IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от kinyalo Разгледай мнение

    Евгич, Радев е старичък за теб.
    ​​​
    Препоръчвам ти Жонката, той навярно има доста малък инструмент, но поне ти е набор
    То за да изпереш некой отзад - за мен пола е от значение да е женски, но хора всякакви, от един гинеколог го знам требе стоманен кур. И като доктор го потвърждавам.
    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

      Офертата ти е много скапана. На цената на недовършения софийски коптор с голи циментени стени, Кольо ще си купи много готина луксозна къща в Чикаго, US, с три спални и две бани... Дай ни по-читава оферта.

      И кво ще го дърви в Чикаго по-точно? Ти верваш ли си или те зарибяват нещо?
      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

        страхотно
        Евгич, Радев е старичък за теб.
        ​​​
        Препоръчвам ти Жонката, той навярно има доста малък инструмент, но поне ти е набор

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nradev1111

          18 см.
          Радев, ти му отговори все едно му съобщи нивата на некой индекс. С ледено спокойствие. .
          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            страхотно
            18 см ама само от 28 годишни. От баби сочи комшията вдесно, а...ти къде се вреш?
            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

            Коментар


            • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение
              За кольо: Сега или никога! Все още е евтина цената. Левчо ще потвърди.
              [ATTACH=CONFIG]n4161849[/ATTACH]

              Ето виж и двустайните по твоята справка https://www.imot.bg/adb5ss са 1977 (сега) 2000 след месец.
              По-ниска цена за вход едва ли ще намери, акт 14, ами инак ще е 2500.
              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                страхотно
                Оп, какво става тука бре?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  страхотно
                  На мястото на радев бих те поканил на гости в панелката в Дружба. Или пък ти го покани на топла питка или баница...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение
                    За кольо: Сега или никога! Все още е евтина цената. Левчо ще потвърди.
                    [ATTACH=CONFIG]n4161849[/ATTACH]

                    Ето виж и двустайните по твоята справка https://www.imot.bg/adb5ss са 1977 (сега) 2000 след месец.
                    Офертата ти е много скапана. На цената на недовършения софийски коптор с голи циментени стени, Кольо ще си купи много готина луксозна къща в Чикаго, US, с три спални и две бани... Дай ни по-читава оферта.

                    ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nradev1111

                      18 см.
                      страхотно

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                        Винаги съм се учудвал на самодеяността на Козирозите, дали арменци или не. Една застаряваща колежка, която и е време да е родила още преди 15г., се надува колко била красива, докато времето й изтича. Зодия Козирог. Дебелогъза клюкарка е и много се подмазва на шефовете с неверни твърдения, пълна пача...нищо не постига, само до конфронтации го докарва...
                        Кво си пил бре?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

                          Щом ще казваш наопаки, няма да те питам. Ще те питам само как се купува апартамент от мама и тати за 100лв.

                          Винаги се усмихвам когато раздаваш съвети за имоти. Съвети от индивид никога не купувал имот със собствени пари и все още обитаващ апартамент на мама и тати.

                          ===2049===

                          бердже, с тия недоволни клиенти си тръгнал по грешен път, от мен да го знаеш. Така ако продължаваш, няма да си патрон задълго и бързо ще затриеш това което тати е градил с години. А да крещите на клиент е съвсем недопустимо. Лошо, ло-шо.


                          Наздраве, сипнал съм си розе.
                          Винаги съм се учудвал на самодеяността на Козирозите, дали арменци или не. Една застаряваща колежка, която и е време да е родила още преди 15г., се надува колко била красива, докато времето й изтича. Зодия Козирог. Дебелогъза клюкарка е и много се подмазва на шефовете с неверни твърдения, пълна пача...нищо не постига, само до конфронтации го докарва...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                            Да, лъже. Не са 20 студентки, а 25 вероятно. Но нищо. Пак е добра бройка.
                            Така е .20 студентки и 5 баби околко четиридесетте.


                            И 3 докторантки.Аз много държа на интелекта и обаразованието.От глупави не ми става ,ако ще да са манекенки.
                            Last edited by nradev1111; 29.02.2024, 22:27.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

                              за 112 хил. лв от които 1/2 за майката на кольо и по 1/4 за кольо и брат му

                              продал е на връх (според мажоретко арменчев) през декември 2023
                              Вместо да ръсиш мозък вземи прочети закона за наследството.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от IaneSandanski Разгледай мнение

                                Не се дели така съпружеско наследство - 1/2 за майката, и после по 1/3 за нея и двамата братя от останалата половина.
                                Това е ако е СИО .Демек купено през време на брака.Ако е придобито по наследство или дарение или купено извън брака наследниците имат по равно демек по 1/3.Иначе цената за Карлово е нормална

                                Коментар

                                Working...
                                X