IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Джонито е измислен герой, попа поне има нещо в Банско за това му вярвам, но на джонито лъжите са му многоoooo плоски. Той сделка в БГ никога не е минавал. Вярно си е май друг псведоним на немския несретник, и темата е пълна с повече глупости от на попа и еднаквите мнения за 30-те процента. Вижте как изчезна г-н инвеститор в немско село от както се завъртя джонито тук.
    Аз си взех едни 120 ваканционни квадрата - въздуха е кристален, наздраве от мен!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

      Какво е това портфолио, при което да те устройва най-много вдигането на данъците? Можеш ли да споделиш? Крадеш пари ли? Не декларираш доходи?
      Струва ми се, че си ,малко на принципа на Нане и Вуте. Че и за БСП да вземеш да гласуваш...Това си е жив мазохизъм ако питаш мен.

      Впрочем ако си спомняш, твъдеше че и за 2021 година било сигурно вдигането на данъците. Разчиташе. че БСП ще дойде на власт с предсрочни избори ли?
      Портфолиото е валутно следящи фондове, ЕМ и разни други неща с висок риск, също готови документи за отваряне на фирма на няколко места по света където евентуално да се преместя в зависимост от закона дали позволява да прекарвам разход или не. Аз за това съм говорил.

      Да за 2021 още ще са вдигнати данъците най-вероятно. Не знам защо думите на Йелън сякаш за майтап ги имате. До края на лятото 140 държави каза. Доста е вероятно това. Ако се размотават много с изборите може да се отложи но вдигането на данъците е спешно заложено в глобалната програма.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

        Какво е това портфолио, при което да те устройва най-много вдигането на данъците? Можеш ли да споделиш? Крадеш пари ли? Не декларираш доходи?
        Струва ми се, че си ,малко на принципа на Нане и Вуте. Че и за БСП да вземеш да гласуваш...Това си е жив мазохизъм ако питаш мен.

        Впрочем ако си спомняш, твъдеше че и за 2021 година било сигурно вдигането на данъците. Разчиташе. че БСП ще дойде на власт с предсрочни избори ли?
        Човекът наема от мнооого години и мести. Щото троши, съсипва жилището и пак мести. И така впериод. Нали ти каза, забравил си. Стратегията му е уникална.
        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

          Колко политици се изредиха да ти казват че ще ти вдигнат данъците, и от ГЕРБ и от БСП, и от ЕС, и от САЩ глобално, още тази година. Ти пак не вярваш
          И на мене не че ми харесва. Но това е фактът и това е начина по който съм позициониран в портфолиото така че ме устройва най-много. Не е защото обичам да плащам данъци, а защото с просто око се вижда че предстои. Ти не си продаде кофторите когато ти казах и съотвено си позициониран по долни гащи когато в електронната ти декларация цъфнат едни ОГРОМНИ СУМИ. Не те знам дали говориш езици даже дали изобщо съществува вариант извън българия за теб, може би не.

          Даже ме радва еуфорията по офертните цени и ми се иска повече да се качат та и данъците да са по-големи.
          Отностно инфлацията - инфлацията е само при активите, няма кой знае колко инфлация в трандиционната кошница. Има си цели учебници по темата, няма да те отегчавам, но инфлацията при имотите е оргомен проблем за демографията и за неравенството а и за климата. Създават се грешните стимули в обществото да си блокират взаимно ходовете в живота и политиците изтръпват от това.
          Какво е това портфолио, при което да те устройва най-много вдигането на данъците? Можеш ли да споделиш? Крадеш пари ли? Не декларираш доходи?
          Струва ми се, че си ,малко на принципа на Нане и Вуте. Че и за БСП да вземеш да гласуваш...Това си е жив мазохизъм ако питаш мен.

          Впрочем ако си спомняш, твъдеше че и за 2021 година било сигурно вдигането на данъците. Разчиташе. че БСП ще дойде на власт с предсрочни избори ли?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

            Колко политици се изредиха да ти казват че ще ти вдигнат данъците, и от ГЕРБ и от БСП, и от ЕС, и от САЩ глобално, още тази година. Ти пак не вярваш
            И на мене не че ми харесва. Но това е фактът и това е начина по който съм позициониран в портфолиото така че ме устройва най-много. Не е защото обичам да плащам данъци, а защото с просто око се вижда че предстои. Ти не си продаде кофторите когато ти казах и съотвено си позициониран по долни гащи когато в електронната ти декларация цъфнат едни ОГРОМНИ СУМИ. Не те знам дали говориш езици даже дали изобщо съществува вариант извън българия за теб, може би не.

