IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

    Италия си е Италия. На тях само пиците им генерират повече БВП от цялата кочина БГ.
    На холивудските звезди жените ходят в Милано да пазаруват, а същите мислят София за столицата на Белгия. Как тогава читав апарт в Милано да не е поне 5 пъти по-скъп от читав такъв в София? В момента е само 2 пъти по-скъп.
    Няма да нариччаш така България.България не е кочина кочина е главата ти празна.Да не съм те чул повече да пишеш подобни простотииТова че ти си катастрофирал в личния си живот не ти е виновна България а празната ти глава и лакомията за пари.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

      Само няма да лъжеш.Дай тази елитна болница в Плевен и кажи доктора лично ще проверя.
      Бай Пеше, и тоя се изказа, кой знае с ква диагноза е някой, но за тех има само негатив. Приказва на вересия.
      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

        Ма ти нали няма да купуваш, кво те интересува колко % са празни? И не виждам да ви е смешно , нито на теб , нито на електроджон...като платени баби-оплаквачки сте, ама на чужд гроб ревете..по-добре си напишете откровенно, че сте си пропиляли живота като емигранти в скотобойните на Запада, който запада, върнали сте се тука и виете на умряло и лаете по влака, щото сте изпуснали момента за апартамента
        Купууй у Варшава и се не коркай за Бг бре. Кво ти дреме?
        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

          Стига с това бягане . Къде ще бягаш точно в този момент ? Това че е имало Българи които са препрали някакви пари през чужди имоти и са се махнали от тук за да не ги гръмне някой близък на някой който те са гръмнали не е показател за нищо....
          За обикновеният човек чужбината е мъка, разбити семейства, изоставени родители и роднини... Пълно с лични трагедии... Разбирам че не са имали избор , но не ми хвали този живот.... И тва че има няколко процента като теб които са се адаптирали успешно е изключение.... На останалите 95% децата им ще продължават да мият г***те на немските баби....
          Ще ти дам и пример - първа братовчедка на жена ми е успял емигрант в най-желаното място за живеене в Европа - изкарва около 200 000 евро на година след данъците и ВСЕКИ божи ден говори между 2 и 4 часа с жена ми и с тъщата ми по телефона щото там няма с кой 2 думи нормални да си каже.... Плюя на този успех....
          По-добро място от родината ти ако си Българин няма . Няма да има и за децата ти дори и в емигрантски страни като Щатите, Австралия, НЗ и т.н.
          И тва че някъде някой имот ти се струва с неадекватна цена е ирелевантно. Все едно всички хора живеят в такива и само в имот за милион може да се живее и да си щастлив.... Да ти кажа една тайна - живот има и в по-евтините имоти....
          Всичките глупаци заплодени с евроатлантически ценности ще си дойдат..България е страхотно място за живот и аз тук ще умра.Плюя на Германия Франция Испания Италия САЩ Англия.Никога няма да отида да живея в тия бардаци.Студени грозни и отвратителни хора...България е рая

          Коментар


          • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

            Имотите не са никаква спекула, не вярвам някой да очаква сериозно да скочат имотите следващите години. Хората просто си паркират парите в тях, както в злато примерно. Явно и в биткойни, много хора ги смятат вече за "сигурен" актив. Според мен не са, но кой съм аз.
            Глупости. При имотите плащаш ДДС, комисионни, данъци, плащаш МДТ, подръжка, чистота, ВИК, тец, електро и др таксички. При златото няма ДДС, няма такси, няма годишни данъци. Какво е това "паркиране на пари" като още при закупуването губиш 20% ДДС +10% комисионни - че то по добре на отрицателна лихва депозит 50 години. Или ако толкова държиш на имоти има си рейтове и инвестиционни инструменти с които спестяваш ДДСто и брокерите.

            За който не е разбрал още в най добрия случай заявено е мощно вдигане на МДТ https://blitz.bg/ikonomika/gerb-gotv...ews807372.html
            А в най лошия случай предстои БСП и техния прогресивен данък над 3600лв и специален данък за програмисти с който платежоспособността рязко ще спадне и също и платежоспособната демография като цяло.

