IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

    Поздравления!
    Cъс здраве да го ползваш имота и да сте много щастливи цялото семейство в него. Моментът наистина е добър за покупка в Банско. За 11-12 години ценови спад и с цени с 50-60-70% по ниски от това, което е платил първия купувач/инвеститор - няма какво повече да се желае и ако ти харесва Пирин и си скиор си уцелил в десетката.
    Така си е, само дето най-добрия момент беше миналата и по-миналата година. Освен това предполагам, че ще плаща и такса поддръжка 10-12 евро на м2 за година. Нищо де важното е да се кефи, парите се изкарват.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение

      На микро-фирмичка с двама "служители" освен мен.
      Аз съм скромен човек, не сък грандоман като теб. Би било добре да съм управител на водопад - да ми плащат за да казвам на водата къде да пада
      Харесва ме че се включи с основния си псевдоним, електронен или червен все ти личи.

      Аз купих в Банско, на около 470 евро се връзва квадрата, мирише на бор като излезна на терасата, а не на смог, изгорели гуми, дизели без ДПФ-и и бензинови кошове без катализатори. Обзаведен със всичко необходимо, френски прозорци и т.н. само един хладилник трябва да си взема, че този е малък и два сплит климатика или четири отделни. Замислям се за един окачен таван с изолация да не ми бяга топлото като стане -15. Има и камина ама е голяма хамалогия това с дървата и ще е само за кеф и атмосфера като почне да пада на дебели парцали снега.
      Спалнята ми е на изток, и един кабинет ще си оформя вместо една от спалните с гледка към Тодорка и Вихрен, да се препичам на слънце.

      За Банско нямаше по-добър момент от последната година да се купи, цените вървяха по 350-500 евро, по-ниско от това няма на къде, проблема е че трудно излизат свестни неща и повечето строителство е много зле, и да не се нанижеш на някоя сграда с висока такса подръжка - а такива бол. Е този които аз взех е купуван от англичани за около 1500 евро квадрата 2009-a което е безумие. Ако не идвам зимата абсолютния минимум на който мога да го дам е 200лв. вечер на 50% от сезона(и това е много, много занижено), но не е купуван с такава идея. Малко ме съмнява попа да е продал на 490 кофтор за ремонт честно казано, по-скоро на 390. То в Банско и няма много стари апартаменти, до стадиона има два стари блока единия саниран и на още 2-3 места.
      На джонито(a.k.a червения кретен) и акт-а може да му снимам някой ден като го взема, той сигурно си мисли че като отиде при нотариуса за сделка и доверения адвокат го взема на момента.
      Поздравления!
      Cъс здраве да го ползваш имота и да сте много щастливи цялото семейство в него. Моментът наистина е добър за покупка в Банско. За 11-12 години ценови спад и с цени с 50-60-70% по ниски от това, което е платил първия купувач/инвеститор - няма какво повече да се желае и ако ти харесва Пирин и си скиор си уцелил в десетката.
      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Orthodox Разгледай мнение

        камилски нали беше тръгнал да изхождаш
        стадото на шейха
        и дЗбогом каза и целувки раздава
        зашо пак се върна да описваш
        неспирния ръст където няма да го бъде

        или тук плащат по добре отколкото на
        камилски санитар в Бедуиния
        ръста си продължава, въпреки жалките вопли на нулеваците-перонни олимпийци

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

          По една случайност може би днес отдадох за 750€. От 23 Април идват хора на моя колежка, тя ме помоли за 3 месеца. Мислех да откажа, но викам си айде от мен да мине.
          Не захлупвам вече, гледам да вадя където може. А кеша си е в рискова зона, и Песи, и ти сте съгласни с това.
          камилски нали беше тръгнал да изхождаш
          стадото на шейха
          и дЗбогом каза и целувки раздава
          зашо пак се върна да описваш
          неспирния ръст където няма да го бъде

          или тук плащат по добре отколкото на
          камилски санитар в Бедуиния

          Коментар


          • Жилищата в България са поскъпнали с над 30% от 2010 г. насам

            В този период цените на жилищата в Гърция са паднали с почти 30%, а наемите - с 25%, сочат данните на Евростат

            Жилищата в България са поскъпнали с над 30% от 2010 г. насам:: Investor.bg

            Амааа... как така?!!! Ами нали уж имотите на спасител156 в Гърция са дублирали? Аман от статии само за поскъпване, това са платени статии вероятно. И защо все 30% са им в устите? Кой е журналист и чете темата, бързо да си признае.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

              много квартири има да смениш, докато чакаш.
              8-мо число е, надявам се си оправил наема за тоя месец.
              Всичко съм оправил.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                И на кой водопад си точно управител?
                На микро-фирмичка с двама "служители" освен мен.
                Аз съм скромен човек, не сък грандоман като теб. Би било добре да съм управител на водопад - да ми плащат за да казвам на водата къде да пада
                Харесва ме че се включи с основния си псевдоним, електронен или червен все ти личи.

