IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от blackaquarius Разгледай мнение

    Покупка на имот Банско - декември. Приходи януари - март 7% от инвестицията. А вие може да си приказвате, ама изобщо ми е през к.ра.
    п.п. А и моя релакс там е а.ати кефа!
    п.п.п. Аз купих новото си основно жилище 2013г.Ти кога купи?
    Добро утро,

    Браво на пича (Blackacquarius)! Какъв е бизнеса ти?


    На мен ми е интересен един друг въпрос, за тъмните прозорци в центъра:

    Какви са актуалните цени на жилищата в отделните квартали на София? - Money.bg

    Според мен, един стар апарт в идеалния център, неремонтиран и с обзавеждане от 50-те или 60-те години не е атрактивен и никой няма да иска да отиде там, дори за подпазарен наем. Отделно, младите двойки от провинцията искат новичко, в нов блок.


    Коментар


    • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение
      Къде ги изкара тия 7 процента по време на епидемия и умрял сезон в който част от хотелите в Банско въобще не отвориха....
      опира до контакти.
      не е взел скъпо, а ако пусне апарта по седмица в месеца на разумна цена на познати за 4 месеца - ето ти я доходността. вероятно без ддс и данък, което са си 30%+.

      ако са доволни вероятно ще повторят догодина, а и лятото може да иде някой за релакс та с някоко абоната даже няма какво да се афишира
      аквариуса беше варналия (по памет), а на морските им дай планина та ще има мераклии със сигурност сред познатите му, на които хем може да се довери, хем ще скатае административната част.

      ако ви кефи да имате апартче в Банско сега е момента за апартамента цените едва ли ще станат по-хубави. както казва банския поп момента беше преди нова година, но все още гледам, че има доста оферти и все може да се намери нещо.
      приличен двустаен е на цената на гараж в стрелбище.. какво по-тънко може да се чака. важното е желание да има човек и някои и друг лев фрии.
      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Арменския пoп Разгледай мнение

        Мдааа, аз откога ги пиша тия работи, но вече стана късно и за Банско за простия перонЪ. И този влак замина... Израелци, румънци, сърби и македонци се оказаха доста по-умни. Наскоро говорех с един румънец на лифта и той каза, че ако същите гледки са в Швейцария, то хората ще се скъсат да си правят селфита, докато в Банско това е нещо съвсем нормално. Те така...


        Все повече хора търсят имоти в Банско - По света и у нас - БНТ Новини (bntnews.bg)
        трай си и довършвай сградата, а после ще продаваш/отдаваш на 'дебело' на изтървалите влака
        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

        Коментар


        • Първоначално изпратено от blackaquarius Разгледай мнение

          Покупка на имот Банско - декември. Приходи януари - март 7% от инвестицията. А вие може да си приказвате, ама изобщо ми е през к.ра.
          п.п. А и моя релакс там е а.ати кефа!
          п.п.п. Аз купих новото си основно жилище 2013г.Ти кога купи?
          Къде ги изкара тия 7 процента по време на епидемия и умрял сезон в който част от хотелите в Банско въобще не отвориха....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

            Разсмиваш ме. С писане по форуми се манипулират избори, преврати, схеми за помпене на акции за ТРИЛИОНИ. Само имотите в България с капитализация 10-тина милиарда не се влиаят от форуми . Особено най-големия форум за имоти в България. Кого заблуждаваш бе броки. Всички правителства се чудят как да регулират форумите да ограничават влианието им, обаче нащо броки е убедено че то нема нужда. Като пишеш такива очвадни глупости се издаваш че си платено брокерче.

            Чул си от тук от там нещо, попрочел си, къде разбрал, къде не разбрал и постваш мъдрост
            Най-лошо е да си полу-информиран.

            Но хайде, няма да те оставям без мисия, продължавай да громиш цените във форума (ефекта е видим).

            ПС: Какво си готов да заложиш на твърдението си, че съм брокер?

            Коментар


            • Да поднесем малко цитати и заглавия на перонската фауна:

              "Все повече хора търсят имоти в Банско"


              "Брокери казват, че имоти, към които преди месеци не е имало интерес, сега се купуват бързо, при това на по-високи цени."

              "Сделките с имоти в София достигнаха 13-годишен връх през първото тримесечие "Първите три месеца на годината са били силни и за пазарите в останалите големи градове в страната" Въпреки пандемията сделките с имоти в София и в повечето други големи градове в страната са нараснали силно през първото тримесечие на тази година, сочат данни на Агенцията по вписванията.


              "Първото тримесечие на тази година е било силно и за сделките с имоти по морето. Във Варна през периода са вписани 2578 сделки с имоти – най-високият брой от 2008 г. насам. Те са с 0,9% над нивото през първите три месеца на 2020 г. и с 6,6% над равнището през същия период на 2019 г."

              ПеронЯ чекаше намаления заради Ковид-а... МЯУкян пак позна :-) Какви дискаунти, какъв избор на имоти!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение

                Да налея малко масло в огъня:

                На мен хич не ми е приятен цветния, имам приятел живее в един от високите блокове, но си взе сега в строеж и ще се мести.
                Мдааа, аз откога ги пиша тия работи, но вече стана късно и за Банско за простия перонЪ. И този влак замина... Израелци, румънци, сърби и македонци се оказаха доста по-умни. Наскоро говорех с един румънец на лифта и той каза, че ако същите гледки са в Швейцария, то хората ще се скъсат да си правят селфита, докато в Банско това е нещо съвсем нормално. Те така...


