IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от macedonian Разгледай мнение

    За теб е ясно че го харесваш и ти допада . По много въпроси имате сходни мнения и отношения . Но е снобски и псевдо културен а и фалшиво позитивен .
    Прогнозите са му ясни - или са лъжливи или глупави . Няма как да е трето защото просто никога не се случват
    Наистина, имаме припокриване, ние сме с малка разлика в годините.

    От друга страна аз не харесвам и не вярвам в инвестициите в земя и акции. От инвестициите в земя сме се опарили преди време, а акциите са рискови. Но аз и с Купата се разбирам и той ме уважава,

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bertram

      изказът, точките, опитите за писане с диалектни думи... не са важни... енергията (и поведенческия модел) зад писаното значат много, за който може да върже 2 и 2

      бъди здрав и прави точно обратното на това, което си мислиш, че се опитвам да ти внуша
      така ще си 100% успешен.

      този ти ник не е бил регистриран, когато казах, че пари паркирани в злато на 1200-1300$ ниво тогава ще може да купят доста повече площ...след време.

      считам, че жълтото е божествена валута, а не инструмент за тото и лотария и е добро място за защита от валутен и инфлационен риск, а що се касе до нивата над 3500+лв само гледах и цъках изненадан от бурния ръст.

      ето казвам ти - ако видиш нива под 1600$ и са ти останали някое и друго евро може да се замислиш за диверсификация ... пък ти направи обратното

      успех
      Какво приказваш нищо не ти се разбира. Забелязал съм по темите че като те попретиснат с истини и започваш да плещиш врели некипели.
      Къде ти е срива в цените на НИ , къде са ти постовете за покупка на gold на 1200 и 1300 . Покажи де защо само се оправдаваш глуповато и не по темите
      Много приказки малко смисъл .
      Под 1600 всички ще започнат да ,,акумилират,, умнико за да го пишеш. Вметвам само че същото го пишеше и на 3500 лева . А за имотите от 5 години плещиш че ще се сринат . Чакаме до година време да започнеш мазно да обясняваш как не си имал точно това предвид а еди какво си .
      Ако не се разцивриш на някой да изтрие и тази и друга тема

      Коментар


      • Първоначално изпратено от macedonian Разгледай мнение

        За теб е ясно че го харесваш и ти допада . По много въпроси имате сходни мнения и отношения . Но е снобски и псевдо културен а и фалшиво позитивен .
        Прогнозите са му ясни - или са лъжливи или глупави . Няма как да е трето защото просто никога не се случват
        митак, кои са ти другите никове и имаш ли каравана и незавършен строеж във Банско ?
        Че се колебая между един Слатински и един Балчишки кибик, кой, кой е.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          Според мен, Берджо е добър търговец и инвеститор и знае как да прави пари. И как да ги запази.

          Относно прогнозите му, също имам мнение, но няма да го напиша. Като цяло е културен и позитивен човек.

          За теб е ясно че го харесваш и ти допада . По много въпроси имате сходни мнения и отношения . Но е снобски и псевдо културен а и фалшиво позитивен .
          Прогнозите са му ясни - или са лъжливи или глупави . Няма как да е трето защото просто никога не се случват

          Коментар


          • Първоначално изпратено от macedonian Разгледай мнение

            Какъв митак те гоне ве всезнайко . Искаш да набедиш някой сигурно . Пак да измамиш и да излъжеш четящите .
            Ясно е че нито купуваш нито продаваш . Само създаваш грешна и лъжлива представа за пазара и цените .
            Във всяка тема .
            Какво да мислят хора повлияни от постовете ти 2016 и 2017 за срив на цените на имоти . Какво да мислят хора повлияни от постовете ти за ръст на злато на цени от 3500 .
            И на предишния ми пост на нито едно нещо не си отговорил с факт .
            А по темата с користните цели е достатъчно да се видят постовете ти тук и в златото и всеки сам ще прецени за кой пишеш и с кой си свързан .
            синко, какво си го заял сега моя енориаш? Остави го на мира. Ако не е той, той кой ще ни информира по няколко пъти на седмица за гоУемото МЯУ в продължение на вече 7-8 години.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от macedonian Разгледай мнение

