IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=6h0lqr&f1=1

    Резултат от Вашето търсене на:
    Вид имот: 2-СТАЕН,
    Местоположение: град София

    Особености: Тухла
    Да не се показват обяви, докладвани за проблем,

    Средна цена на имотите в извадката: 87844 euro
    Средна цена на кв.м: 1259 euro.


    средната падна под 1260 евро .

    имаше нива от 1300 и средна цена на имотите от 92 000 евра преди седмица

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Арменския пoп Разгледай мнение


      Много му е 100К Еееехххъ, олимпийските фантазии и очаквания нямат граници на въображението.
      Е чак пък 100К на квадрат... Оптимисти са големи олимпийците...Предполагам за това ще трябва да почакаме чак до 2049....
      За другият вариант - някой който протрива ръчички за 1М искам да видя как ще се съгласи за 100К.... Това е толкова ограничено мислене че няма накъде повече.... Евентуално може да свали до 600-700К ако не се продаде 4-5 години....
      Last edited by pesimist4o na kvadrat; 12.03.2021, 12:40.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Арменския пoп Разгледай мнение


        Много му е 100К Еееехххъ, олимпийските фантазии и очаквания нямат граници на въображението.
        ~ 22 350 евро
        150 * 149

        ПП майтапът настрана, но този апарт не струва повече от 3000Е (айде с уговорки 3500Е) на квадрат

        локацията е ок, но като гледам разпределение, прозорци, гледка.... и 2000 не бих дал, но има мераклии, които като кажат докторски паметник и припадат за тях 3-3.5К да кажем са ок.
        Last edited by bertram; 12.03.2021, 12:30.
        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mitaka7 Разгледай мнение

          Това не е извращение. Просто човека е купил за около 800К и сега се пробва да припечели от такъв баламурник като него. След време ще го шитне за 100К и ще пие най-сладката си студена вода. Забележи - не пиша "горчива".

          Много му е 100К Еееехххъ, олимпийските фантазии и очаквания нямат граници на въображението.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от yalokin Разгледай мнение

            Аз съм най-далечното от брокер, което можеш да си представиш
            Дай да видим какво си купил за 300.
            Ето къде е купил: Γερακινής - Google Maps Там лятото ако спре тока и нямаш климатик 2 дена е по-добре да се застреляш отколкото да се мъчиш с бавна смърт на 50 градусова жега.
            Last edited by Арменския пoп; 12.03.2021, 12:09.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение
              Почват да се появяват и явни ценови извращения.

              https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...61548474053087
              Лелеее, така като гледам синко, много бързо ще ти се наложи да свикнеш с 3000. Язък за изручаните жабета. Казах ти, че ще плащаш като поп. Алтернативата е Африка на вожда в колибата.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение
                Почват да се появяват и явни ценови извращения.

                https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...61548474053087
                Това не е извращение. Просто човека е купил за около 800К и сега се пробва да припечели от такъв баламурник като него. След време ще го шитне за 100К и ще пие най-сладката си студена вода. Забележи - не пиша "горчива".

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Tepxi Разгледай мнение

                  Наследствените имоти са причината за самочувствие у много хора.

                  Ако бъдат оставени без парите от нивите на баба си и без апартамента от татко, който ще продадат, за да финансират свой, в един момент цените им стават много нереалистични и надути.

                  Но това е живота - за родените със златна лъжица в устата, на които цялата рода участва в покупките имотите са евтини и достъпни, за тези, които сами трябва да си ги купуват - не са.

                  Както често казвам: По тези географски ширини фразата "Сине, от мен колата и апартамента, нататък се оправяш сам!" се употребява твърде често.
                  Третата категория са най-опасни. При тях нито родата има нещо спестено, нито те. Банката обаче им дава на тепсия една огромна сума и доскорошният сополанко с мижавата заплата изведнъж има "собствено жилище". Точно такива напълниха квартали като Вадите и Манастирски. И те бяха причина за имотния балон. Очаквам точно там същият този балон да се спука.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                    Аз имам гаражи от баща ми в района на Оборище и са отдадени под наем в момента, но никога не съм ги и споменавал даже.
                    Наследствените имоти са причината за самочувствие у много хора.

                    Ако бъдат оставени без парите от нивите на баба си и без апартамента от татко, който ще продадат, за да финансират свой, в един момент цените им стават много нереалистични и надути.

                    Но това е живота - за родените със златна лъжица в устата, на които цялата рода участва в покупките имотите са евтини и достъпни, за тези, които сами трябва да си ги купуват - не са.

                    Както често казвам: По тези географски ширини фразата "Сине, от мен колата и апартамента, нататък се оправяш сам!" се употребява твърде често.

                    Коментар


                    • Почват да се появяват и явни ценови извращения.

                      https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...61548474053087

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bota156

                        Кой ебал ебал Атина се ожени . Мога ти продам за 1300€ - направен, обзаведен с най-необходимото
                        Е това е сделка - купуваш на 300 и успееш да продадеш да кажем на 1300, за 4 години. Боте, къде ще новото място за спекула според теб? Турция, шопско, къде? И не съм брокер, стига с тези ментални фиксации към тях, само те са им на някои хора в главата.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                          ти ли ще ми кажеш брокерче като аз си купих 2 за 300€ преди 3-4 години вече
                          Аз съм най-далечното от брокер, което можеш да си представиш
                          Дай да видим какво си купил за 300.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                            ти ли ще ми кажеш брокерче като аз си купих 2 за 300€ преди 3-4 години вече
                            Я сподели какво си купи на 300евро и в кой район на Гърция, че нещо явно не съм наясно с цените!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от yalokin Разгледай мнение

                              В Атина няма такива цени (за нормални жилища).
                              Турският пазар не ми е познат, но не ме и интерсува.
                              ти ли ще ми кажеш брокерче като аз си купих 2 за 300€ преди 3-4 години вече
                              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                                В Гръчко как ги дочаках?
                                Сега ще е турчко сал ердоган да махнат - войната се пече, до края на годината ще е в разгара си, после ще е шопско
                                В Атина няма такива цени (за нормални жилища).
                                Турският пазар не ми е познат, но не ме и интерсува.

                                Коментар

                                Working...
                                X