IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от the Judge Разгледай мнение

    Най обичам съвети и напътствия от арменчета-визионери-инвеститори с парите на тати!
    Ми то тия къде немат пари имат акъл в изобилие

    Коментар


    • Първоначално изпратено от the Judge

      абе какво става тук? Някой е хакнал ника на берджо и кандърдисва всички да купуват сега на мига, баш на връо.
      ти в последните 5 години си продавач нали. айде време е да захлупиш.
      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

      Коментар


      • Първоначално изпратено от the Judge Разгледай мнение

        ше изчекам още малко да обърне палачинката и да се отдръпне водата за да се види кой плува без гащи и тогава ще захлупя с поне -40% дискаунт.
        сакън
        после да ми тежиш на съвестта. грабвай го
        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

          За козметичен ремонт и не е живяно в него от 2006 / а е ремонтиран 1988/ и е на отделни сектори !
          Топ сделка не е за изпускане ! Или нещо ме е напекла жегата тва 41 градуса не са шега :-)
          Щом е на " сектори" си заслужава, и ремонта е от скоро има няма 30 и няколко години.....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

            направо сделка без предварителен
            един ремонт уж се справяш с хаспела ..ще икономисаш някой лев. и го пускай хем под наем хем продава се с 40 процента горница
            ше изчекам още малко да обърне палачинката и да се отдръпне водата за да се види кой плува без гащи и тогава ще захлупя с поне -40% дискаунт.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

              захлупвай с парещия кеш. това по твои очаквани трябва догодина да е 1500 е минимум!!
              направо сделка без предварителен
              един ремонт уж се справяш с хаспела ..ще икономисаш някой лев. и го пускай хем под наем хем продава се с 40 процента горница
              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

              Коментар


              • Първоначално изпратено от the Judge Разгледай мнение
                Само за влакогонци: цена 854евро за м2. Сега или никога!

                [ATTACH=CONFIG]n3787110[/ATTACH]
                захлупвай с парещия кеш. това по твои очаквани трябва догодина да е 1500 е минимум!!
                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                  За козметичен ремонт и не е живяно в него от 2006 / а е ремонтиран 1988/ и е на отделни сектори !
                  Топ сделка не е за изпускане ! Или нещо ме е напекла жегата тва 41 градуса не са шега :-)
                  Малко са му множко баните и тоалетните за козметика. Лека козметика като за 20К€...ми тънко за сметкаджиите, кво, не е ли така.
                  Last edited by bulgarian lev; 29.07.2021, 17:46.
                  Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                    купувай докато още ти стигат парите за двустаен.
                    За 200мл бутилчица мас-тика
                    Милите строители, какъв четвъртит ги чака... край на свръхпечалбите.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                      Явно е българска черта и като цяло българските мъже не са ларж, дори да имат пари.
                      Цял живот стиска и накрая вземе ,че умре . Еб....и живота .

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                        А и Лулин 2 си е доста престижна локация.
                        За козметичен ремонт и не е живяно в него от 2006 / а е ремонтиран 1988/ и е на отделни сектори !
                        Топ сделка не е за изпускане ! Или нещо ме е напекла жегата тва 41 градуса не са шега :-)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          Явно е българска черта и като цяло българските мъже не са ларж, дори да имат пари.
                          Евго, за мен почивката на вилата на Албена въобще не е почивка. Вярно, събираме се всички братчеди и братчедки от близо и далеч. Ама да готвя, да мия посуда и да чистя ... Че каква е разликата от ежедневието ми у хабитатя!? С изключение на хубавата гледка, естествено.

                          Затова - никакви вили, къщи за гости, бунгала и кемпери. Хотел и ресторант, с възможност за прием на домашни любимци.
                          Наздраве!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от the Judge Разгледай мнение
                            Само за влакогонци: цена 854евро за м2. Сега или никога!

                            [ATTACH=CONFIG]n3787110[/ATTACH]
                            А и Лулин 2 си е доста престижна локация.
                            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Колко странно!? Аз пък имам колега от София, който постъпва точно по същия начин. Сега се замислих, дали да не му река на това нещо "столицизъм, еснафство и икономии"
                              Наздраве!
                              Явно е българска черта и като цяло българските мъже не са ларж, дори да имат пари.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                                Имам колега от провинцията. Два апарта е купил в СФ, от по-скъпите.

                                Обаче, като отиде на море пазаруват от Лидъл или друг супермаркет и си ядат в стаята.

                                Туй му казвам "провинциализъм, еснафство и икономии",
                                Колко странно!? Аз пък имам колега от София, който постъпва точно по същия начин. Сега се замислих, дали да не му река на това нещо "столицизъм, еснафство и икономии"
                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X