              Какъв митак те гоне ве всезнайко . Искаш да набедиш някой сигурно . Пак да измамиш и да излъжеш четящите .
              Ясно е че нито купуваш нито продаваш . Само създаваш грешна и лъжлива представа за пазара и цените .
              Във всяка тема .
              Какво да мислят хора повлияни от постовете ти 2016 и 2017 за срив на цените на имоти . Какво да мислят хора повлияни от постовете ти за ръст на злато на цени от 3500 .
              И на предишния ми пост на нито едно нещо не си отговорил с факт .
              А по темата с користните цели е достатъчно да се видят постовете ти тук и в златото и всеки сам ще прецени за кой пишеш и с кой си свързан .
              Според мен, Берджо е добър търговец и инвеститор и знае как да прави пари. И как да ги запази.

              Относно прогнозите му, също имам мнение, но няма да го напиша. Като цяло е културен и позитивен човек.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bertram

                митак,
                визирам строежа на лачени сгради в зоната Варна и нагоре.
                лична изгода нямам ... нито продавам, нито купувам, нито притежавам имот в района.
                по стечение на обстоятелствата имам някакво инфо от инвеститор (в сгради) в района.


                за руския квартал в поморие даже няма какво да се коментира.
                Какъв митак те гоне ве всезнайко . Искаш да набедиш някой сигурно . Пак да измамиш и да излъжеш четящите .
                Ясно е че нито купуваш нито продаваш . Само създаваш грешна и лъжлива представа за пазара и цените .
                Във всяка тема .
                Какво да мислят хора повлияни от постовете ти 2016 и 2017 за срив на цените на имоти . Какво да мислят хора повлияни от постовете ти за ръст на злато на цени от 3500 .
                И на предишния ми пост на нито едно нещо не си отговорил с факт .
                А по темата с користните цели е достатъчно да се видят постовете ти тук и в златото и всеки сам ще прецени за кой пишеш и с кой си свързан .

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                  митак,
                  бъркаш тайм-фрейма
                  за златото ви акцентирах на нинва 1200$-1300$ (2018-та)
                  на 3500-3700лв не съм гъквал да се купува - там беше изтървано магаре.

                  иначе по повод измама и мошеничество ти и лорда е добре да проверите тълковния речник.
                  аз користни цели и материална изгода нямам като споделям лични разсъждения + че не съм страна нито пък имам интерес в желаните от вас сегменти на пазара.

                  успех

                  ПП в момента цените от около 1700$ не са върха, но въпреки всичко са нива на които ако някой желае да акумулира може да си копва по малко с идеята, че може да качи, но може и да падне много. точно защото няма как да уцелим дъно или връх всеки изказва хипотези.... а заключения на финала.
                  Какъв митак ве пак мамиш .
                  Покажи един пост от времето на 1200 - 1300 в който си ,,акцентирал,, за купуване . Пак мамиш . Примоли се да изтрият още 2,3 теми за да си океу с акцентите си
                  Пишеше за покупки и лобираше за златари след 1700 . Абсолютно си с цел тук .
                  Дори и отговорниците за постове те защитават .
                  На колегата Piramid се накъсаха да му викат ,измамник, никой не трие и не взима отношение , на теб веднъж ти го казаха право куме в очи - дежурния веднага се активира и трие
                  Ти беше и инициатора за изтриване на архива на тази тема за да не се вижда дейноста ти и да не личи от кога пишеш за спад и срив в цените на имотите .
                  А до ден днешен такъв няма и не се е състоял . Имотите не са паднали дори и 5 процента .
                  Замиташ си следите явно но има хора да помнят .
                  И материална изгода имаш и користни цели , но няма да ги обявиш и напишеш естествено .
                  Голям хитрец си ве ей .

