирмата.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение
                                Ех този джони само се чудя на кой понижител втори профил/раздвоена личност е:
                                - щеше да ходи в ЮАР или пък беше Азия?
                                - после купи апартамент чрез "доверен" адвокат
                                - за по-малко от седмица не му хареса и настани "приятелско семейство"
                                - някъде между всички тези неща обучава някаква колежка да го замества
                                - не работеше за никой, после шефа му имал къща ама живеел в чужбина под наем
                                - сега пък всичките пари ги бил инвестирал, и щял да получава само дивидент веднъж годишно, но иначе гледа апарти за милион в града който не обича и според него е надценен
                                - чуди се защо Божков не бил купувал апартаменти в лозенец (смях в залата)

                                Този повярвал си понижител(и аз съм при понижителите ама нещо не се случва за момента) толкова неща успя да си измисли, аз още не мога да приключа с втора сделка за това време.
                                Момчето и идея си няма от повечето от нещата за които мечтае да му се случват, бих тръгнал да му посочвам откровенно кухите лъжи, но така ще знае как да лъже по-добре, а аз лигави лъжци много мразя.
                                Нещо за родата ми по женска линия да добавиш? Аз пък мразя селски клюкарки, особено мъжки такива, които вместо да си гледат в собствената паница, обичат да гледат в чуждата. За N-ти път повтарям, че ми е през оная работа кой ми вярва и кой не. Гледай да си приключиш сделките и не се занимавай с мен, щом не ти харесва какво пиша и щом не ми вярваш.

                                Коментар

                                Working...
                                X