IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от travelboy Разгледай мнение

    Един приятел,инвестиционен банкер в Лондон ми беше казал-видиш ли тенденция-бягай.Аз това виждам.Всички склададжии и шофьори са се юрнали да купуват имоти.
    не се Аби ,напразно е !

    Коментар


    • Първоначално изпратено от travelboy Разгледай мнение

      Един приятел,инвестиционен банкер в Лондон ми беше казал-видиш ли тенденция-бягай.Аз това виждам.Всички склададжии и шофьори са се юрнали да купуват имоти.
      тогава бягай
      ако имаш нещо за развързване пускай го тънко и се спасявай
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от travelboy Разгледай мнение

        Един приятел,инвестиционен банкер в Лондон ми беше казал-видиш ли тенденция-бягай.Аз това виждам.Всички склададжии и шофьори са се юрнали да купуват имоти.
        Ако е така аз няма да купувам също. Но и важно е къде и какво купуват.
        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

          Да, кажи им го Боби, инфлацията е в ход, да не говорим какво готвят Топлофикациите в страната, от 14 до 80% поскъпване, и да не одобри енергийния регулатор тези предложения секирата пак ще е яка. Всичко поскъпва. Цените на имотите са високи в малки градове, дори извън 6-те уж с над 120 хил души. Не се публикува статистка просто. Нашите овчари чакат понижение в Сф. Това е слепота, нериемане на фактите, стремеж да надделее измислената икономичаска логика за демография, емиграция и ниски доходи на матряла. Това не е вярно първо, второ алтернативи за кеша почти няма. Както не бив
          а да се набива всичко в имоти, така и не бива в акции или облигации....баси инвестицията е последната.
          Доходността е променлива, тя зависи от нагласи, паричен ресурс, работни места и заетост, настроения, очаквания, а именно масите са овце, сега чакат масите да ,,инвестират" в автомобили, телефони и подобни дивайси безполезни играчки, телевизори и техника, да отръскат крушата и ще го изненадат неприятно. Възстановяването не се публикува, но....защо непродадени имоти все държат цени на възлови локации, че и в гетата откровено казано. Няма симптоми на необходимост от чистене. Кешът е без алтернатива.
          Един приятел,инвестиционен банкер в Лондон ми беше казал-видиш ли тенденция-бягай.Аз това виждам.Всички склададжии и шофьори са се юрнали да купуват имоти.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от travelboy Разгледай мнение

            Ще влезеш в Еврозоната ама друг път,както се казваше в един български филм.Дефицита се очертава на 5% тази година.Според прогнозите догодина повече.Намирисва на дългова спирала.EU след Гърция много ще внимава кого приема.Ти хвалбите на Боко не ги слушай.То о Станишев разправяше,че у нас криза не може да има.
            Има и друг аспект приемането в ЕЗ. Това прочиства пътя ьа инвестиции у нас. Нашите управляващи са мошеници, банките също. Доказаха го, действат в екип, никой не знае за другия, няма регулации, дири в момента нито мобилни оператори, нито банки спазват препоръки и са все наопаки с такси, комисионни, транзакционни разходи. Никой няма да инвестира в Ердоганова Турция или хаотично мафиотска банкова България.
            Ще го направят заради тях самите. Ние сме малък пазар и инвестициите у нас няма да са за нашия консуматор - колкото 2/3 Париж. Целта е друга, разширяване на ЕЗ, много тонове хартия се напечата, ако така върви един ден и Албания и Сърбия ще приемат.
            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

            Коментар


            • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

              Така си е, ТЕ няма да ни позволят печатане, но ще ни вземат паричките през високи цени на имотите, нищо че ги нямаме.
              Да, кажи им го Боби, инфлацията е в ход, да не говорим какво готвят Топлофикациите в страната, от 14 до 80% поскъпване, и да не одобри енергийния регулатор тези предложения секирата пак ще е яка. Всичко поскъпва. Цените на имотите са високи в малки градове, дори извън 6-те уж с над 120 хил души. Не се публикува статистка просто. Нашите овчари чакат понижение в Сф. Това е слепота, нериемане на фактите, стремеж да надделее измислената икономичаска логика за демография, емиграция и ниски доходи на матряла. Това не е вярно първо, второ алтернативи за кеша почти няма. Както не бива да се набива всичко в имоти, така и не бива в акции или облигации....баси инвестицията е последната.
              Доходността е променлива, тя зависи от нагласи, паричен ресурс, работни места и заетост, настроения, очаквания, а именно масите са овце, сега чакат масите да ,,инвестират" в автомобили, телефони и подобни дивайси безполезни играчки, телевизори и техника, да отръскат крушата и ще го изненадат неприятно. Възстановяването не се публикува, но....защо непродадени имоти все държат цени на възлови локации, че и в гетата откровено казано. Няма симптоми на необходимост от чистене. Кешът е без алтернатива.
              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

