IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

    Ако много си вярваш между другото ЕС има нов "екшън план" за интеграция и включване на мигрантите по равно https://ec.europa.eu/migrant-integra...2027-explained
    Това мяза на ромското включване - "ще изхарчим едни пари"...

    Старая се да развеселявам клиентите иначе

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

      Много хубави снимки. След като явно си про в професията как си обясняваш 20К на квадрат сравнено с това ? Не е ли логично да е обратно ?
      Само аматьор съм, други колеги къде-къде са пред мене.

      В Париж живото е скъп, на село е евтино - сей 20 декара градина и си цар.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Пешко К. Разгледай мнение

        Аз съм бил брокер и по Африка, така че съвсем не ми пречат чернилките.

        И все пак, за шест стотака ойро препоръчвам това пред каквито и да било хапартаменти :

        Castle (green-acres.fr)

        цената на квадратя е като у София, само че с бонус - 20 декара земя.
        Много хубави снимки. След като явно си про в професията как си обясняваш 20К на квадрат сравнено с това ? Не е ли логично да е обратно ?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Пешко К. Разгледай мнение

          Казах, че за този квартал - Paris 1 arrondi - 20к на квадрат са много.

          То центъра на Париж е странно понятие - читавите (и скъпи ) квартали не са баш там.

          Иначе в цяла Европа няма бели по улиците - това е най-големия плюс на София, имигрантите бягат от тук.
          Големия плюс било че е толкова гадно и чак имигрантите бягали. Незабавен брокерски докторат за колегата ви моля. Падам от смях човек.
          Ако много си вярваш между другото ЕС има нов "екшън план" за интеграция и включване на мигрантите по равно https://ec.europa.eu/migrant-integra...2027-explained

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

            Понякога се чудя, кое е по-зле за един град. 50% чернилки или 100% бели селяндури с произход ВР, РК и КН, които излизат нощем да си хвърлят мизериите в дерето, за да не ги видят денем съседите, че хвърлят нещо.
            На мен чернилките не са ми пречили по никакъв начин, докато съм живял там. От българските селяндури обаче си патя ежедневно.
            Хахаха Радомир е с РК ....Мерси за комплимента :-)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

              Това повече ли си струва?
              https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...gn6&f1=1&fe7=1
              За всеки влак си има пътници - на теб ти харесва Парижкият многостолетник, на друг Гоцето....
              Различни хора, различни харесвания. Моят избор съм го направил отдавна, като дори не мисля да си сменям основното жилище в близките 20-ина години....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                Понякога се чудя, кое е по-зле за един град. 50% чернилки или 100% бели селяндури с произход ВР, РК и КН, които излизат нощем да си хвърлят мизериите в дерето, за да не ги видят денем съседите, че хвърлят нещо.
                На мен чернилките не са ми пречили по никакъв начин, докато съм живял там. От българските селяндури обаче си патя ежедневно.
                Аз съм бил брокер и по Африка, така че съвсем не ми пречат чернилките.

                И все пак, за шест стотака ойро препоръчвам това пред каквито и да било хапартаменти :

                Castle (green-acres.fr)

                цената на квадратя е като у София, само че с бонус - 20 декара земя.
                Last edited by Пешко К.; 02.06.2021, 14:59.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Пешко К. Разгледай мнение

                  Казах, че за този квартал - Paris 1 arrondi - 20к на квадрат са много.

                  То центъра на Париж е странно понятие - читавите (и скъпи ) квартали не са баш там.

                  Иначе в цяла Европа няма бели по улиците - това е най-големия плюс на София, имигрантите бягат от тук.
                  Понякога се чудя, кое е по-зле за един град. 50% чернилки или 100% бели селяндури с произход ВР, РК и КН, които излизат нощем да си хвърлят мизериите в дерето, за да не ги видят денем съседите, че хвърлят нещо.
                  На мен чернилките не са ми пречили по никакъв начин, докато съм живял там. От българските селяндури обаче си патя ежедневно.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                    Прочети пак за данъците от линка на Ялокин и ела пак.... Не е само прогресивното облагане на доходите....
                    Този имот има смисъл само ако имам едни 100-ина милиона плюс и щерката/или любовницата е очарована от ''романтичният'' афроПариж....
                    Освен това ''колегата'' Пешко / малии има шанс да ме земат за брокер стискайте палци !!/ каза, че тва не е най-скъпото място в града. Аз не знам кое как е там щото не съм ходил от около 20 години , но си спомням че Лувъра не беше баш в центъра....е и че немаше още тогава бял човек по улиците....
                    Това повече ли си струва?
                    https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...gn6&f1=1&fe7=1

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение


                      Освен това ''колегата'' Пешко / малии има шанс да ме земат за брокер стискайте палци !!/ каза, че тва не е най-скъпото място в града. ...
                      Казах, че за този квартал - Paris 1 arrondi - 20к на квадрат са много.