            Новините са сервирани. Поведението на умните пари съм го коментирал, всички гледат да излизат от имоти. Само кака трявба да се сети.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение
              Не сме първи по смъртност, малко хора се хващат с тестове и затова е такава статистиката. Здравната система е по-добра от много други по света. Само част от бизнеса е зле и има проблеми, твоят зле ли е? Гледай статистики за това как е бизнеса, не гледай само около себе си и средата си. Няма спад от 50%, няма и да има. Политиката е отражение на хората, чакаме да има еволюция в съзнанието и тогава ще има по-кадърни политици преобладаващо. Имотите си стоят и все някъде трябва хората да живеят и ще живеят и ще купуват/продават. Какво значение има колко струват, няма да избягат, поне още малко, преди да почнат да ги рушат някои, че са опасни. Няма как всички с кеш да избягат, тук им е бизнеса, семейството, приятелите и емоцията, може част от най-богатите да заминат евентуално. Все пак има хора с бизнес около партийните кръгове, що да си заминават?
              Общо взето имаш някакви ментални модели на катастрофизъм и всичко ти изглежда черно. Депрограмирай се, че вообще не влияеш добре на България. Ето такива като тебе, дето седят вечер и си пия ракията/уискито и нареждат лошото положение в България, нашия светъл Министър-Председател и другите в Парламента формират силно енерго-информационно поле с негативни убеждения, което се материализират после в живота ни и що после онези се били държали като луди и неможели един закон да направят. Бай Марин на село и Е Джони са наравно за мене, и двамата провалят държавата еднакво силно. Един милион катастрофисти като теб и положението в България не е перфектно, това става. Нищо не доказвам с това, което написах, само наблюдения.
              Няма как на безимотен голтак без семейство и деца светът да му изглежда добре.Пукат се злоба и завист висят по форуми кълнат и проклинат и всичко им е черно.Няколко откачени екземпляра са тука дека се забавляваме с тех

              Коментар


              • Първоначално изпратено от simbad Разгледай мнение

                Еми в коя тема друга има толкова смях?

                Та имоти та имоти в държава със 40% необитавани имоти и град като София със 30% , сълзи много но
                Ако знаете друга столица със 30% прази имоти и техния форум да ги посетя да се пос

                МЕжду другото като назначен поне си правете оперативка с предната смяна, че тук не съм с месеци и пиша от дъж на вятър, но ви държи влага много дълго след това на всите "доячи, стригачи, келнери" и всякакви други сюреални субекти
                Ма ти нали няма да купуваш, кво те интересува колко % са празни? И не виждам да ви е смешно , нито на теб , нито на електроджон...като платени баби-оплаквачки сте, ама на чужд гроб ревете..по-добре си напишете откровенно, че сте си пропиляли живота като емигранти в скотобойните на Запада, който запада, върнали сте се тука и виете на умряло и лаете по влака, щото сте изпуснали момента за апартамента

                Коментар


                • Първоначално изпратено от fsck Разгледай мнение

                  И другите неща дето си написал са пълна глупост и фантастика, но това граничи с бълнувания. Баща ми в "елитна" (нарочно е в кавички) болница в Плевен го държаха ВЪРЗАН НАДОЛУ С ГЛАВАТА 8 часа за да му се наместила лещата на окото след инцидент. Нататък каквото и да кажа, просто няма смисъл... Крайния резултат е, че благодарение на тяхната олигофрения и малоумие сега с едното око вижда само 20%. Истинските лекари казаха, че ако е било реагирано адекватно и навреме е можело да няма никакви поражения, но уви - лошия късмет да се възползва от много добрата ни здравна система си каза думата...
                  Само няма да лъжеш.Дай тази елитна болница в Плевен и кажи доктора лично ще проверя.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от simbad Разгледай мнение

                    повечето избягахме , останаха утайката и сега работят на мутрите за по 20ст. на пост като тролове. Не са виновни те де, но вместо да скочат рещу статуквото живеят в съборетини на сточна гара и са си изградили друг , паралелн свят със имоти, наеми, дипломати...
                    Да генетичния боклук избягахте.Повече не се връщайте никога а ти специално си земай чантата гащите и да т няма в тоя форум.Връщай паспорта и върви п си майна

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                      Избягали сте, ама нещо не сте много успешно избягали, щом висите в тая тема и роните крокодилски сълзи за имоти.....тебе те гледам, ти си все в теми за имотите....кого заблуждаваш....себе си., мошеника електроджон също
                      Еми в коя тема друга има толкова смях? Имоти в топяща се страна , не мерси. Като гледам обаче и в момента за всички имоти е спек огромен. И едните ми наематели излязаха и за 10 дена са се обадили 4 човека при положение , че преди избирах измежду 60 кандидати.

