IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от the Judge

    За черноморието си има хора с пари. Те си ходят и си се кефят. Ти не си от тях, така, че не се притеснявай. Тук и без това никой не те чака. Прасни една злобарка у сървърното и се успокой.
    Аз на море ходя в Майорка и ям тигрови скариди по 150 Евро порцията. Ти ходиш на лайноморието, къпеш се във фекалии, ядеш кебапчета от умрял добитък и мляна кожа и карантии и пиеш етанол с есенция (наречен 4 рози). Това е разликата между нас двамата.

    ПС: Забравих. Ти стойностен имот нямаш нито един - все схлупени съборетини в разни села със скандално местоположение. Аз в София имам 2 апарта (1 наследствен) в най-добрия квартал за живеене. Имам и още куп инвестиции с висока доходност, имам си бизнес, имам жени, имам всичко. Да се сравнявам с някакъв никому-известен Бански тарикат -гастарбайтер за мен е обидно.
    Last edited by ejonny2376; 25.07.2021, 21:49.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от the Judge Разгледай мнение

      .\\!//.
      )(“!”)( Амааа… Как така?!!! Нема ли да чекаме гоУемото МЯУ и -40% дискаунт? Остава малко докато икономиката сгъне яко и ножицата се разтвори.
      да.
      гледам нещо,което не го гледа стадото,че е с хоризонт 20 г.
      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение


        уча се
        утре съм на оглед - ще добавям стойност. апартите и студиата оставям на вас с леда.
        .\\!//.
        )(“!”)( Амааа… Как така?!!! Нема ли да чекаме гоУемото МЯУ и -40% дискаунт? Остава малко докато икономиката сгъне яко и ножицата се разтвори.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от the Judge Разгледай мнение

          Ех какви сте работяги! А ние с Левчо и маверик снощи я откарахме до сутринта. Сега преброих доста бутилки и се учудих откъде имаме толков даян на нашата крехка възраст.
          Като те знам какъв алкохол-менте пиеш, не ми се мисли.

          Аз пък си направих брутален 10-часов преход:
          Боровец-Чакър Войвода-вр.Дено-вр.Иречек--вр.Малка Мусала-Трионите-вр. Мусала-вр.Безименен-вр.Алеко-Ястребец-Боровец

          Тръгване от София в 4:30, от Боровец в 5:50, обратно в Боровец 16:00, хапване до 17:00, в 18:30 бях вече в твоето любимо сървърно и се чудя на коя жена да се обада да ми направи един масаж. Избор огромен. А на тоя лайнярник - Черноморието не бих стъпил дори да ми подарят вила там.
          Last edited by ejonny2376; 25.07.2021, 21:18.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от the Judge

            ...Няма лошо, но си знай мястото и не поучавай знаещите и можещите повече от теб. Ай със здраве…

            уча се
            утре съм на оглед - ще добавям стойност. апартите и студиата оставям на вас с леда.
            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

            Коментар


            • Първоначално изпратено от the Judge

              берджо, не се сърди, но това е самата истина. Кой управлява бизнеса, докато ти си играеш на фермер? Да, баща ти не ти дава парите директно на ръка, но ти е дал 1/2 разработен бизнес и ти е създал усещането че сам си изкарваш парите. Отделно са те подковали откъм жилище и дори децата ти отглеждат, че да имаш време за земеделското хоби. Няма лошо, но не се прави на инвеститор. Така и Яндоксчо дори го може.
              колчагче. от преуспяващ род си.
              олекна ли ти..успокой се все пак имаш цял комплекс-сграда лично твой на лично твоя земя.нали.
              не се оглеждай в някакви незначителни имоти в кочината както и викаш на София.

