IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

    АЗ лично познавам финансовия отчет.
    няма по-добро познанство от това.
    препоръка е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

      Салам Туй раздават за фелдшери при инвестирането, все някой трябва и да бъде обран
      Ти само пиши и гледай отстрани...така е най-лесно, ипотечка имаш да погасяваш, със сигурност няма да бъдеш обран, то кво и да ти оберат на тебе кат нищо не си набрал. най-много и малкото с което си купил 0,001 коин да глътнеш водица.
      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

        Знам много добре какво трябва да изкарам.
        Салам Туй раздават за фелдшери при инвестирането, все някой трябва и да бъде обран

        Коментар


        • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

          Формулата си я пропуснал с незавършения си 8 клас - имаш два лихвени процента и трябва да изкараш положителна разлика
          Знам много добре какво трябва да изкарам.
          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

          Коментар


          • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

            Щот не видиш къде са на 20 и по-малко. Сефте.
            Факт е Крети сглупих ....ама сега ще си платя цената ...и важното да си извлека поука....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

              камиларя е анти-индикатор, поради новината че Ники Салама ще става премиер е решил да дозакопа гастарските пари
              Баш заради Ники Салама е ше знаеш...там дето аз инвестирам ти и не си чувал какво се задава в тези области.
              Така отговарям и на оня бияча с мозък на поотраснала горила че инвестирам в сферата си.
              Last edited by bulgarian lev; 12.07.2021, 20:19.
              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                С уточнението че просто влагам кеш и оставям буфер за имоти и/или нужди...все още се питам формулата каква е. Но събитията не позволяеват мотане.
                Формулата си я пропуснал с незавършения си 8 клас - имаш два лихвени процента и трябва да изкараш положителна разлика

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

                  И със какво ще го обезпечат тоя кредит? С гол гъз ли?
                  Те правят нещо уникално. Клатят балъци с фонд прим, дето ще налива в предния им фонд, а той пък в черните дупки а.к.а. б0стански плашила - иначе казано стартъпи. Двойни такси, двоен риск, печалба все така не се очертава

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                    Ех, Радев май ще требе да ме учиш и мен тея неща как стават....:натам е тръгнало....-(
                    С уточнението че просто влагам кеш и оставям буфер за имоти и/или нужди...все още се питам формулата каква е. Но събитията не позволяеват мотане.
                    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                      Ми грешна дума ползвах сори не таргет , а прогноза....И предпочитам да купя като са 30 години, а не като са 50...
                      Сещаш ли се защо ?
                      Щот не видиш къде са на 20 и по-малко. Сефте.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                        абе какво става тука
                        ти стискаш сухото 3г и сега скачаш на фондове, защото тухлите ще поскъпват(!) , песи ходи по банки за ипотека, купата май и той по огледи шета ..... това не беше ли полето за изява на перонците или аз се бъркам нещо?
                        камиларя е анти-индикатор, поради новината че Ники Салама ще става премиер е решил да дозакопа гастарските пари

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                          Ми грешна дума ползвах сори не таргет , а прогноза....И предпочитам да купя като са 30 години, а не като са 50...
                          Сещаш ли се защо ?
                          И аз се извинявам че грешно разбрах...но пояснението ми си важи за тези които питаха нещо защо на 50.
                          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                            лично познавам хората зад проекта , а ти?
                            АЗ лично познавам финансовия отчет.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                              Берти нямам представа каква е компанията нито ме интересуват фин. отчети, но като познаваш хората питал ли си ги защо вместо акции не са взели кредит от банка ? Условията по кредитите са страхотни в момента.... Няма ли банка която да иска да финансира подобни компании ?
                              Страхотни са условията по ипотечни кредити.По другите може да не са толкоз страхотни.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                                Берти нямам представа каква е компанията нито ме интересуват фин. отчети, но като познаваш хората питал ли си ги защо вместо акции не са взели кредит от банка ? Условията по кредитите са страхотни в момента.... Няма ли банка която да иска да финансира подобни компании ?
                                И със какво ще го обезпечат тоя кредит? С гол гъз ли?

                                Коментар

                                Working...
                                X