                      Та имоти та имоти в държава със 40% необитавани имоти и град като София със 30% , сълзи много но най чече от 20стотинковците.
                      Ако знаете друга столица със 30% прази имоти и техния форум да ги посетя да се посмея и там .

                      МЕжду другото като назначен поне си правете оперативка с предната смяна, че тук не съм с месеци и пиша от дъж на вятър, но ви държи влага много дълго след това на всите "доячи, стригачи, келнери" и всякакви други сюреални субекти
                      Last edited by simbad; 25.03.2021, 15:40.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от simbad Разгледай мнение

                        повечето избягахме , останаха утайката и сега работят на мутрите за по 20ст. на пост като тролове. Не са виновни те де, но вместо да скочат рещу статуквото живеят в съборетини на сточна гара и са си изградили друг , паралелн свят със имоти, наеми, дипломати...
                        Избягали сте, ама нещо не сте много успешно избягали, щом висите в тая тема и роните крокодилски сълзи за имоти.....тебе те гледам, ти си все в теми за имотите....кого заблуждаваш....себе си., мошеника електроджон също
                        Last edited by 13ADROL; 25.03.2021, 14:48.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                          Теслата (както и Биткойна) е чиста спекула. Купуваш и почваш да палиш свещи при Арменския Поп, надявайки се да не се срине всичко.
                          В случая дивидентът зависи до голяма степен от личния ми принос за компанията. Заплата 0, цялата печалба се разпределя накрая. Колкото си изкараш - толкова. Зависи изцяло от теб и от уменията ти. Хем парите работят за теб, хем и резултатът зависи пак от теб и не ги поверяваш на някой друг да ти ги управлява. Това е разликата.

                          Имотите пък не са и спекула, а са чиста малоумщина. Да знаеш как нещо е надценено двойно и въпреки всико да тръгнеш да купуваш с идеята за 2-3% от наеми. Пълна лудост.
                          Имотите не са никаква спекула, не вярвам някой да очаква сериозно да скочат имотите следващите години. Хората просто си паркират парите в тях, както в злато примерно. Явно и в биткойни, много хора ги смятат вече за "сигурен" актив. Според мен не са, но кой съм аз.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                            Ти не осъзнаваш ли как в момента сме едни 10 години назад спрямо началото на 2020? Чисто икономически говоря. Демографски е още по-зле.
                            Живея в свят, в който държавата България загива пред очите ми. И не виждам кое оправдава цени, равни на тези в развитите държави, които скоро ще се справят с вируса, а ние се влошаваме с всеки изминат ден?
                            Не осъзнаваш ли, че малкото хора с пари бягат към Занзибар и към Синапур, далеч от тази кочина?
                            100-150 души умират дневно. Останалитя бягат и ще бягат. Край, свърши се.
                            повечето избягахме , останаха утайката и сега работят на мутрите за по 20ст. на пост като тролове. Не са виновни те де, но вместо да скочат рещу статуквото живеят в съборетини на сточна гара и са си изградили друг , паралелн свят със имоти, наеми, дипломати...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                              Това ако го бях слушала трябваше да продавам на 110000 евро ,а не както мога да продам днес на близо 300000 ! Радвам се ,че такива мнения не ми влияят и продължавам да печеля добре от имотите си !!! Спечелила съм поне тройно вече и продължавам да го правя при това преди да съм продала !!!
                              О да , веднъж като ми дойде американския посланник на оглед му казах , че с тебе с в един форум, и той като чу вече нямаше съмнение в неговите очи дали ще пръскам редовно за хлебарки в кухнята и направо го взе апартамента. Друго си е със познати ВИП инвеститори.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                                Е то така с примери от миналото и баба знае. А ако беше взел акции на Тесла вместо това вложение преди година, сега щеше да имаш над 3 милиона.
                                Теслата (както и Биткойна) е чиста спекула. Купуваш и почваш да палиш свещи при Арменския Поп, надявайки се да не се срине всичко.
                                В случая дивидентът зависи до голяма степен от личния ми принос за компанията. Заплата 0, цялата печалба се разпределя накрая. Колкото си изкараш - толкова. Зависи изцяло от теб и от уменията ти. Хем парите работят за теб, хем и резултатът зависи пак от теб и не ги поверяваш на някой друг да ти ги управлява. Това е разликата.

                                Имотите пък не са и спекула, а са чиста малоумщина. Да знаеш как нещо е надценено двойно и въпреки всико да тръгнеш да купуваш с идеята за 2-3% от наеми. Пълна лудост.

                                Коментар

                                Working...
                                X