              къде къде си по напред!
              радвай се на живота.
              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                Да ти кажа аз до сега не съм видел некой да се е уморил да харчи чужди пари. Ама знае ли човек ти може да си първият

                А вервай ми и аз съм работил днес и със сигурност съм изкарал повече пари от тебе, все така уморен
                Ех какви сте работяги! А ние с Левчо и маверик снощи я откарахме до сутринта. Сега преброих доста бутилки и се учудих откъде имаме толков даян на нашата крехка възраст.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от the Judge Разгледай мнение

                  Това не трябваше да му го казвш. ГоУема грешка! Сега целия перон ще те намрази.
                  Какво да ме намрази майка му и бащаму се опитват да му ангажират времето да не се занимава с глупости

                  Ама пак добре че хората са умни - С тия пари можеха да купят един два апартамента ама по този начин нямаше да му ангажират времето и щеше да има задача само да ходи един път в месеца да събира наема и парите от наема нямаше да му стигат до никъде

                  Сега хем се труди хем няма толкова време да харчи, а на земята цената със сигурност няма да падне обаче да ми се прави на инвеститор с 200-300к лева и проектна печалба 10% е смешно като го разделиш по месеци се падат по нема 3000лв на месец чиста печалба дето се вика за ресторанти и дрешки няма да му стигнат ако мама и тати не додават ама иначе поне се чуства инвеститор

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                    Да ти кажа аз до сега не съм видел некой да се е уморил да харчи чужди пари. Ама знае ли човек ти може да си първият

                    А вервай ми и аз съм работил днес и със сигурност съм изкарал повече пари от тебе, все така уморен
                    Някой глупак да не би да ти се върза и да ти плати 3% комисионна?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                      хм.. аз за разлика от теб не съм се уморил и включитлено днес бачкам... най-лесно е да намериш 'обяснение', което ти отърва, но това в повечето случаи говори за слабост в характера и неприемане на това, което не ти оттърва...да не ти казвам на кой ми приличаш, че то форума ще се окаже много много рядко населен.


                      Да ти кажа аз до сега не съм видел некой да се е уморил да харчи чужди пари. Ама знае ли човек ти може да си първият

                      А вервай ми и аз съм работил днес и със сигурност съм изкарал повече пари от тебе, все така уморен

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                        Ето такива смели инвеститори визионери с чужди пари много обичам да гледам

                        Дадат им мама и тати пари на синчето да се прави на инвеститор и резултатът е отличен всеки път
                        Това не трябваше да му го казвш. ГоУема грешка! Сега целия перон ще те намрази.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение
                          Ето такива смели инвеститори визионери с чужди пари много обичам да гледам
                          Дадат им мама и тати пари на синчето да се прави на инвеститор и резултатът е отличен всеки път
                          хм.. аз за разлика от теб не съм се уморил и включитлено днес бачкам... най-лесно е да намериш 'обяснение', което ти отърва, но това в повечето случаи говори за слабост в характера и неприемане на това, което не ти оттърва...да не ти казвам на кой ми приличаш, че то форума ще се окаже много много рядко населен.



                          Last edited by bertram; 25.07.2021, 20:05.
                          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                            леда е със стадото и кълве на 2-3% доходност и най-най-сигурен тухло-кеш (пиши в тетрадката речник )

                            аз съм по неутъпканите пътеки... докъде ще стигна не е ясно , но поне няма да ми е скучно.


                            Ето такива смели инвеститори визионери с чужди пари много обичам да гледам

                            Дадат им мама и тати пари на синчето да се прави на инвеститор и резултатът е отличен всеки път

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                              това е един от пилоните на които се гради модерното консуматорско общество...свободно на думи, но феодално в същността си. икономически подчинени консуматори, които купуват, за да не изпуснат и живеят сега, а плащат после....
                              Не после, цял живот ...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от kot_dodi Разгледай мнение

                                човек трябва да се солиден с принципите си. И да ги променя, ако след приемане и размисъл над други / нови факти и информация има резон. Това .. "айде да не изтърва влака, че и комшията купи" е тъпо. Не видиш ли стойност в това, което купуваш ... няма смисъл.
                                В момента "стадото" кихайки 30 години на банката за 1 жилище си е пак наемател. Саме дето на децата може да остане нещо, ако е здрав.
                                Има хора с ясното съзнание, че 30г могат да я прекарат за 7-8 години ... но за всеки случай. Ама има и такива дето си знаят, че цял живот ще бачкат за този апартамент. Е ... колко трябва да си ограничен, да направиш подобна глупост . Вторите май са повече.
                                това е един от пилоните на които се гради модерното консуматорско общество...свободно на думи, но феодално в същността си. икономически подчинени консуматори, които купуват, за да не изпуснат и живеят сега, а плащат после....
                                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                                Коментар

                                Working...
                                X