IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

    Извинявам се ,че се намесвам ама много ме интересува колко близо е това понижение на цените на НИ ? Защо ще се случи според теб ?
    Скъпа, то е ясно защо. Защото се надява в 19-тия си живот да събере достатъчно пари за да си купи собствена панелна деЦка.
    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

      Извинявам се ,че се намесвам ама много ме интересува колко близо е това понижение на цените на НИ ? Защо ще се случи според теб ?
      Ама тези спамъри не отговарят откъде имат тези прозрения за предстоящ спад, а и не уточняват 5г. вече. Явно четат много финансова литература от Маркс и Енгелс

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

        Извинявам се ,че се намесвам ама много ме интересува колко близо е това понижение на цените на НИ ? Защо ще се случи според теб ?
        чети назад
        няма да се повтаряме за всеки
        който го мързи да чете
        или пиши на лични на колежката Станчева
        тя знае
        ще се разберете по женски

        Коментар


        • Първоначално изпратено от comandante_40 Разгледай мнение

          А добре де, от 2000г насам сме намалели с над 1 милион. В София имотите са се увеличили 3-4 пъти за този период, just saying.
          Самата София като население се увеличи поне двойно, даже тройно мисля от 2000-та насам. Тогава имаше някакъв смисъл. Но сега тази тенденция се обърна. Не знам що всички се правите на ударени сякаш е напълно закономерно и в реда на нещата най-голямата пандемия и най-голямата криза да качат цените на имотите. Напомпиха ги изкуствено и сега като видят че никой не иска да работи за безплатни пари ще изпущат въздуха обратно.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение


            ние тук обсъждаме имотите и по специално
            близкото понижаване на цените
            Извинявам се ,че се намесвам ама много ме интересува колко близо е това понижение на цените на НИ ? Защо ще се случи според теб ?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
              кратунчо, дай ми ги на мене, ако ги имаш
              а аз ще ти давам по 2 500к всеки месец
              2500к?
              Наистина ли?
              Аз бих се съгласил, след надлежно оформени документи разбира се.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                Моите уважения към всички на моя хал, Берти. Пише оригинал Лев, Лев 1.
                Не всички млади са смотани и гейове.
                И аз дъм пушил Арда без филтър като млад...парата беше кът.
                Станчева
                тези на твоя хал пишат във
                форуми за стари каравани и пластични
                трансформации
                ние тук обсъждаме имотите и по специално
                близкото понижаване на цените

                арда без филтър не съм пушил
                само феникс кутия
                и преди години не ти вървяло
                много финансово колежке

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                  кратунчо, дай ми ги на мене, ако ги имаш
                  а аз ще ти давам по 2 500к всеки месец
                  Чакай първо да кешира коините, едва тогава ще има 100К€. С хана и солунското бунгало и селския имот в Ловешко може и да ги сбере.
                  Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                    Явно не разбираш какво точно се опитвам да ти кажа. Ти си прекарал поне 10 години далеч от семейството, което си е един вид голяма жертва, за да може тези след теб да имат 2-3-4-5 апартамента в София (при 0 броя преди гурбета) хиляди ако не и десетки хиляди семейства са така в България в момента - та въпросът е дали очакваш от поколението ти същите жертви или ще кажеш 'от младите нищо не става и са гейове и са смотани'. Всяко поколение си има собствен живот и е продукт в малка или голяма степен на поколенията преди него (+ други фактори разбира се) и точно затова сме хора, защото не забравяме поколението си след като го 'измътим' и в този ред на мисли е по-важно да се опитаме да направим каквото можем за тези след нас да станат мислещи и можещи хора.
                    Моите уважения към всички на моя хал, Берти. Пише оригинал Лев, Лев 1.
                    Не всички млади са смотани и гейове.
                    И аз дъм пушил Арда без филтър като млад...парата беше кът.
                    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                      Философе дръвен, какво ще кажеш за едни 100 илядо евра еднократно и после 1850 на месец доживот ?
                      Белким ти просветне що в Париж поскъпва, а в Софето брокерастите мрънкотят че няма купувачи на по-ниски уж цени. Оная статия с 40% увеличението илюстрира края на мераците за повишения, както и в какви душегубки живуркате
                      кратунчо, дай ми ги на мене, ако ги имаш
                      а аз ще ти давам по 2 500к всеки месец
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                        Не е до верване, а до склонност да се плати определена цена. дадено нещо струва точно толкова колкото купувачите са съгласни да платят. У нас засега са склонни да дават все повече..... Това е основен елемент в бизнеса и икономиката.
                        ти вярно си като дървен философ както казва redcretin
                        само глупости пишеш с маниер като от последна инстанция
                        склонни са да дават в момента на тия цени само
                        финансови самоубийци и житейски глупави хора
                        питай за справка 'купилия' наскоро
                        любител на лидл

