IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от blackaquarius Разгледай мнение

    Времето, но хората искат по- високи заплати и накрая дигаш цените и ти.
    Ето това правя!
    https://tourmkr.com/F1JX1Zsv0p/10232590p&278.95h&77.30t
    Страхотен масив, класика !

    Коментар


    • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

      И не само на антибиотиците...
      разбира се, само за пример... понеже цифрата 80% за лекарства е плашеща. Иначе дали ще имат телефони и телевизори не е голяма драма.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от blackaquarius Разгледай мнение

        Времето, но хората искат по- високи заплати и накрая дигаш цените и ти.
        Ето това правя!
        https://tourmkr.com/F1JX1Zsv0p/10232590p&278.95h&77.30t
        Красиви нещица, уви беден съм за тях към момента :-)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение

          да, 80% от съставките за Антибиотиците, които се ползват в щатите се произвеждат в Китай.
          Китай вече контролира съплай чейна на съплай чейна.. ( извинявам се за англицизма, по-ясно е така)
          И не само на антибиотиците...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
            изнесоха всичкото производство в 'третия свят', но третия свят така стана производствена сила.... на който не му харесва цената на продукцията им.... да си направи производство на местна почва и да си действа.

            китай изврътка запада с техни пари и ноухау да се развие всичко там и сега... как се мести завод за милиарди или какви заплати ще дават примерно в германия, чехия, полша..... почват да диктуват правилата на играта.

            със строеж на вили и апарти не може да издрапаме и ще затъваме в дългове, защото освен тули трябва да се яде, трябва да се лекува и тн и тн.. едно 80% от базите за лекарства се произвеждат в китай, пластмаси и тн и тн...

            проблем!
            да, 80% от съставките за Антибиотиците, които се ползват в щатите се произвеждат в Китай.
            Китай вече контролира съплай чейна на съплай чейна.. ( извинявам се за англицизма, по-ясно е така)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

              Щото на борсите цените са фалшиви викаш. Щото сте балъци и плащате какво ви кажат. И тогава ви казах. Цените на едро паднаха на половина.
              Само на желязото.
              Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                А, на борсите викаш... Еми не знам за тебе, ама аз не успях да сипя нафта на отрицателна цена. А точно по локдауна миналата година се хванах да правя асми. Еми не ми дадоха дървения материал ни лака на половин цена. И беше пълно с народ по строителните хипермаркети.
                Щото на борсите цените са фалшиви викаш. Щото сте балъци и плащате какво ви кажат. И тогава ви казах. Цените на едро паднаха на половина.

                Коментар


                • изнесоха всичкото производство в 'третия свят', но третия свят така стана производствена сила.... на който не му харесва цената на продукцията им.... да си направи производство на местна почва и да си действа.

                  китай изврътка запада с техни пари и ноухау да се развие всичко там и сега... как се мести завод за милиарди или какви заплати ще дават примерно в германия, чехия, полша..... почват да диктуват правилата на играта.

                  със строеж на вили и апарти не може да издрапаме и ще затъваме в дългове, защото освен тули трябва да се яде, трябва да се лекува и тн и тн.. едно 80% от базите за лекарства се произвеждат в китай, пластмаси и тн и тн...

                  проблем!
                  това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от СтанчевА. Разгледай мнение

                    Аз поръчвам алуминиева дограма: правят ми оферта април, вчера се наканих да потвърдя поръчката, отговарят ми +30%, фабриката за профили в Италия била спряла производство + алуминия поскъпнал на пазарите. За последния месец 2 пъти корегирали цената - нагоре.
                    Отказах поръчката, ще направя конструкцията дървена.
                    Дървения материал поскъпна с 50%.
                    Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                      Бахти, верно са дигнали цената с 30% на ел. бюро дето исках да взема, само за месец докато се ослушвам. Еми майната му.
                      Аз поръчвам алуминиева дограма: правят ми оферта април, вчера се наканих да потвърдя поръчката, отговарят ми +30%, фабриката за профили в Италия била спряла производство + алуминия поскъпнал на пазарите. За последния месец 2 пъти корегирали цената - нагоре.
                      Отказах поръчката, ще направя конструкцията дървена.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

                        Много бързо забравихте бе. Бях пуснал тука графики на желязо, мед, бетон, дърво, петрол. Петрола от който се прави всичко практически беше отрицателен.
                        А, на борсите викаш... Еми не знам за тебе, ама аз не успях да сипя нафта на отрицателна цена. А точно по локдауна миналата година се хванах да правя асми. Еми не ми дадоха дървения материал ни лака на половин цена. И беше пълно с народ по строителните хипермаркети.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

                          Много бързо забравихте бе. Бях пуснал тука графики на желязо, мед, бетон, дърво, петрол. Петрола от който се прави всичко практически беше отрицателен.
                          Заплатка, ти колко нафта "купи" на отрицателни нива?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                            можеш ли да го абсорбираш или само временно или няма как ?
                            Времето, но хората искат по- високи заплати и накрая дигаш цените и ти.
                            Ето това правя!
                            https://tourmkr.com/F1JX1Zsv0p/10232590p&278.95h&77.30t
                            Last edited by blackaquarius; 17.05.2021, 18:18.
                            Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                              Кой е коментирал такова нещо? Не съм забелязал да са падали строителните материали миналата година, камо ли наполовина.
                              Много бързо забравихте бе. Бях пуснал тука графики на желязо, мед, бетон, дърво, петрол. Петрола от който се прави всичко практически беше отрицателен.

                              Коментар


                              • Унгарците повеждат хорото
                                https://www.bloombergtv.bg/a/14-graf...te-prez-2021-g

                                днес заместник-гуверньорът на Унгарската централна банка Барнабас Вираг заяви, че ръстът на потребителските цени ще трябва да бъде посрещнат от затегната парична политика и има вероятност първото увеличение на лихвите да стане факт още следващия месец.

                                Коментар

                                Working...
                                X