IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

    Защо да го правя ? Ако ме е излъгал добре, не съм му виждал фиша , но за другите неща пак не съм виждал банковите сметки, но са ми приятели от десетилетия с които почти всяка седмица се виждаме....Няма що да ме лъжат....
    Що се въртиш като ученичка ? олекваш доста ,не че някой който тенденциозно у нЕкакъФ форум е от към страната на балона е тежал някога .:d

    Коментар


    • https://www.first.bg/bg/p/top-center...C4W_nR3fszpSek

      кви неща ми предлага FB

      Коментар


      • Първоначално изпратено от kot_dodi Разгледай мнение

        6K лв
        6 К лева ли? Може, зависи на кого и от вашата информираност. Но грешиш ужасно.
        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

        Коментар


        • Първоначално изпратено от yalokin Разгледай мнение

          Заплатка, ти ли си?
          Не бате, тънък хумор се опитвам да вкарвам. Някой беше тука развивал теории за БСП-то .

          Коментар


          • През 2018-2019 година положението беше с хората, които разговарям.
            "Братле, искам нещо да си взема, ама тез безбожни пари за тази кутийка не ми се дават. Няма, кой да им ги даде на тези малоумници. Ей сега като дойде кризата и паднат ще си накупя - даже 2."
            И то тогава трябваше да ти дойде на акъла, че няма как да паднат, като всеки ще чака кризата. Няма как тя да дойде и теб да не е удари. Не може масовката като дойде криза да забогатее . Сега взеха вече да се пропукват и който е с повече капитал, влиза в схемата с кутийките. Други тотално отказали се от всякакъв живот и перспектива се гърбят с 30 годипни кредити.
            И тези които останаха, защото има и такива, са следните:
            "Fuck off брат, баси пародията . Да си се забавляват.... Аз съм out. Аз ще си вкарам парите в друго.".
            В момента като видят цената - дори и да падне с 20% не ги устройва. И се почнаха с алтернативите. Реално, "който скочил скочил" в играта. Интересно е сега как ще се развият нещата. В момента реално, ако удари криза, тя ще засегна много хора. 2018-19 нямаше да е така.
            Опита от както сме в информационна ера натежава много. FOMO-то удря по-бавно. Така, че тази криза може малко да се проточи. В момента FOMO-то се засилва, ама не се знае предела къде ще е.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от kot_dodi Разгледай мнение

              хехе приятел, мерси, че ме светна. Много добре знам какво имаше предвид и затова му отговорих . Като дойде БСП-то ще стане повече
              Заплатка, ти ли си?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от yalokin Разгледай мнение

                Колега, ако си една риба, на бастун ще те хванат

                Раттен се бъзикаше с отчаяния емигрант, който от своя страна сигурно е имал предвид максималния осигурителен праг (до там му стига ограниченото въображение).

                Максимална заплата няма и не се продавай евтино, 6к на месец не са невъзможна сума, нито впечатляваща (освен ако не си корпоративен планктон като Миро\redcretin).
                хехе приятел, мерси, че ме светна. Много добре знам какво имаше предвид и затова му отговорих . Като дойде БСП-то ще стане повече
                Last edited by kot_dodi; 22.05.2021, 16:00.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kot_dodi Разгледай мнение

                  6K лв
                  Колега, ако си една риба, на бастун ще те хванат

                  Раттен се бъзикаше с отчаяния емигрант, който от своя страна сигурно е имал предвид максималния осигурителен праг (до там му стига ограниченото въображение).

                  Максимална заплата няма и не се продавай евтино, 6к на месец не са невъзможна сума, нито впечатляваща (освен ако не си корпоративен планктон като Миро\redcretin).
                  Last edited by yalokin; 22.05.2021, 15:46.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                    Украсява доста.
                    Защо да го правя ? Ако ме е излъгал добре, не съм му виждал фиша , но за другите неща пак не съм виждал банковите сметки, но са ми приятели от десетилетия с които почти всяка седмица се виждаме....Няма що да ме лъжат....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                      Тестер в САП, с 5к+бонус+кола няма, не е имало и никога няма да има. Говориш пълни врели-некипели.
                      Украсява доста.
                      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

                        Нищо не си бараш. Всеки ден канбан, мейли, срокове. Пък с математика като те питат кво прави днеска, казваш "Мислих". И как да няма какво да правиш с парите. Отиваш вземаш онуй на 4500 евро квадрата, пълниш джобовете на брокитата и банкерите и си си решил проблема за 10 години напред.
                        то па щото някой го разбира канбан-а. Некви индийци да ме учат на развален английски на японска система, голям смях ме напушваше есента.
                        На прост брокер джоба да пълня - да не ми е изпила чавка мозъка. Такъв срам математиката не мое си представи че е възможен
                        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                          Ако те успокоява може да си вярваш в каквото искаш :-), ама реалността е друга дори и за тестерите / имах наемател тестер от САП преди години и взимаше 5К.... без бонусите, колата и т.н./
                          Относно мЕлеона в акции аритметиката е елементарна като сметнеш за хора , които от 10 години взимат акции и отчисляват от заплатата от тогава и са ги получавали на база 40$ примерно, а сега са 150 да речем.... Не им завиждай само моля те, не са те виновните за твоите решения :-) Чудя се Канон колко акции са ти дали ? Нула или зиро ? :-))))
                          Тестер в САП, с 5к+бонус+кола няма, не е имало и никога няма да има. Говориш пълни врели-некипели.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                            колко е българската максимална заплата
                            6K лв

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

                              Какво ще прави шампион по математика в САП или ВМ в България, а и не само? Стига си измисля. Най-много да се завъртят за 1 година докато са студентчета. Нито САП нито ВМ предлагат дори десета на конкурентни условия за квалифицирани математици.
                              Абе колкото и странно да ти се струва си е точно така. Ти не си мисли, че като са големи математици и алгоритъм девове и вече са завладели пазара на труда. Точно те обичат големи компании с всякакви глезотии, за да могат да са спокойни и да се съсредоточат над това, което ги кефи. Никой не ти дава зор и не може да ти се кара. Когато си на кеф, можеш да свършиш много работа, когато не си - не можеш. Не всеки го кефи динамичната среда. А и голямата компания ти дава наготово много use-case-и, с които най-вероятно няма да се сблъскаш в стартъп или по-малка компания. Работа по големи архитектури и обмен на голямо количество данни.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                                Що ве - бараш си .... и си вземаш повече от прилична заплата. За кво са ти повече пари? Да се чудиш повече какво да ги правиш
                                Нищо не си бараш. Всеки ден канбан, мейли, срокове. Пък с математика като те питат кво прави днеска, казваш "Мислих". И как да няма какво да правиш с парите. Отиваш вземаш онуй на 4500 евро квадрата, пълниш джобовете на брокитата и банкерите и си си решил проблема за 10 години напред.

                                Коментар

                                Working...
                                X