IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

    Ти сега смесваш жилища със търговските. Имаме масово жилища за 2К евро квадрат под наем за 5-6 евро квадрата. Търговска площ в центъра беше по 30 евро квардат минимум под наем пък цената 8К евро били много продажна. Съпостави си оценките. Не си виждала цени по 10К евро квадрат търговска преди пандемията? Цялата витошка си беше солидно над 10К. Площите в моловете въпреки че не се продават директно по офис пространствата имаше цени над 10К евро.
    Нямаме масово такива цени !!! Оценките ми са точни от моя гледна точка, бъди сигурен в това.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mitaka7 Разгледай мнение

      А бе вас не ви ли е гнус да се преместите да живеете на ново място и да не направите ремонт? Давате една торба пари, пък 15-20К лева за ремонт не отделяте. Само като си помисля предишните обитатели какви може да са и директно викам бригадата да изрине всичко. А и сега не е толкова скъпо да се направи ремонт.
      Не, само наемателите като Жонката ги е гнус. Затова при всяка нова квартира плащат на наемодателя 15-20К за ремонт (на сървърното) по техен вкус. Даже напоследък поръчват ремонт и на хотелите в Сингапур и ЮАР преди командировка. Не им е скъпо, само тристайните в Иван Вазов са им скъпи.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

        Хайде, точно мен, да не ме учиш как се продава, купува и наема луксозния сегмент. Истината е ,че такива цени не съм виждала, а ти се успокоявай както искаш !!! В този случай ,аз съм понижител ,а ти повишител
        Ти сега смесваш жилища със търговските. Имаме масово жилища за 2К евро квадрат под наем за 5-6 евро квадрата. Търговска площ в центъра беше по 30 евро квардат минимум под наем пък цената 8К евро били много продажна. Съпостави си оценките. Не си виждала цени по 10К евро квадрат търговска преди пандемията? Цялата витошка си беше солидно над 10К. Площите в моловете въпреки че не се продават директно по офис пространствата имаше цени над 10К евро.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

          Остави пазара ,питам те като реален купувач колко струва според теб ако ти би имала интерес и си в ролята на купувач,колко би предложила ?
          Кавръков, ама много елементарно разсъждаваш !!! Дори не си задаваш въпроса като какъв купувач, ще го търся. Лично мен не ме интересува.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

            при оптимистичен наем от около 500 макс 600Е на месец ( на гурко има подобен размер за 420 преди пазарлък, но да речем е то) ....

            обяви като настоящата са пряк израз на балонът в ОЧАКВАНИЯТА на много хора .. мечти
            Е, не виждаш ли как "понижителите" ни свикват с тези цени ,че започват и да ги защитават ! Какво ли ще видим още ?!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

              Пазара ще даде правилната цена. Според мен, 31 кв.м. за над 200 000 евро на този етап е лудост. Отделно онзи апартамент ,който струваше 450000 евро без ДДС !!! Много се извинявам ,но това на този етап е щуротия.
              Остави пазара ,питам те като реален купувач колко струва според теб ако ти би имала интерес и си в ролята на купувач,колко би предложила ?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                Пазара ще даде правилната цена. Според мен, 31 кв.м. за над 200 000 евро на този етап е лудост. Отделно онзи апартамент ,който струваше 450000 евро без ДДС !!! Много се извинявам ,но това на този етап е щуротия.
                при оптимистичен наем от около 500 макс 600Е на месец ( на гурко има подобен размер за 420 преди пазарлък, но да речем е то) ....

                обяви като настоящата са пряк израз на балонът в ОЧАКВАНИЯТА на много хора .. мечти
                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                  Дай цена тогава за този имот ,като купувач
                  Пазара ще даде правилната цена. Според мен, 31 кв.м. за над 200 000 евро на този етап е лудост. Отделно онзи апартамент ,който струваше 450000 евро без ДДС !!! Много се извинявам ,но това на този етап е щуротия.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                    Хайде, точно мен, да не ме учиш как се продава, купува и наема луксозния сегмент. Истината е ,че такива цени не съм виждала, а ти се успокоявай както искаш !!! В този случай ,аз съм понижител ,а ти повишител
                    Дай цена тогава за този имот ,като купувач

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                      Какво пречи пак да го играем ?
                      Предишния резултат

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                        Доколкото знам има налети огромни суми в имоти в Банско които нямат разрешение за ползване от 10 години ?Или бъркам
                        Бъркаш

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                          Това вече сме го "играли" и знаем как завърши. Пиша за цените на имотите
                          Какво пречи пак да го играем ?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                            Купата, не се нуждае от адвокат ,а не съм съгласна и ,че е сбъркал ! Определено ако го беше чел внимателно нямаше да се докараш дотук !!!
                            Доколкото знам има налети огромни суми в имоти в Банско които нямат разрешение за ползване от 10 години ?Или бъркам

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

                              Пак сложи брокерските очила. Намаленията са факт. 200К евро е луксозния сегмент който по принцип не е на отворения пазар въобще и там се наддава извънпазарно. Да се докарат до тук значи никой с пари не им е бидвал. Умните пари не търсят имоти.

                              Старбъкс е знаково място. 8К евро квадрата може да е струвало преди пандемията. Аз знам в другия старбъкс в съседния мол оборота е беше по 20К лева на ден. Този е по-малък да кажем по 10К лева на ден. Може и да си струва такава локация.
                              Хайде, точно мен, да не ме учиш как се продава, купува и наема луксозния сегмент. Истината е ,че такива цени не съм виждала, а ти се успокоявай както искаш !!! В този случай ,аз съм понижител ,а ти повишител

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                                Правителството да се намеси с държавни лостове и да слага таван на цените .

                                https://www.investor.bg/sasht/337/a/...teksas-322722/

                                Ето пример с газа
                                Това вече сме го "играли" и знаем как завърши. Пиша за цените на имотите

                                Коментар

                                Working...
                                X