IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

    Джонка защо си мислиш че ти като си бил в чужбина останалите ядът бананите с обелките?

    Ти що не си купи в Германия? Щото не можеш бе Джонка защото за да купиш там трябва да докажеш парите, това на теб явно ти куца защото не си платил данъци на тези пари в Германия. Както и преди написах само луд може да плати данъци в ЕС и да дойде с тия пари да купува имот в БГ

    Сега ще ти напиша как седят нещата в УК за където имам повече инфо, едва ли е по различно в немско

    До 60 000 паунда на година данък печалба ти е 20% плюс около 10% осигуровки - Като удариш чертата нищо не ти е останало но това е друг въпрос

    Банките при 60к на година могат да ти отпуснат около 280 000 - с които освен студио (Без собственост на земята) в много краен квартал друго не можеш да си купиш

    Над 60к на година данъка става 40% отделно ако минеш оборот от 85к те регистрират и по ДДС 20% говоря за бизнес


    Така че за да купиш нещо в Лондон на 15к квадрата първо трябва да си изкарал около 30к за този квадрат

    За това недей да ни обясняваш кое колко си заслужава. На нас ни е ясно що ровиш по БГ сайтовете



    Поредния капут, за когото UK= Лондон
    Ела ми обясни за Германия, чакам. Че ядеш доматите с колците е очевидно, сега само стават за смях барабар с пуевенското селячество.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

      а кой тогава пусна данъчните хиени подире ми.
      Вий бая харкор се обичате тука, ти да видиш... криеш данъци значи,м? Не те ли е срам? В държавата с уж най-ниски данъци?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

        а кой тогава пусна данъчните хиени подире ми.
        Самосезираха се, след като се хвалиш наляво-надясно как изповядваш сделки на данъчна оценка.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

          евго, това не го ли писа същото и вчера
          или ти държиш пешето да те види, че си работлив и да те хареса за зет
          Бате Пешо изглежда консервативен човек, надали ще иска да го гледа без тениска.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

            Ние с теб уж бяхме приятели, сделките на данъчна оценка ги подминах. Внимавай да не си развалим дружбата, да не вземем всяка маломерка да я проверяваме една по една.
            а кой тогава пусна данъчните хиени подире ми.
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

              пеше внимавай.

              ето, аз вече напълних памперсите от смях.
              Ние с теб уж бяхме приятели, сделките на данъчна оценка ги подминах. Внимавай да не си развалим дружбата, да не вземем всяка маломерка да я проверяваме една по една.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                Аз съм платил толкова данъци, колкото ти за цял живот не си изкарал с мизерната си заплатка на чиновник-паразит. Да не говорим, че източваш бюджета с фалшиви Телкове и не декларираш доходи. Ще ти тресна едни данъчни да те посетят, та ще се чудиш откъде ти е дошло. Устат плевенски тарикат си, но само във форума. Наживо ще си напълниш памперсите още при първата ни среща.
                пеше внимавай.

                ето, аз вече напълних памперсите от смях.
                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                  да не е джонката тоя младеж? от далече му личи, че има проблем с кифличките и с тухличките.

                  еми...вижте се, но внимавай да не ти е подготвил изненада.
                  Момчето не е Джони.

                  Джони никога не се е заяждал с мен (и не е пускал подигравки) и ще се радвам да намери хубава кифличка и да стане баща,

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                    Що ти да не би д можеш да предложиш нещо на София освен едно мрънкане,Като не ти уйдисва вземай си гащата шапката и чантата и фащай гората.
                    Аз съм платил толкова данъци, колкото ти за цял живот не си изкарал с мизерната си заплатка на чиновник-паразит. Да не говорим, че източваш бюджета с фалшиви ТЕЛКове и не декларираш доходи. Ще ти тресна едни данъчни да те посетят, та ще се чудиш откъде ти е дошло. Устат плевенски тарикат си, но само във форума. Наживо ще си напълниш памперсите още при първата ни среща.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                      Другата тема много не се чете и никой не го коментира.

                      Като бях там, при мен се отби едно момче, на 32 г, културно, образовано, живяло в Германия 12 години. Съсед ни е.

                      И искаше да се видим и да коментираме нещата от живота. И той има същите проблеми с кифличките като мен.
                      да не е джонката тоя младеж? от далече му личи, че има проблем с кифличките и с тухличките.

                      еми...вижте се, но внимавай да не ти е подготвил изненада.
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                        евго, това не го ли писа същото и вчера
                        или ти държиш пешето да те види, че си работлив и да те хареса за зет
                        Зет на Пешето...Евго е разумен, с достойнство. Да не е луд, да си разваля гена по такъв начин.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                          евго, това не го ли писа същото и вчера
                          или ти държиш пешето да те види, че си работлив и да те хареса за зет
                          Другата тема много не се чете и никой не го коментира.

                          Като бях там, при мен се отби едно момче, на 32 г, културно, образовано, живяло в Германия 12 години. Съсед ни е.

                          И искаше да се видим и да коментираме нещата от живота. И той има същите проблеми с кифличките като мен.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение


                            Привет,

                            аз бях за 3 дни на село, този уикенд.

                            Ако бай Пешо можеше да види колко работа свърших и колко мокри тениски свалих нямаше да се заяжда с мен.

                            На село е хубаво, но да ходиш уикендите при хубаво време и да си поддържаш имота.

                            Обаче, при дистанционно земеделие добивите са малки и не си струва усилията.


                            Поздрави
                            Евгени, ти бот ли си??? Това го писа и вчера?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение


                              Привет,

                              аз бях за 3 дни на село, този уикенд.

                              Ако бай Пешо можеше да види колко работа свърших и колко мокри тениски свалих нямаше да се заяжда с мен.

                              На село е хубаво, но да ходиш уикендите при хубаво време и да си поддържаш имота.

                              Обаче, при дистанционно земеделие добивите са малки и не си струва усилията.


                              Поздрави
                              евго, това не го ли писа същото и вчера
                              или ти държиш пешето да те види, че си работлив и да те хареса за зет
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                                Що ти да не би д можеш да предложиш нещо на София освен едно мрънкане,Като не ти уйдисва вземай си гащата шапката и чантата и фащай гората.
                                предложих му да иде при кретенчо
                                в рая на земята - швабистанско село.
                                и там не ще. няма угодия.
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X