IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • НЕ се прави разлика между възбрана и ипотека .Тука цари тотална юридическа неграмотност.А бе хора ограмотете се малко и после пишете.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение
      Ами собственика е фалирал ипотекар, тоест банката, а в банката не знаят, че това е тяхно или се правят на луди. Но до колкото знам не се правят понеже са ми пращали оферта за всичко което имат според тях.
      Може вътрешен човек да си го е харесал и да иска да го лапне, затова много да не дават информация.
      Last edited by Майстора233; 03.07.2021, 05:03.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

        За разлика от теб и ги правя Ти ли да знаеш, че ти на вързано куче хляб не можеш да дадеш хахахаха
        До вчера ни разправяше че капиталова се смятало като си продал днеска ни обяснява какво бил направил

        И на какво смяташ капиталова на преместваемо бунгало в Гърция ли ??? Ти още ли си мислиш че имаш имот там ???

        Или смяташ капиталова в немско дето още не си го изплатил ???

        Та айде обясни ни какво си направил да се посмеем петъчно

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение
          Ами собственика е фалирал ипотекар, тоест банката, а в банката не знаят, че това е тяхно или се правят на луди. Но до колкото знам не се правят понеже са ми пращали оферта за всичко което имат според тях.
          Това че е фалирал не значи че все още е на банката, а и защо реши че е фалирал може и да не е може да има споразумение с банката за отлагане на плащанията и какво ли още не

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

            много ги знаеш ти къде вървят сделките. неред софия, нерде атина, нерде бад какво там беше
            За разлика от теб и ги правя Ти ли да знаеш, че ти на вързано куче хляб не можеш да дадеш хахахаха

            Коментар


            • Ами собственика е фалирал ипотекар, тоест банката, а в банката не знаят, че това е тяхно или се правят на луди. Но до колкото знам не се правят понеже са ми пращали оферта за всичко което имат според тях.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение

                Мда ама ако имаше други, те щяха да бъдат вписани. А няма нищо ново от 10 години насам.
                И какво предлагаш банката да ти го продаде щото на тебе ти е харесал?

                Като толкова ти е харесал намери собственика и си говори с него

                Коментар


                • Няма да се появи, според мен са загубили края в банката какво имат понеже те имат и други апартаменти в тази и съседни сгради.
                  Ще звъня утре на адвокатката ако може да изскубне повече инфо от някъде.

                  Коментар


                  • започвай да го дебнеш на сайта на чси-тата.
                    щом е с възбрана има голям шанс да се появи там.
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                      Това че има възбрана от банка не значи че е на банката.

                      Даден имот може да има и повече от една възбрана от различни банки ако е бил ипотекиран в различни банки
                      Мда ама ако имаше други, те щяха да бъдат вписани. А няма нищо ново от 10 години насам.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение
                        Някой тук от ОББ чете ли?
                        Интересува ме едно помещение(не апартамент) което има възбрана от ОББ в регистъра, а тия ми твърдят, че не е тяхно.

                        По принцип ги питах индиректно дали се правят на ударени преди да го проверя, и те или не знаят какво имат или не ги интересува.
                        Та се чудя сега как да накарам да ми го продадат.
                        Това че има възбрана от банка не значи че е на банката.

                        Даден имот може да има и повече от една възбрана от различни банки ако е бил ипотекиран в различни банки

                        Коментар


                        • Някой тук от ОББ чете ли?
                          Интересува ме едно помещение(не апартамент) което има възбрана от ОББ в регистъра, а тия ми твърдят, че не е тяхно.

                          По принцип ги питах индиректно дали се правят на ударени преди да го проверя, и те или не знаят какво имат или не ги интересува.
                          Та се чудя сега как да накарам да ми го продадат.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                            За Атина е ударил между 50 и 70% като минимум, има места и с по 140% ръстове, но по-важната разлика със София е - цените не са на оферта А реално вървят сделки.
                            много ги знаеш ти къде вървят сделките. неред софия, нерде атина, нерде бад какво там беше
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                              Не съм сигурен колко им се е вдигнала цената на тия в Атина, но тия дето ги продаде в София са минимум с 30% нагоре

                              Ако тия в Атина са продаваеми що не ги продаде?
                              За Атина е ударил между 50 и 70% като минимум, има места и с по 140% ръстове, но по-важната разлика със София е - цените не са на оферта А реално вървят сделки.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                                ха ха крушков пак сметка на чужда паница прави.
                                2-та апарта в Атина да не би да не им се вдига цената?
                                А съм ги купил на цената на гараж в шопия, а са 3-стайни.
                                Пак на такава цена ще купя ако не в шопия в Стамбул. Дофтурите казаха че 100г ще живея, имам време да чакам
                                Не съм сигурен колко им се е вдигнала цената на тия в Атина, но тия дето ги продаде в София са минимум с 30% нагоре

                                Ако тия в Атина са продаваеми що не ги продаде?

                                Коментар

                                Working...
                                X