IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Арменския пoп Разгледай мнение
    лошоооо, ло-шо, много лошо. Знаеш ли колко много болка причиняваш на олимпийците?
    ти отказа ли се от покупки?
    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

      Честито. Май само понижителите купуваме по нещичко ако излезе оферта. Най-големите повишители са и най-големите нулеваци. Повишител досега не съм чул да е купил каквото и да било - само хейт и завист. То и няма как да е иначе - без комисионна вече 2 години и по 20стотинки на повишителен пост - не им е лесно.
      Те повишителите 90% са брокери. Тях ги вълнува комисионната, не покупката

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Арменския пoп Разгледай мнение

        лошоооо, ло-шо, много лошо. Знаеш ли колко много болка причиняваш на олимпийците?
        Добре де, аз нали точно като удари пандемията предупредих - това ще доведе до 10% годишен ръст на цените. Даже мисля че песимиста ме пита "ти сериозно ли?".

        Въпросът е дали тази година ще са пак +10%? Май ще са повече.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение
          Бум на цените на имотите у нас, ето и официалните данни

          26 мар 2021 | 13:00
          ....
          Какви са данните за последните 12 месеца?

          Ръстът в столицата е най-голям – 8.6 на сто, като новите жилища добавят 4.5 на сто по време на пандемията, а съществуващите отчитат нарастване с 11.3 на сто, на фона на по-голямото търсене на къщи през последните месеци.
          ....

          ПРОФИТ.БГ
          лошоооо, ло-шо, много лошо. Знаеш ли колко много болка причиняваш на олимпийците?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

            Честито. Май само понижителите купуваме по нещичко ако излезе оферта. Най-големите повишители са и най-големите нулеваци. Повишител досега не съм чул да е купил каквото и да било - само хейт и завист. То и няма как да е иначе - без комисионна вече 2 години и по 20стотинки на повишителен пост - не им е лесно.
            какво е захлупил пак доверения адвокат?

            Коментар


            • Бум на цените на имотите у нас, ето и официалните данни

              26 мар 2021 | 13:00
              ....
              Какви са данните за последните 12 месеца?

              Ръстът в столицата е най-голям – 8.6 на сто, като новите жилища добавят 4.5 на сто по време на пандемията, а съществуващите отчитат нарастване с 11.3 на сто, на фона на по-голямото търсене на къщи през последните месеци.
              ....

              ПРОФИТ.БГ

              Коментар


              • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

                Тцтцтц, активиран те виждам днес, 22 мнения от сутринта.
                Ентусиазиран си щото утре пак на Тузлата със почерпени една Ариана и от замразените миди ?
                "замразените миди" синко, дедо поп си ги купува директно от мидената ферма, защото ресторантите не работят, та му се налага да си ги чисти сам "от фризера" Но такива оръфляци като тебе не е нужно да се притесняват за дедо поп.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

                  Защо аз да съм учил. Те да са учили че можеха 2010-та да накупуват имоти на кредит макс и после да чакат наемчета и централните банки да ги спасяват. Нали това е далаверата? За какво ти е да учиш или да работиш нещо пък после да те ползват за балък да купуваш по 2К евро квадрата с по 90% премиуми.

                  А ако мислиш че аз съм злобен, изчакай да видиш Татяна Дончева какво им готви.
                  Ама ти за нея ли работиш или само пазиш "тишината в спалнята"? Не се коси, няма да припари до властта нито Дончева, нито Гоце, нито Корнелия.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

                    Чак пък непознаване. Знакова сграда е това, надписана. Кога си виждал така сграда през третокласен брокер на свободия пазар?

                    Умните пари излизат от имоти всячески. Сега и аз имам информация кой къде разпитва когато иска да продава нещо преди да е опрял до брокер. Разпродажбите са масови.

