IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

    Не съм... поне засега държа фронта - до предупреждението за уволнение....:-)
    За наемите ще видим - скоро ще имам възможност да проверя, но според познати брокери най-лошото е отминало....Но и да е така каквото такова ще ползваме едновременно повече имоти - и без това 1 година живяхме в 2 апарта едновременно на смени....
    А,без уволнения...по позитивно,и ние крепим фронта ...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Бай Сачо Разгледай мнение

      Наскоро бях по твоят роден край при стари приятели. Хората са си направили страхотни къщета, карат хубави коли и не им пречи да ходят на работа всеки ден до София. Прави впечатление, и че пътищата по радомирските села са по-хубави от софийските..
      Факт.... Освен това във всяко село има нови или изцяло обновени къщи купени от забегнали Софиянци..не са единични случаи.... По магистралата и до Люлин или през Владая / там зависи кога/ и си за 30-60 мин в София.
      Проблема е ако имаш малки деца - училищата и т.н. Поне за мен не става и няма да става в близките 15 години....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

        Да не си се ваксинирал ?Наемите са в канала,за по дълго...
        Не съм... поне засега държа фронта - до предупреждението за уволнение....:-)
        За наемите ще видим - скоро ще имам възможност да проверя, но според познати брокери най-лошото е отминало....Но и да е така каквото такова ще ползваме едновременно повече имоти - и без това 1 година живяхме в 2 апарта едновременно на смени....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

          Руснаците не се ли отказаха вече ? При този вирус и затруднено придвижване би трябвало да поразчистят ? Или по-скоро тва им е шанса да стигнат до море и ще стискат ?
          Представяш ли си дори аз дето не понасям нашето море и за последните 20 години имам 1 ден изкаран на него се замислих дали да не си купя нещо / апартче не къща, че не мога да се занимавам с поддръжки/ щото да водя чаветата на море...
          Но после размислих.... По-добре на село един ндуваем басейн и вода от бунара.... :-)
          Наскоро бях по твоят роден край при стари приятели. Хората са си направили страхотни къщета, карат хубави коли и не им пречи да ходят на работа всеки ден до София. Прави впечатление, и че пътищата по радомирските села са по-хубави от софийските..

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

            Сменяй Апчетата , че ти изкривяват цифрите, а тва не е добре за теб самият :-)
            Иначе за последният месец сме минус 1% по офертна....Това е супер добре, но е много далеч от 2019...
            Дано да продължи....
            Да не си се ваксинирал ?Наемите са в канала,за по дълго...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
              По мойте справки цените падат .В момента нивото е 2019 година средата като цени на квадрат
              Сменяй Апчетата , че ти изкривяват цифрите, а тва не е добре за теб самият :-)
              Иначе за последният месец сме минус 1% по офертна....Това е супер добре, но е много далеч от 2019...
              Дано да продължи....

              Коментар


              • Държавната помощ ще продължи. Въпросът е за какво (capital.bg)

                Когато масивната корпоративна подкрепа с пари на данъкоплатците намалее, е вероятно да има последици и за банковия сектор, който досега успява да се справи с кризата, но няма да е изненада, ако необслужваните кредити се увеличат. Делът на "лошите" заеми в еврозоната е 5.23% от общия кредитен портфейл през второто тримесечие на миналата година, незначително по-нисък от предходното. Засега фалитите не растат, но след като изтекат програмите за подкрепа, редица бизнеси вероятно ще просрочат банковите си задължения, което ще доведе до по-високи нива на лошите заеми и неплатежоспособност.

                За глобалния растеж се очертава още една изгубена година. Световната икономика ще отскочи след срива миналата година, но пак ще е по-малка, отколкото преди пандемията. Причини за това са ниските доходи, високата безработица, слабите бизнес очаквания, месеците ограничителни мерки и забавянето на масовата ваксинация.

                Коментар


                • https://www.capital.bg/biznes/finans...rite/#comments
                  1. БАНКИ И ФИНАНСИ
                  Кривото броене на милионерите

                  Често цитираните данни на БНБ за това колко хора са с депозит на 1 млн. лв. всъщност не показват това, но дават друга ценна информация

                  Коментар


                  • По мойте справки цените падат .В момента нивото е 2019 година средата като цени на квадрат

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                      Руснаците не се ли отказаха вече ? При този вирус и затруднено придвижване би трябвало да поразчистят ? Или по-скоро тва им е шанса да стигнат до море и ще стискат ?
                      Представяш ли си дори аз дето не понасям нашето море и за последните 20 години имам 1 ден изкаран на него се замислих дали да не си купя нещо / апартче не къща, че не мога да се занимавам с поддръжки/ щото да водя чаветата на море...
                      Но после размислих.... По-добре на село един ндуваем басейн и вода от бунара.... :-)
                      Много се надявах да се откажат ама още държат м@миц@та им Поне в Созопол ,е ужасТ и безумие
                      Лично нашето семейство сме много доволни от морския ни имот, и за нас е супер и на децата им харесва, те израснаха там.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                        Няма интерес към тези имоти. Интересуваме се пет-шест човека, ама създай я да видим какъв ще е интереса.
                        Руснаците не се ли отказаха вече ? При този вирус и затруднено придвижване би трябвало да поразчистят ? Или по-скоро тва им е шанса да стигнат до море и ще стискат ?
                        Представяш ли си дори аз дето не понасям нашето море и за последните 20 години имам 1 ден изкаран на него се замислих дали да не си купя нещо / апартче не къща, че не мога да се занимавам с поддръжки/ щото да водя чаветата на море...
                        Но после размислих.... По-добре на село един ндуваем басейн и вода от бунара.... :-)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                          Отгоре на всичко и двете спални са преходни. Приказка !
                          Както знаеш - няма цена без причина... Ама тази се вдига :-)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mitaka7 Разгледай мнение

                            И аз това се чудя.
                            Наистина е топ попадение. Поздравявам те !
                            С него печелиш без конкуренция жълтата фАнелка при липсата на Фениксчо / икономическият световен публицист / :-)
                            Дори и Бай Сачето сложи в малкият си джоб :-))))

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                              Тази пък глупост как измисли ?! хахаха
                              И аз това се чудя.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mitaka7 Разгледай мнение
                                Май е дошло времето, когато нулевак-олимпиец ще е мечта за всеки набълбукал се имотник.
                                Тази пък глупост как измисли ?! хахаха

                                Коментар

                                Working...
                                X