                      То центъра на Париж е странно понятие - читавите (и скъпи ) квартали не са баш там.

                      Иначе в цяла Европа няма бели по улиците - това е най-големия плюс на София, имигрантите бягат от тук.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                        Примерна кауза? Да купя апартамент и да подпомогна бедните брокерки?
                        В тая кочина не виждам каква смислена кауза може да има - ако засадя дръвчета, ще ги унищожат. Да изчистя Южния Парк - на същия ден вече ще е заринат с боклуци. Какво да направя?
                        ми мрънкай по форумите - отдава ти се!
                        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Пешко К. Разгледай мнение

                          За по-голямо удобство съм написал в дясната колона транзакционните разходи в БГ :
                          Registration Fees 0.60% - 4.89% 2% - 3%
                          Notary Fees 3% - 10% (+ 20% VAT) 0,1% - 1,5 % (+ 20% VAT)
                          Land Registry Salary 0.10% 0,01%
                          Real Estate Agent's Fee 1.50% - 5% (+ 20% VAT)
                          1.50% - 5% (+ 20% VAT)
                          3% (+ 20% VAT)
                          3% (+ 20% VAT)
                          А 30% данък печълба във Франция си е направо добре, тук с тия 10% направо ни глезят.

                          Да направим анкета колко рентиери си декларират приходите в годишната данъчна декларация?
                          Данъците са повече там ... във всички направления. Прегледай вторият линк има и други данъци...., които у нас липсват....
                          У нас предполагам повечето хора декларират приходите или най-малкото деклараторите се увеличават защото прихода от този данък расте. И разбира се е задължително да се премахне 3-месечното авансово плащане и деклариране....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                            Дори след данъците имаш по-добра доходност, отколкото в София. Не забравяй и 10те процента данък в България, които ми е ясно че повечето тук не декларират и не плащат, но иначе се пишат за големи инвеститори.

                            Сградата ще стана на 500 години и няма да е мръднала нито като устойчивост, нито като външен вид. "Новото-ново" в Гоцето не вярвам да е с максимална годност повече от 30-40 години, когато вече сградата ще е опасна за обитаване.

                            Аз пък разбрах, че апартът на Левчо едва ли струва повече от 150к на база Париж. И че брокерските фантасмагории край нямат.
                            Прочети пак за данъците от линка на Ялокин и ела пак.... Не е само прогресивното облагане на доходите....
                            Този имот има смисъл само ако имам едни 100-ина милиона плюс и щерката/или любовницата е очарована от ''романтичният'' афроПариж....
                            Освен това ''колегата'' Пешко / малии има шанс да ме земат за брокер стискайте палци !!/ каза, че тва не е най-скъпото място в града. Аз не знам кое как е там щото не съм ходил от около 20 години , но си спомням че Лувъра не беше баш в центъра....е и че немаше още тогава бял човек по улиците....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от yalokin Разгледай мнение

                              Жонка, не ти отива да говориш наизуст.

                              Виж какви са транзакционните разходи във Франция: https://www.globalpropertyguide.com/...e/Buying-Guide

                              И колко ще плащаш за издръжка на негрите като го отдаваш: https://www.blevinsfranks.com/news/a...perty%20abroad.

                              По твоята логика излиза че тук е по изгодно
                              За по-голямо удобство съм написал в дясната колона транзакционните разходи в БГ :
                              Registration Fees 0.60% - 4.89% 2% - 3%
                              Notary Fees 3% - 10% (+ 20% VAT) 0,1% - 1,5 % (+ 20% VAT)
                              Land Registry Salary 0.10% 0,01%
                              Real Estate Agent's Fee 1.50% - 5% (+ 20% VAT)
                              1.50% - 5% (+ 20% VAT)
                              3% (+ 20% VAT)
                              3% (+ 20% VAT)
                              А 30% данък печълба във Франция си е направо добре, тук с тия 10% направо ни глезят.

                              Да направим анкета колко рентиери си декларират приходите в годишната данъчна декларация?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                                стига мрънка

                                дето ще си харчиш парите по курви вземи се включи в някоя смислена за града кауза или върви някъде другаде.
                                Примерна кауза? Да купя апартамент и да подпомогна бедните брокерки?
                                В тая кочина не виждам каква смислена кауза може да има - ако засадя дръвчета, ще ги унищожат. Да изчистя Южния Парк - на същия ден вече ще е заринат с боклуци. Какво да направя?

                                Коментар

                                Working...
                                X