                    Иначе хоум офиса, както е хоум в българия много лесно ще стане хоум в индия или в африка за полвин пари. Офисите и инвестиционните спогодби държаха уж някъво ниво на атрактивност. Сега като вдигнат данъците на програмистите, ще цъкне с мишката началника и хоп хоум офиса и той изчезнал.
                    Тая сграда за да стигне до сайт за запознанства, си е еВало макята. Не може така да я опънеш на чаршията. Явно останалите възможности, вече не са възможности.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Арменския пoп Разгледай мнение

                      Един познат (любител на крадени домати) те търси под дърво и камък да те пита нещо за МЯУ-то и златото, НО не му вдигаш телефона. Защо?
                      Тцтцтц, активиран те виждам днес, 22 мнения от сутринта.
                      Ентусиазиран си щото утре пак на Тузлата със почерпени една Ариана и от замразените миди ?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

                        Защо аз да съм учил. Те да са учили че можеха 2010-та да накупуват имоти на кредит макс и после да чакат наемчета и централните банки да ги спасяват. Нали това е далаверата? За какво ти е да учиш или да работиш нещо пък после да те ползват за балък да купуваш по 2К евро квадрата с по 90% премиуми.

                        А ако мислиш че аз съм злобен, изчакай да видиш Татяна Дончева какво им готви.
                        Заплатка, данъци в БГ няма да се вдигнат скоро. Слава богу, поне на тази тема единствено БСП са се запънали. ГЕРБ, Слави, Да България, ДПС, патриоти - всички са против тази глупост. БСП няма кой да ги избере.
                        Апокалипсисът така или иначе наближава. Ако обаче дойде БСП на власт, направо виждам фалита на държавата до края на 2021. Тогава имотите ще са най-малкият ни проблем. При БСП на власт не виждам кой нормален човек би останал в държавата.

                        Най-мразя комунисти и разни леви идиоти - повече от брокерите ги мразя.
                        Last edited by ejonny2376; 26.03.2021, 16:18.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение
                          Ето и моите 2 стотинки за темата. Взех втората маломерка до метро за отдаване под наем( исках да излезе нотариалния акт и тогава да пиша). Цените са същите като през 2019- взех я на същата цена като тази в края на 2019 в съседния вход( няма намаление, няма и увеличение). За наемите в момента е малко по тегаво, отдаването става по- бавно ( миналата година отдадох за 2 дни, сега за 1 седмица+ трябваше да направя 10- тина процента дискаунт в наема)
                          Честито. Май само понижителите купуваме по нещичко ако излезе оферта. Най-големите повишители са и най-големите нулеваци. Повишител досега не съм чул да е купил каквото и да било - само хейт и завист. То и няма как да е иначе - без комисионна вече 2 години и по 20стотинки на повишителен пост - не им е лесно.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                            Ей, ама голема злоба срещу програмистите бе! Ами да беше учил.
                            Защо аз да съм учил. Те да са учили че можеха 2010-та да накупуват имоти на кредит макс и после да чакат наемчета и централните банки да ги спасяват. Нали това е далаверата? За какво ти е да учиш или да работиш нещо пък после да те ползват за балък да купуваш по 2К евро квадрата с по 90% премиуми.

                            А ако мислиш че аз съм злобен, изчакай да видиш Татяна Дончева какво им готви.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

                              Иначе хоум офиса, както е хоум в българия много лесно ще стане хоум в индия или в африка за полвин пари. Офисите и инвестиционните спогодби държаха уж някъво ниво на атрактивност. Сега като вдигнат данъците на програмистите, ще цъкне с мишката началника и хоп хоум офиса и той изчезнал.
                              Ей, ама голема злоба срещу програмистите бе! Ами да беше учил.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение

                                Чак пък такава неинформираност и непознаване на RE в ИТ бранша. Колега, ограмотявайте се овреме.
                                Иначе хоум офиса продължава, по-големите като брой служители фирми може да/ще орежат около 50% от площите. Бизнес парка, в частност няма да е скоро, това което беше. Майки и баби ще разхождат колички по алеите.
                                Чак пък непознаване. Знакова сграда е това, надписана. Кога си виждал така сграда през третокласен брокер на свободия пазар?

                                Умните пари излизат от имоти всячески. Сега и аз имам информация кой къде разпитва когато иска да продава нещо преди да е опрял до брокер. Разпродажбите са масови.

                                Иначе хоум офиса, както е хоум в българия много лесно ще стане хоум в индия или в африка за полвин пари. Офисите и инвестиционните спогодби държаха уж някъво ниво на атрактивност. Сега като вдигнат данъците на програмистите, ще цъкне с мишката началника и хоп хоум офиса и той изчезнал.

                                Коментар

                                Working...
                                X