IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

    около 2029-та
    Уви по-скоро ще е 2039..., а те тогава според Заплатката жилищата ще са вече безплатни и за всеки поискал ще има поне по 3.... на паветата... Та не моа да се реша....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nomche Разгледай мнение

      Понеже много го хвали твоя строител, давай го тоя чиляк да го видим какво предлага. Може на лично съобщение разбира се. Наистина при тъмно зеленото референциите от доволен клиент са много важен фактор. Конфиденциалността е гарантирана.

      А дано и 4и40-то сподели какво предлага. Тази година в България не съм купувал. Обаче другият месец може да огранича липсата на покупка до София само.
      ако песимисчо ти сподели дори една от неговите наблюдавани 20 локации аз съм готов да почерпя яко. ей така, за развитието.
      ма не ми се верва,
      за партизанин е той.
      а ти чак за строител го питаш ))
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

        ИЗГОДНОТО е променливо понятие... Сега обмислям покупки на тъмно зелено / ама много тъмно/ на 50-70% повече от това, което платих последно.... И мисля че е изгодно....
        Има един безспорен факт, че всяка година назад от 2014 насам всеки купил го е напрввил изгодно....
        Понеже много го хвали твоя строител, давай го тоя чиляк да го видим какво предлага. Може на лично съобщение разбира се. Наистина при тъмно зеленото референциите от доволен клиент са много важен фактор. Конфиденциалността е гарантирана.

        А дано и 4и40-то сподели какво предлага. Тази година в България не съм купувал. Обаче другият месец може да огранича липсата на покупка до София само.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

          Мисля....основно около бройката.... Сега докато мисля е вероятно да е късно....
          Живота е радост и тъга.... Накрая ще усредня цифрите , а това новото евентуално ще си достигне сегашната искана цена след 13 години....
          около 2029-та
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

            Ами чакам да, политически е заложено. Апартаментите са едно от малкото неща абсолютно сигурни че ще са безплатни в близко бъдеще. Непонятно за мене как не усещате на къде духа вятъра. Каквото и да си говорим БСП е най-достойната партия. Дори младите им се кефят вече, трупат точки много бързо. Гледай съвсем безпристрастни реакции https://www.youtube.com/watch?v=HKWxu5Hr5Wg&t=310s
            бате стига с това БСП хал хабер си нямаш кой промотираш!
            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

              Аз не съм, но който е купил сега е ясно, че не е сбъркал хич..../ Скай, Ледчо и Левчо със сигурност/
              2019 последната покупка на имот...доста печеливша. Факт.
              За Скай също, споели ми момичето, браво на нея!
              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                така беше и в далечната 2008-ма.
                после имаше хлъц, пръц и тишина на имотния фронт.
                помисли си добре.
                Мисля....основно около бройката.... Сега докато мисля е вероятно да е късно....
                Живота е радост и тъга.... Накрая ще усредня цифрите , а това новото евентуално ще си достигне сегашната искана цена след 13 години....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                  Не мисли като хазартен тип. Турците казват на тези които разбират от всички - окаля...което значи въздух под налягане.
                  Значи ако съм дал 5 лева, а утре е 20 лв инвестицията ми аз да бързам да продавам да кеширам, вместо да вземам по 25 стотинки на година от 5те си лева, така ли. Моите 20 кинта никога не се губят....ще взема 50.
                  Икономиката НЕ Е ХАЗАРТ. Там се смята можеш ли да изкараш пари от инвестицията.
                  Трябва и да го умееш, да имаш време и възможности(пари) да го реализираш. (И ТРИТЕ ДЯДО ПОПЕ) Иначе духаш супата, каквито и действия да предприемеш в най-добрия случай ще преливаш от пусто в празно
                  Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                    ИЗГОДНОТО е променливо понятие... Сега обмислям покупки на тъмно зелено / ама много тъмно/ на 50-70% повече от това, което платих последно.... И мисля че е изгодно....
                    така беше и в далечната 2008-ма.
                    после имаше хлъц, пръц и тишина на имотния фронт.
                    помисли си добре.
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

                      Ами чакам да, политически е заложено. Апартаментите са едно от малкото неща абсолютно сигурни че ще са безплатни в близко бъдеще. Непонятно за мене как не усещате на къде духа вятъра. Каквото и да си говорим БСП е най-достойната партия. Дори младите им се кефят вече, трупат точки много бързо. Гледай съвсем безпристрастни реакции https://www.youtube.com/watch?v=HKWxu5Hr5Wg&t=310s
                      Надявам се че пишеш с ирония иначе голяма мъка....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                        Дали има и 5 имота. Ама това е добре щот сметките не излизат. Да купуват БАЛЪЦИТЕ, като стане ИЗГОДНО ще купуваме и икономически грамотните
                        ИЗГОДНОТО е променливо понятие... Сега обмислям покупки на тъмно зелено / ама много тъмно/ на 50-70% повече от това, което платих последно.... И мисля че е изгодно....
                        Има един безспорен факт, че всяка година назад от 2014 насам всеки купил го е напрввил изгодно....
                        Last edited by pesimist4o na kvadrat; 18.04.2021, 21:14.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                          Заплаткате е комуне и чака на партията да му даде апартамент
                          Ами чакам да, политически е заложено. Апартаментите са едно от малкото неща абсолютно сигурни че ще са безплатни в близко бъдеще. Непонятно за мене как не усещате на къде духа вятъра. Каквото и да си говорим БСП е най-достойната партия. Дори младите им се кефят вече, трупат точки много бързо. Гледай съвсем безпристрастни реакции https://www.youtube.com/watch?v=HKWxu5Hr5Wg&t=310s

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                            Жънеш макс 3% от актуална продажна цена. Като сложиш амортизация, данъци, пропуснати наеми и 90% си около нулата или дори на минус. Оти работиш за лудо?
                            Не мисли като хазартен тип. Турците казват на тези които разбират от всички - окаля...което значи въздух под налягане.
                            Значи ако съм дал 5 лева, а утре е 20 лв инвестицията ми аз да бързам да продавам да кеширам, вместо да вземам по 25 стотинки на година от 5те си лева, така ли. Моите 20 кинта никога не се губят....ще взема 50.
                            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                              то тука всички сме мераклии, но колко купиха в последните 2 години ?
                              Аз не съм, но който е купил сега е ясно, че не е сбъркал хич..../ Скай, Ледчо и Левчо със сигурност/

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                                то тука всички сме мераклии, но колко купиха в последните 2 години ?
                                Дали има и 5 имота. Ама това е добре щот сметките не излизат. Да купуват БАЛЪЦИТЕ, като стане ИЗГОДНО ще купуваме и икономически грамотните
                                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                                Коментар

                                Working...
                                X