                        на 60 000 цена за биткойн имаше
                        най много желаещи да дават


                        и верно това е основен елемент на бизнеса и
                        икономиката - дават овцете когато не трябва
                        за да се нахранят вълците


                        бягай и ти да четеш финансова литература
                        за да си по запознат с психологията
                        на пазара

                        послепис :

                        кое точно не е добър тон ,модераторче
                        че казвам кои купуват на тия цени ли





                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от comandante_40 Разгледай мнение

                          А добре де, от 2000г насам сме намалели с над 1 милион. В София имотите са се увеличили 3-4 пъти за този период, just saying.
                          Просто в София вече рядко три поколения обитават двустаен - населението е същото, но обитава повече апартаменти.

                          Другото ново е тоталния край на двустайките - всички търсят тристайни ... още нещо, което е кът в панелките.

                          От тия две неща е силен ръста в новото.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Tepxi Разгледай мнение
                            https://m.dir.bg/dnes/obshtestvo/dem...-miliona-dushi

                            Очаква се в близко бъдеще милиарди българи да щурмуват недостатъчното напостроени имоти със скандирания "Дайте ни да купим по 5 бона квадрата". Това в пълна сила се очаква за перлите на бичия пазар на недвижими имоти - китната Кула, вечния Ловеч и килимарския мегаполис Котел.

                            Палавото е, че 5 млн. е ужасяваща цифра и реално това означава крах за едно от трите - София, Пловдив или Варна, от които две ще продължат да приемат бягащи от разрухата, а третата ще се превърне в град със затихващи функции. Тъй като София е единствения остров на недвижимия пазар у нас, кой ли ще го отнесе?
                            А добре де, от 2000г насам сме намалели с над 1 милион. В София имотите са се увеличили 3-4 пъти за този период, just saying.
                            Last edited by comandante_40; 16.06.2021, 15:08.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Tepxi Разгледай мнение
                              https://m.dir.bg/dnes/obshtestvo/dem...-miliona-dushi

                              Очаква се в близко бъдеще милиарди българи да щурмуват недостатъчното напостроени имоти със скандирания "Дайте ни да купим по 5 бона квадрата". Това в пълна сила се очаква за перлите на бичия пазар на недвижими имоти - китната Кула, вечния Ловеч и килимарския мегаполис Котел.

                              Палавото е, че 5 млн. е ужасяваща цифра и реално това означава крах за едно от трите - София, Пловдив или Варна, от които две ще продължат да приемат бягащи от разрухата, а третата ще се превърне в град със затихващи функции. Тъй като София е единствения остров на недвижимия пазар у нас, кой ли ще го отнесе?
                              Всички... В най-малка степен Варна и Бургас поради морският туризъм. Той е сложен за крадене и изнасяне и ще тръгне пак скоро
                              Не трябва да се забравя, че строителството и поддръжката на 1 имот е скъпо нещо, а сградният фонд в провинцията е в окаяно състояние.... и ще става все по-зле. С тамошните доходи е невъзможно да се поддържа освен ако всеки не е майстор по всичко и сам да ремонтира и строи....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Tepxi Разгледай мнение
                                https://m.dir.bg/dnes/obshtestvo/dem...-miliona-dushi

                                Очаква се в близко бъдеще милиарди българи да щурмуват недостатъчното напостроени имоти със скандирания "Дайте ни да купим по 5 бона квадрата". Това в пълна сила се очаква за перлите на бичия пазар на недвижими имоти - китната Кула, вечния Ловеч и килимарския мегаполис Котел.

                                Палавото е, че 5 млн. е ужасяваща цифра и реално това означава крах за едно от трите - София, Пловдив или Варна, от които две ще продължат да приемат бягащи от разрухата, а третата ще се превърне в град със затихващи функции. Тъй като София е единствения остров на недвижимия пазар у нас, кой ли ще го отнесе?
                                Най-надеждния индикатор за демографията в България е ромското население за съжаление. Втория най-надежден индикатор е нощния живот и то в средния ценови диапазон, не в ниския. София и Варна водят с много. Пловдив и Бургас са кръгла нула ако изключим туризма. И всичко надолу е още по-зле.

                                Коментар

                                Working...
                                X