                Все повече хора търсят имоти в Банско - По света и у нас - БНТ Новини (bntnews.bg)
                Last edited by Арменския пoп; 20.04.2021, 08:32.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение

                  Да налея малко масло в огъня:

                  На мен хич не ми е приятен цветния, имам приятел живее в един от високите блокове, но си взе сега в строеж и ще се мести.
                  Странно, какви са тия реклами на руски? Има ли въобще руски купувачи и колко са? Има ли поне 1/10 от румънците?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

                    Не разбирам защо така с насмешка пак. Аз не се шегувам. За да съм напълно ясен. Апарта на НДК-то беше може би най-доброто предложение в момента и вероятно привлече всички възможни купувачи с кеш за апарти над 2К евро квадрата. Ако има други купувачи за над 2К евро те са доста неориантирани. Според теб много ли е 30 купувача за апарти над 2К евро квадрата? Сега правя една справка от имот.бг за имоти над 2К евро квадрата. Само в Центъра са 997 апарта над 2К евро квадрата. Кога ще се задоволи това предлагане с тия 30 човека? И те не са 30 за квото падне, те са 30 за най-най-привлекателния апарт изобщо който се предлага. Реално може би 10 човека са в играта за не-топ апарти с кеш.

                    Математика. Препоръчвам https://www.youtube.com/watch?v=_cqTOJp8U1c
                    Явно математиката ти е грешна. Сериозно ли си мислиш че всички възможни купувачи са 30 човека в цяла София? Не си ти човекът, който може да прецени дали тоя апарт на НДК е най-доброто предложение в момента, защото не си таргет на тоя сегмент от пазара, ако изкарваше колкото си си сложил за ник щеше да си.
                    Аз бих казал че хората които могат да купят такъв апартамент са не 30, а поне 30 000 в София. Дори тия които могат да извадят на момента кеша за тоя апартамент са много повече от 30, поне няколко хиляди.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

                      Колкото повече го осмивате толкова повече се изобличавате че сте платени. Вече всеки е чувал най-малкото за Геймстоп, фалирала компания достигна 50 милиарда долара капитализация на майтап от форум. За толкова пари цяла България можеш да си купиш буквално. Как може изобщо да има съмнение че форумите са манипулирани?
                      Ма разбира че сме платени щом това те успокоява.То и с акциите при тебе е като с имотите кибичиш отстрани.Прави ми впечатление че колкото по безимотен е един човек толкова повече се опитва да раздава акъл който очевидно няма.То какво ли не правихте вдигахте данъци обезлюдихте страната радвахте се на ковида революции вдигате живота ви мина в мизерия по коптори и нямате спирка все чуждото ви в очите как да го вземете.И не ви идва на акъл да седнете да работите да учите и да спестявате искате наготово ама този път няма да ви се получи...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от travelboy Разгледай мнение

                        Ами аз рядко изказвам мнение ама се дразня от явни манипулации.Първо да уточня.Имоти и инвестиция са взаимоизключващи се понятия.Инвестиция има в бизнес, производство акции.Със същият ефект можете да си купите долари и да чакате 2 години да поскъпнат.Правил съм го и печалбата е много по-голяма от имот.И няма разходи по прехвърляне и ежегодни данъци.Но това е СПЕКУЛАЦИЯ не инвестиция.Същото е и с имотите.Спекулация и хазарт.
                        Мантрата тука е ,че запазваш кеша и ,че дереш наеми до откат и "печелиш" колкото два имота плюс цената на имотиту !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                          днес в софия, утре сещайте се къде
                          https://www.investor.bg/bylgariia/45...sechie-326293/

                          за който не се сеща - в банско.
                          Да налея малко масло в огъня:

                          На мен хич не ми е приятен цветния, имам приятел живее в един от високите блокове, но си взе сега в строеж и ще се мести.
                          Повишено търсене на имоти, отчитат брокери в Банско. Ако до сега се предпочитаха предимно студиа, които да се ползват като ваканционни жилища, то в по...

                          Коментар


                          • Защо е нужно да се купува апартамент в София , примерно апартаменти , които струват 200 000 евро се отдават за по 500-600 евро в доста добро състояние , по добре да се купят имоти в провинцията , апартаменти или магазини и ги отдаш под наем и със 90 -100 000 евро си решаваш проблема с апартамента , вместо да даваш 200 000 евро , ти даваш само 100 000 евро и си избиваш софиският наем ... Със земеделската земя дори са нужни само 40- 50 000 максимум 60 000 евро инвстиция за да си избиеш наема на апартамента ...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от travelboy Разгледай мнение

                              И какво ще го правиш.Намаляващо население с бързи темпове.Намаляващи наеми.Очаква се данъците да се вдигнат.Само да спасиш кеша.Видиш ли тенденция-бягай.В един момент ще са като камък на шията.Много бързо забравихте 2008.
                              Покупка на имот Банско - декември. Приходи януари - март 7% от инвестицията. А вие може да си приказвате, ама изобщо ми е през к.ра.
                              п.п. А и моя релакс там е а.ати кефа!
                              п.п.п. Аз купих новото си основно жилище 2013г.Ти кога купи?
                              Last edited by blackaquarius; 20.04.2021, 00:34.
                              Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                                поскъпването на имотиту не го засяга, нито него, нито заплатката.
                                проблема им е, че след като поскъпне имотиту тръгват нагоре и наемите.
                                Забележи, че играе на валути, които признава, че е тото, ама МНОГО бил спечелил симпатягата, а в имоти НЕ. ПЪЛЕН СМЕШНИК. Поредния....

                                Коментар

                                Working...
                                X