IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

    Песи оценявам чувството ти за хумор ма един милион за София.То и София не е онова което беше.Аз може да се джафкам с Джони но за мизерията той е напълно прав.Не може НДК да смърди на пикоч,
    Ама вие ужасно много сте се заблудили ако си мислите, че София ще стане по-добре.
    Дори и да оправят дупките и инфраструктурата големите многомилионни мегаполиси по света не са хич добро място за живеене.

    Е джонката само пише ама ако беше откскочил до Ню Йорк или поне Лондон, че е близо щеше да разбере за какво става дума.
    Особено в Ню Йорк лятото не може да се диша, кореняк йоркчани като не са излизали от града си мислят, че лятото навсякъде мирише на кенеф и се объркват като излезнат сред природата за първи път.
    Че дори в градове като Токио където културата и чистотата са на невероятно ниво има плъхове колкото софииски котки и това е дори без преувеличението и опашката.

    Та с горното лирическо отклонение се опитвам да ви кажа само и единствено, че София е кенеф и ще става само по-голям кенеф и по-скъп.
    Да сградите и инфраструктурата ще стават по-добри, по-високи, по-лъскави и много по-скъпи, но София в по-добро място за живот няма да се превърне.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

      аз първо 1850 исках ама...
      което също си е подарък.

      в интерес на истината отдаването сега отнема доста повече време.
      Венко да не си забравил вече кога се е изнесъл последния наемател

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

        ама ти що го питаш пешето за апартаменти.
        питай го за домато, пиперо, патлиджаните, боба.

        освен ако не искаш да свършиш заклещен в банишора.
        Че Банишора си е център не е кър

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

          ратен за твоите толкова трябваше да искаш е не 1500€ . У БП никой не работи, кой им плаща наемите в младост
          аз първо 1850 исках ама...
          което също си е подарък.

          в интерес на истината отдаването сега отнема доста повече време.
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

            ама това е епк от 84-та
            на 2166Е!
            вие ептен се еба***вате с клиентите, бре!

            предложи го на пешето,
            он може и да се върже.
            ратен за твоите толкова трябваше да искаш е не 1500€ . У БП никой не работи, кой им плаща наемите в младост
            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

            Коментар


            • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

              Ми така мисля аз.Който има милион да раздава на измамници негова воля
              Така е бат Пеше - измамници, лъжци и предатели. Наследят някой имот и искат без работа да цоцнат набалончена цена.
              За мизерията в София нормалната цена за описания от теб имот е 120к във Вазов и 50к в Обеля.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                Пешето ме посъветва да търся до 120к апартамент поне 130-140 квадрата, затова.
                ама ти що го питаш пешето за апартаменти.
                питай го за домато, пиперо, патлиджаните, боба.

                освен ако не искаш да свършиш заклещен в банишора.
                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                  ама това е епк от 84-та
                  на 2166Е!
                  вие ептен се еба***вате с клиентите, бре!

                  предложи го на пешето,
                  он може и да се върже.
                  Чакай сега, нали си повишител! Как така. Надценени имоти в София няма, всичко е адски подценено и е срамота в Европейска столица да има цени по-ниски от средните в Берлин например.
                  Ако се чудиш още, ще платиш като поп 3000 догодина. Поне така казва Арменският - той ги разбира работите.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                    потокът хора плевен -> софия е показателен, че гледаш едностранчиво и тенденциозно
                    Ми така мисля аз.Който има милион да раздава на измамници негова воля

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                      В Младост нямам каки, нямам инфо за там. Ако науча нещо, моментално те уведомявам.

                      Ето като за теб нещо:
                      https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=6hgcl4&f1=1

                      Сега, цената му е като във Вазов, но нали няма надценени имоти в София, цените са топ и супер достъпни, пък и виж какъв зелен простор е около блока, за 300 лева все ще го отдадеш
                      ама това е епк от 84-та
                      на 2166Е!
                      вие ептен се еба***вате с клиентите, бре!

                      предложи го на пешето,
                      он може и да се върже.
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                        джонка, малко си ми странен дори и за брокер.
                        от една страна си подготвил 500к за 4-стаен и дебнеш на замаушка.
                        от друга искаш квадрата да е 900Е.

                        защо е това разминаване?
                        Пешето ме посъветва да търся до 120к апартамент поне 130-140 квадрата, затова.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                          джонка, немате ли там баща ти или някой друг твой познат неко маломерка в младост?
                          разбирам, че не се занимавате с наеми и не предлагате маломерки и , но все пак...ако излезе нещо при вас или "колегите", имай ме предвид.
                          В Младост нямам каки, нямам инфо за там. Ако науча нещо, моментално те уведомявам.

                          Ето като за теб нещо:
                          https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=6hgcl4&f1=1

                          Сега, цената му е като във Вазов, но нали няма надценени имоти в София, цените са топ и супер достъпни, пък и виж какъв зелен простор е около блока, за 300 лева все ще го отдадеш

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                            Добре. Това са 101 светли квадрата. Ще дойдат към 120 РЗП. Или 135 с общи части. Цена под 900 Евро.
                            Търся и подобни оферти излизат в Люлин, Обеля, Малинова Долина, Овча Купел и подобни. И то на последни етажи, с тераси по 50 квадрата. За цяла София са може би 20-ина реалните оферти за подобно жилище.

                            Дори в Папурково искат 200к за подобен апартамент. Нали поне някакво елементарно качество на живот трябва да има човек.
                            джонка, малко си ми странен дори и за брокер.
                            от една страна си подготвил 500к за 4-стаен и дебнеш на замаушка.
                            от друга искаш квадрата да е 900Е.

                            защо е това разминаване?
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                              Нормален апартамент е апартамент с две спални по минимум 15 кв.м. две бани по минимум 4.5 кв.м холбокс 40 кв.м две тераси по 6 кв.м.Коридор 10 кв.м.А нормална цена е това да го вземеш за макс 120000 евро ако е на шпакловка и замазка.Освен Вазов и Лозенец има и други квартали и там живеят хора и там чукат готини мацки.Ти си се запънал Вазов та Вазов..ми то големо его с големи пари се оправя.Казвам ти че трябва да си голям глупак да фърлиш един милион за курник у Вазов
                              Добре. Това са 101 светли квадрата. Ще дойдат към 120 РЗП. Или 135 с общи части. Цена под 900 Евро.
                              Търся и подобни оферти излизат в Люлин, Обеля, Малинова Долина, Овча Купел и подобни. И то на последни етажи, с тераси по 50 квадрата. За цяла София са може би 20-ина реалните оферти за подобно жилище.

                              Дори в Папурково искат 200к за подобен апартамент. Нали поне някакво елементарно качество на живот трябва да има човек.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
                                Песи оценявам чувството ти за хумор ма един милион за София.То и София не е онова което беше.Аз може да се джафкам с Джони но за мизерията той е напълно прав.Не може НДК да смърди на пикоч,
                                потокът хора плевен -> софия е показателен, че гледаш едностранчиво и тенденциозно
                                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                                Коментар

                                Working...
                                X