IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от yalokin Разгледай мнение
    Аз Берти съм на път да го блокирам, въпреки че е симпатяга.

    Имам чуството, че само си упражнява икономическото красноречие

    Моля те не го блокирай. Виж какво хубаво красноречие има.

    Коментар


    • Как е на мястото за чакане на изпуснат влак, как е? Рипат ли дискаунтите, рипат ли? Ей го на ратко продаде маломерката и сега с парите ще купи две или 4-стаен на жълтите павета.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

        . Така е, за маломерки, ще разписваш нотариалния с химикалка за 5 цента. А елджон като купува милионния апарт във Вазов, със златен паркър
        Жонката нищо не разписва, той си има доверени адвокати

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

          аз пък мислех, че ако схвана икономиката на писалките от 5 цента ще съм много по-подготвен да купя неко маломерка.
          . Така е, за маломерки, ще разписваш нотариалния с химикалка за 5 цента. А елджон като купува милионния апарт във Вазов, със златен паркър

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

            аз пък мислех, че ако схвана икономиката на писалките от 5 цента ще съм много по-подготвен да купя неко маломерка.
            твоят 'модел' последен ще закъса, защото и при криза и при рахат за малкото има пациенти.
            само да спират да строят вече, че прекаляват с продукцията и ще се навъдят много конкуренти за рентиери.
            Last edited by bertram; 24.06.2021, 10:37.
            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

              не знаех, че и мъжете така се оправдават.

              Ти сигурно не слагаш естествен паркет в инвестиционните си имоти.

              Дъбовият паркет има няколко цикления, може би 4 бр. И ако се направи както трябва е много красив.

              Но за да му е голяма печалбата, майсторът ползва по-евтин лак, мирише и боли глава 1-2 дни, въпреки че е отворено и го правихме лятото.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                Слава Богу, че преместихте тези макроикономико-политически каламбури, че на ръба бяха да поевтинеят имотите
                аз пък мислех, че ако схвана икономиката на писалките от 5 цента ще съм много по-подготвен да купя неко маломерка.
                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  Аз знам за един майстор на паркет.

                  Уикендите един хол го прави от сутринта до към 3 часа за 300 лв, а след това много често взема втори обект за още 150 или 200 лв до към 8 часа.

                  И за един уикенд си докарва 1000 лв. Обаче диша много отрови и все го боли глава, което не е ОК.

                  Не си цени здравето заради парите.
                  не знаех, че и мъжете така се оправдават.
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Слава Богу, че преместихте тези макроикономико-политически каламбури, че на ръба бяха да поевтинеят имотите

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от marsianec1 Разгледай мнение

                      не говорим за довършителни, а за грубо строителство. довършителните всички знаят са на пазарлък иначе да, последно време някой "майстори" си докарват надник от по 1000 лева, което е добър надник дори за най развитите икономики
                      Аз знам за един майстор на паркет.

                      Уикендите един хол го прави от сутринта до към 3 часа за 300 лв, а след това много често взема втори обект за още 150 или 200 лв до към 8 часа.

                      И за един уикенд си докарва 1000 лв. Обаче диша много отрови и все го боли глава, което не е ОК.

                      Не си цени здравето заради парите.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                        До това че 5-година ми стоят терасите на цимент. Пари за строителни нямам. От къф зор да ги дам на неук (българите също са мърлячи) че и да си скъсам нервите?
                        Ако искаш, мога да ти дам GSM на един майстор (аз съм го ползвал 2 пъти), ще ти довърши всичко за малки пари,

                        Пиши на лично.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                          С твойта тераса добре, ама като нема кой да зида тули как ще се строи ?!
                          За 5К според Джони най-много 2 и половина Каки мое да земеш ...Тая половината не знам как се случва :-) Инфлация Ботич и тва си е :-)
                          Бъдещето е в автоматизацията. т.нар майстори искат повече от материалите, много пъти повече и ще се направи всичко в завод и сглобяваш като лего за 1 седмица и се нанасяш. Който иска да строи по традиционния начин с изчанчена архитектура ще си плаща скъпо. Сега всички така строят, че и супер нефункционално. За 500-1000кв е супер, ама за 50-60 е безумие да разхищаваш 20-30% площ за архитектурни "хрумвания"
                          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                            До това че 5-година ми стоят терасите на цимент. Пари за строителни нямам. От къф зор да ги дам на неук (българите също са мърлячи) че и да си скъсам нервите?
                            вероят и вътре в обиталището положението не е по-различно, като ти знаем таргет имотите, дано поне баня/тоалетна довършени да имаш

                            Коментар


                            • Липсващите мнения може да немерите тук:
                              Всичко е по темата !!!. За Успеха....и причините за него. Искате ли да сте успешни? - Форум Инвестор.БГ (investor.bg)
                              रादोस्त

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от marsianec1 Разгледай мнение
                                чудя се защо няма тема контрапункт на тази, какво поевтиняване очаквате на жилищните имоти.

                                за да се купуват тухлите май има нужда от симулиране на постоянен ръст в цените и понеже до сега нямаше логична закономерност в ръста изведнъж на преден план излязоха строителните материали, сякаш себестойността играе съществена роля в ценообразуването материалите са последното важно .. в общата цена са по малко от 15 % , и като вземат да се вълнуват някакви гурута, как желязото станало от 1.00 лв. на 1,30 добре бе и 30 % да са скочили материалите, това са 3, 4 % а не 30 % труда на строителите и той станал високоплатен, пълни глупости . имам познат, който работи в топ, ама наистина топ строител и е достатъчно квалифициран да работи самостоятелно като му дадът чертеж брутната му действителна заплата е колкото заплатата на касиерка със стаж в хранителен магазин. огън да ги гори всичките повишители
                                Има такава тема, ама щом дори не можеш да я намериш, представям си колко квалифицирани понижители списват тук.
                                Четириместна палатка за вас ще дойде непосилна откъм средства покупка. Огън да ни гори! Да, но огъня други ги гори в момента

                                Коментар

                                Working...
                                X