                Аз купих в Банско, на около 470 евро се връзва квадрата, мирише на бор като излезна на терасата, а не на смог, изгорели гуми, дизели без ДПФ-и и бензинови кошове без катализатори. Обзаведен със всичко необходимо, френски прозорци и т.н. само един хладилник трябва да си взема, че този е малък и два сплит климатика или четири отделни. Замислям се за един окачен таван с изолация да не ми бяга топлото като стане -15. Има и камина ама е голяма хамалогия това с дървата и ще е само за кеф и атмосфера като почне да пада на дебели парцали снега.
                Спалнята ми е на изток, и един кабинет ще си оформя вместо една от спалните с гледка към Тодорка и Вихрен, да се препичам на слънце.

                За Банско нямаше по-добър момент от последната година да се купи, цените вървяха по 350-500 евро, по-ниско от това няма на къде, проблема е че трудно излизат свестни неща и повечето строителство е много зле, и да не се нанижеш на някоя сграда с висока такса подръжка - а такива бол. Е този които аз взех е купуван от англичани за около 1500 евро квадрата 2009-a което е безумие. Ако не идвам зимата абсолютния минимум на който мога да го дам е 200лв. вечер на 50% от сезона(и това е много, много занижено), но не е купуван с такава идея. Малко ме съмнява попа да е продал на 490 кофтор за ремонт честно казано, по-скоро на 390. То в Банско и няма много стари апартаменти, до стадиона има два стари блока единия саниран и на още 2-3 места.
                На джонито(a.k.a червения кретен) и акт-а може да му снимам някой ден като го взема, той сигурно си мисли че като отиде при нотариуса за сделка и доверения адвокат го взема на момента.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                  Анексите са хубаво нещо, особено след като банките започнат да прибират това, което е тяхно.
                  Така че тичай при попа да палиш свещи, да не вдигат лихвите, че с тия кредити лесно ще се превърнеш в дълбоководолаз.
                  много квартири има да смениш, докато чакаш.
                  8-мо число е, надявам се си оправил наема за тоя месец.
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                    поскъпват, поскъпват. готви се за нов анекс към наема.
                    Анексите са хубаво нещо, особено след като банките започнат да прибират това, което е тяхно.
                    Така че тичай при попа да палиш свещи, да не вдигат лихвите, че с тия кредити лесно ще се превърнеш в дълбоководолаз.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                      Минавам за малко от тук и да попитам:
                      Поскъпват ли курниците и има ли ръст на общите части, че нещо малък ми се виждаше досега процента им.
                      поскъпват, поскъпват. готви се за нов анекс към наема.
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Минавам за малко от тук и да попитам:
                        Поскъпват ли курниците и има ли ръст на общите части, че нещо малък ми се виждаше досега процента им.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Арменския пoп Разгледай мнение
                          Колосално поскъпване на имотите - ᐉ Новини от Fakti.bg - Имоти | ФАКТИ.БГ

                          Казвам ти дъще, сещай се пероне. Днес там, а утре... Само за едно тримесечие +17%... Как ли свикват там местните олимпийци???
                          Попе, ама ти чете ли, какво пише в статията.
                          Хората съвсем разбираемо са го написали, че това се дължи на голямото нарастване на населението, което е довело до недостиг на жилища.
                          Трябва да се чете попе, трябва да се чете.

                          Коментар


                          • Колосално поскъпване на имотите - ᐉ Новини от Fakti.bg - Имоти | ФАКТИ.БГ

                            Казвам ти дъще, сещай се пероне. Днес там, а утре... Само за едно тримесечие +17%... Как ли свикват там местните олимпийци???

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                              3 месеца е по-скоро към краткосрочните наеми.... вземи им парите авансово най-малкото това трябва да направиш + 500/1000Е депозит
                              Естествено. Вземам трите месеца накуп, колежката ми е много близка, хората не са случайни. Може и да им взема депозитче, но харно - некъде 5 стотака.
                              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                                По една случайност може би днес отдадох за 750€. От 23 Април идват хора на моя колежка, тя ме помоли за 3 месеца. Мислех да откажа, но викам си айде от мен да мине.
                                Не захлупвам вече, гледам да вадя където може. А кеша си е в рискова зона, и Песи, и ти сте съгласни с това.
                                3 месеца е по-скоро към краткосрочните наеми.... вземи им парите авансово най-малкото това трябва да направиш + 500/1000Е депозит
                                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                                Коментар

                                Working...
                                X