            Даже ме радва еуфорията по офертните цени и ми се иска повече да се качат та и данъците да са по-големи.
            Отностно инфлацията - инфлацията е само при активите, няма кой знае колко инфлация в трандиционната кошница. Има си цели учебници по темата, няма да те отегчавам, но инфлацията при имотите е оргомен проблем за демографията и за неравенството а и за климата. Създават се грешните стимули в обществото да си блокират взаимно ходовете в живота и политиците изтръпват от това.
            Ще те разочаровам за пореден път, но това върху което си се фокусирал..вдигане на данъци върху имотите, няма да се случи скокообразно, както си представяш в обозримо бъдеще, тоест, докато ти си жив. Съжалявам, ако ще се почустваш губещ, че за теб няма да има промоция за покупка на недвижимост, докато трае твоето кратко съществуване на тази земя. Може пък твоите правнуци да са по-мъдри от теб и от рано да мислят за бъдещето във фундалтеманни активи

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

              Не ми е никакъв ментор. Набеди ме в лъжа, а самият той лъже като дърт циганин. Само остава да каже за коя агенцийка работи и колко му плащат на коментар. Те и коментарите му са все едни и същи, от типа на:

              "30%? Ама как така? Нали уж идело големото мяу? Нищо де, ей я 2029 къде е."

              Това е фраза, измислена от някоя брокерица със средно образование, чиято агенцийка му плаща, за да я поства през час-два.
              Чудя се само как не е измислил още някой бот, който автоматично да се логва в някой от познатите профили (попове, касапи, зидари, седларови, купи, чифликчии и подобни) и да поства фразата през определен интервал. Хората са го измислили.
              Всичките му никове си запомнил. Отпреди Джони да се появи като ник. Май и ти си имал друг ник или си чел от години.
              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                Този е особено тежък случай...признава за разлика от всички перонни понижители, като икономическото недоразумение Бота 156, че инфлация съществува, но щял да я бори с вдигане на данъците дубъл на имотите забележи, най-важния актив за 90% от целокупното българско население. Ако политик предложи подобна мярка, няма подземни тунели откъдето може да си спаси кожата. Ще свърши като Кадафи, изнасилен публично и презрян завинаги..
                Колко политици се изредиха да ти казват че ще ти вдигнат данъците, и от ГЕРБ и от БСП, и от ЕС, и от САЩ глобално, още тази година. Ти пак не вярваш
                И на мене не че ми харесва. Но това е фактът и това е начина по който съм позициониран в портфолиото така че ме устройва най-много. Не е защото обичам да плащам данъци, а защото с просто око се вижда че предстои. Ти не си продаде кофторите когато ти казах и съотвено си позициониран по долни гащи когато в електронната ти декларация цъфнат едни ОГРОМНИ СУМИ. Не те знам дали говориш езици даже дали изобщо съществува вариант извън българия за теб, може би не.

                Даже ме радва еуфорията по офертните цени и ми се иска повече да се качат та и данъците да са по-големи.
                Отностно инфлацията - инфлацията е само при активите, няма кой знае колко инфлация в трандиционната кошница. Има си цели учебници по темата, няма да те отегчавам, но инфлацията при имотите е оргомен проблем за демографията и за неравенството а и за климата. Създават се грешните стимули в обществото да си блокират взаимно ходовете в живота и политиците изтръпват от това.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                  Ами да, който продал-продал. Цените са още набалончени, но идиоти няма да ги плащат. Що ли пък да платя Берлинска цена за софийски кофтор?

                  ПС: Гаражът засега не се продава, понеже баща ми и той се пише нещо като инвеститор и печели по 100 лева месечно от него. Има си наемател.
                  Кажи му че ще му давам 110 на месец аз, кола ще вкарвам един два пъти месечно, така може и неговата си да държи, аз когато идвам ще се обаждам ден два преди това да освободи. Но след година да ми го продаде на цените които ще са валидни тогава. Ако са ниски губи, ако са високи печели. Но пишем договор.
                  Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                    н особено в сравнение с на заплатката.
                    .
                    Този е особено тежък случай...признава за разлика от всички перонни понижители, като икономическото недоразумение Бота 156, че инфлация съществува, но щял да я бори с вдигане на данъците дубъл на имотите забележи, най-важния актив за 90% от целокупното българско население. Ако политик предложи подобна мярка, няма подземни тунели откъдето може да си спаси кожата. Ще свърши като Кадафи, изнасилен публично и презрян завинаги..

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                      Не ми е никакъв ментор. Набеди ме в лъжа, а самият той лъже като дърт циганин. Само остава да каже за коя агенцийка работи и колко му плащат на коментар. Те и коментарите му са все едни и същи, от типа на:

                      "30%? Ама как така? Нали уж идело големото мяу? Нищо де, ей я 2029 къде е."