              Коментар


              • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                Помня, помня, то и в ERM2 нямаше да ни приемат, и бордът щеше да пада, даже и в ЕС нямаше да влезнем... Ама пусто никой не ебава приказките на бесепето, животът си върви, комунетата си вият.
                Аз ти давам статистика ти пак комунистите убиха дядо ми.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от travelboy Разгледай мнение

                  Ще влезеш в Еврозоната ама друг път,както се казваше в един български филм.Дефицита се очертава на 5% тази година.Според прогнозите догодина повече.Намирисва на дългова спирала.EU след Гърция много ще внимава кого приема.Ти хвалбите на Боко не ги слушай.То о Станишев разправяше,че у нас криза не може да има.
                  Помня, помня, то и в ERM2 нямаше да ни приемат, и бордът щеше да пада, даже и в ЕС нямаше да влезнем... Ама пусто никой не ебава приказките на бесепето, животът си върви, комунетата си вият.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                    Така е, ама той е продал копторите на цена от 2017. И не е сбъркал, грешката му е че не си купи нужното жилище още тогава, ами "дебне" години наред. Първо беше 2019, после 2020 със сигурност, вече изпуска и 2021. Като влезнем в еврозоната пачките му само за ремонт на мечтания пентхаус няма стигнат.
                    Ще влезеш в Еврозоната ама друг път,както се казваше в един български филм.Дефицита се очертава на 5% тази година.Според прогнозите догодина повече.Намирисва на дългова спирала.EU след Гърция много ще внимава кого приема.Ти хвалбите на Боко не ги слушай.То о Станишев разправяше,че у нас криза не може да има.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                      Всички ще го ядем големия.
                      Аз не виждам разлика дали ще ти вкарат само главичката или и топките .
                      Първи го изядоха малките фирми - 1 година вече го джвакат, от време на време им дават почивка ама няма свършване на мъките им
                      Въпроса е кои ще са следващите
                      Според мен ключа е в лихвите, там раздвижи ли се бомбата е пусната . До тогаз ,надуване !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                        Ще кажат чичковците зад големата вода ако останат живи.Ти само гледай какво ще се случи когато средностатистическия добре въоръжен американец разбере че вече няма имот парите за пенсия ги няма стоят само огромните му дългове....Това време толкова е наближило че няма повече накъде...Иде реалният час на смъртта.Ние както винаги тоя път ще сменим властта и ще врътнем дупарата на изток...Щото друго не можем все гледаме да се присламчим към богатите и като се сговнят нещата веднага врътваме дупара към новите господари...толкова си можем.
                        Лош матеРиал ! за съжаление ....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                          Тия с кеша
                          2+2 = 4 уж ,но обикновено има сериозни разминавания. иначе,всички ще са мЕлеОнери !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение


                            Въпроса е кои ще са следващите
                            Тия с кеша

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                              тя тая работа никога не е свършвала добре.
                              въпроса е за кого ще свърши по-зле, за кеша или за реалните активи.
                              принципно реалните активи са по-хубави от вестниците, но въпросът е и колко дълг седи зад тези реални активи и дали в един момент няма да може да се купят читави активи при разпродажби по линия липса на пари в собствениците за други неща (било дълг било живот)... не е да не се е случвало преди.
                              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                                тя тая работа никога не е свършвала добре.
                                въпроса е за кого ще свърши по-зле, за кеша или за реалните активи.
                                Всички ще го ядем големия.
                                Аз не виждам разлика дали ще ти вкарат само главичката или и топките .
                                Първи го изядоха малките фирми - 1 година вече го джвакат, от време на време им дават почивка ама няма свършване на мъките им
                                Въпроса е кои ще са следващите
                                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                                Коментар

                                Working...
                                X