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    Има един хубав стар филм "Хитър Петър".

                    Сравнението не е удачно, обаче там има една сцена.


                    "Хубава стока вземаш, Хаджи Костаки, пари при пари отиват." Вероятно чичото мисли по този начин.


                    Може пък и на мен да ми излезе късмета най-накрая.

                    Както се пише в приказките, "In the end, he felt glad for all the misery he had been through."
                    Стига си се мъчил, Евгени.

                    Напиши в гугъла Filipino mail bride и действай

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение




                      Може пък и на мен да ми излезе късмета най-накрая.

                      Както се пише в приказките, "In the end, he felt glad for all the misery he had been through."
                      А, дано ! Стискам палци и да знаеш имаш един подарък от мен когато се случи събитието

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                        Берти, въпроса ми е за вилите там, не пиша за апартаментите. Руснаците са главно на юг ,че и не бягат по мой наблюдения, нали и аз залагах ,че ще продават масово и евтино ама за сега удрям на камък.
                        Вилите ,там където пише Евго, в голямата си част са собственост на българи ,поне по мой наблюдения, а и сам той е писал за съседа с не омъжената девойка
                        аз за сградите визирах.
                        иначе за вилите (новите) предполагам има клиентела българи, както на север така и на юг, но са доста малко като % партиди в сравнеие със сградите.
                        за старите е ясно.

                        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                          Берти, въпроса ми е за вилите там, не пиша за апартаментите. Руснаците са главно на юг ,че и не бягат по мой наблюдения, нали и аз залагах ,че ще продават масово и евтино ама за сега удрям на камък.
                          Вилите ,там където пише Евго, в голямата си част са собственост на българи ,поне по мой наблюдения, а и сам той е писал за съседа с не омъжената девойка
                          Така е права си , арменчето отново пише лъжи и манипулира . Нито има ,,едни познати ,, нито е вярно че цените на морските имоти падат .
                          Гони някакви лични изгоди този тип .

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                            Берти, въпроса ми е за вилите там, не пиша за апартаментите. Руснаците са главно на юг ,че и не бягат по мой наблюдения, нали и аз залагах ,че ще продават масово и евтино ама за сега удрям на камък.
                            Вилите ,там където пише Евго, в голямата си част са собственост на българи ,поне по мой наблюдения, а и сам той е писал за съседа с не омъжената девойка
                            Има един хубав стар филм "Хитър Петър".

                            Сравнението не е удачно, обаче там има една сцена.


                            "Хубава стока вземаш, Хаджи Костаки, пари при пари отиват." Вероятно чичото мисли по този начин.


                            Може пък и на мен да ми излезе късмета най-накрая.

                            Както се пише в приказките, "In the end, he felt glad for all the misery he had been through."

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                              Те са собственост на местни хора, или наследствени.
                              Затова се развеселих

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                                на север голям % от новото го купиха руснаците в добрите времена. сега и тях ги е настъпила и кризата и Путин та не им е много за покупки, а напротив ако могат да вземат и 60% от платеното бягат.

                                познати строиха на север и продаваха на луди цени апарти с изглед море - това, когато се строеше масово. 90% от купувчите им бяха руснаци и плащаха по 1500Е без да им трепне окото... сега такива цени няма и да има обявите се отвисяват.

                                поздрави
                                Берти, въпроса ми е за вилите там, не пиша за апартаментите. Руснаците са главно на юг ,че и не бягат по мой наблюдения, нали и аз залагах ,че ще продават масово и евтино ама за сега удрям на камък.
                                Вилите ,там където пише Евго, в голямата си част са собственост на българи ,поне по мой наблюдения, а и сам той е писал за съседа с не омъжената девойка

                                Коментар

                                Working...
                                X