                      Това е фраза, измислена от някоя брокерица със средно образование, чиято агенцийка му плаща, за да я поства през час-два.
                      Чудя се само как не е измислил още някой бот, който автоматично да се логва в някой от познатите профили (попове, касапи, зидари, седларови, купи, чифликчии и подобни) и да поства фразата през определен интервал. Хората са го измислили.
                      не знам, джонка. като не пишеш за имоти доста от постовете ти са смислени. особено в сравнение с на заплатката.
                      но все пак, попчето ти гласува доверие и дори реши да заложи на теб.
                      е, не успя да спечели, но поне и не изгуби.
                      сдобрете се и го питай да наемеш лятната му резиденция за сървърно и ако остане място да си водите каки с евго.
                      па ако неко кака артиса, може попчето да я опее или прекАди или каквото там правят попчетата в тоя случай.
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                        Не ми е никакъв ментор. Набеди ме в лъжа, а самият той лъже като дърт циганин. Само остава да каже за коя агенцийка работи и колко му плащат на коментар. Те и коментарите му са все едни и същи, от типа на:

                        "30%? Ама как така? Нали уж идело големото мяу? Нищо де, ей я 2029 къде е."

                        Това е фраза, измислена от някоя брокерица със средно образование, чиято агенцийка му плаща, за да я поства през час-два.
                        Чудя се само как не е измислил още някой бот, който автоматично да се логва в някой от познатите профили (попове, касапи, зидари, седларови, купи, чифликчии и подобни) и да поства фразата през определен интервал. Хората са го измислили.
                        Тази фраза незнам от кого е измислена, но нали се досещаш, че нито аз, нито Левчо, нито Дедо поп сме брокери. Това са абсурдни твърдения на един Бадибургски безработен ловешки бек с три ника. С единия се изживява винаги привечер, като огладнее, с друг ортодоксален, винаги сутрин, като стане в 6 да се реди на опашката за безработни роми в Оснабрюк. Знам, че си събрал много злоба и злост поради натрупани дефицити и пропуснати основополагащи репери в живота, които въпреки завидното ти финансово положение, което демонстрираш, те карат да се самоизяждаш от тези негативни емоции и нагласи. Приеми, че за минорните ти настроения, показателни от негативните ти коментари, не сме виновни тези, които те критикуваме и улавяме в лъжи, включая Бате Пешо, а червея, който те яде, си е вътре в теб. Ако те успокоява всички да сме брокери, добре така да бъде....питай обаче някой като Бертрам дали е така.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                          А да нямаш е отдавна по-добре.
                          Ами да, който продал-продал. Цените са още набалончени, но няма да ги плащат. Що ли пък да платя Берлинска цена за софийски кофтор?

                          ПС: Гаражът засега не се продава, понеже баща ми и той се пише нещо като инвеститор и печели по 100 лева месечно от него. Има си наемател.
                          Last edited by X_Y; 08.04.2021, 08:59.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                            джони, защо така се обръщаш срещу твоя ментор.
                            все пак той единствен от форума заложи на теб, че ще купиш.
                            Не ми е никакъв ментор. Набеди ме в лъжа, а самият той лъже като дърт циганин. Само остава да каже за коя агенцийка работи и колко му плащат на коментар. Те и коментарите му са все едни и същи, от типа на:

                            "30%? Ама как така? Нали уж идело големото мяу? Нищо де, ей я 2029 къде е."

                            Това е фраза, измислена от някоя брокерица със средно образование, чиято агенцийка му плаща, за да я поства през час-два.
                            Чудя се само как не е измислил още някой бот, който автоматично да се логва в някой от познатите профили (попове, касапи, зидари, седларови, купи, чифликчии и подобни) и да поства фразата през определен интервал. Хората са го измислили.
                            Last edited by ejonny2376; 07.04.2021, 22:22.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Арменския пoп Разгледай мнение
                              Наредба за достъпната среда ще оскъпи новите жилища с 30%


                              Георги Шопов: Наредба за достъпната среда ще оскъпи новите жилища с 30%:: Investor.bg


                              На дедо поп звездите му подсказват поскъпването. +30% Лошоооо, ло-шо, много лошо. А на перонЯ ше стане яко гъчкано... За наемателите ще е по-добре. Наемите ще се повишат с не повече от 15%.

                              песимисте, писнА ми вече да познавам...
                              На тебе, Дедо Попе требва некакъв мини Нобел да ти дадем. За прогностичен гений и детайлно познаване на Бг татовицата и процесите в нея. Така е, за мислещ човек бил навън е лесно, има поглед върху уж абсурдите, но те са повече навън, Пероня е решил че у нас ще жъне вечно. Нищо подобно, ще цака за да има. А да нямаш е отдавна по-добре.
                              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                                И откога коридорите и терасите в един апартамент са част от общите части?
                                Вече ми е ясно - ти нямаш и никога не си имал апартамент където и да било.
                                джони, защо така се обръщаш срещу твоя ментор.
                                все пак той единствен от форума заложи на теб, че ще купиш.
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X