IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

    Не знаеш къде е локацията, има гледка към морето и е близо до плажа.

    Инвестицията ми се вижда хубава, за тези пари (цената на вилата) в София можеше да се купи от по-евтините апартаменти с наем 500 лв месечно (читави клиенти се намират трудно сега), а от вилата ще изкарват повече пари.
    що не я купи ти тая вила и да настаняваш румунски каки цяло лято?
    препоръка е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от the Judge Разгледай мнение

      Ужас! И това на място без гледка към морето, без плаж и на 1 час ходене пеша до най-близкия плаж.
      Не знаеш къде е локацията, има гледка към морето и е близо до плажа.

      Инвестицията ми се вижда хубава, за тези пари (цената на вилата) в София можеше да се купи от по-евтините апартаменти с наем 500 лв месечно (читави клиенти се намират трудно сега), а от вилата ще изкарват повече пари.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
        Привет,

        аз ви бях разказвал за един възрастен чичо (в чийто поглед имаше харесване и одобрение) и неомъжената му дъщеря, съседи по вила.

        Те си продадоха вилата, защото чичото е стар и дори трудно шофира, а дъщеря му не хареса региона (дори когато беше на море, рядко ходеше на плаж и не излизаше много от къщата, не искаше контакти. И изглеждаше доста неоправна, макар и културна и богата).

        Новите собственици на вилата я отдават на румънци и чужденци това лято, като интерес има предимно уикендите. Но все пак си печелят хубаво, сложили са много легла. По мои изчисления ще припечелят поне 7200 лв за 2 месеца лятото (може и да греша, не знам колко ще е заета и дали ще има клиенти извън сезона, за да сметна годишните приходи).

        Също така не знам за колко са я купили от чичото. Той беше обявил висока, труднопродаваема цена в имотния портал, но реално сделката е била под нея.

        Поздрави
        Евго, нали след всички тези посетители трябва да переш и да чистиш мизериите, да не говорим за режийните разходи.
        Абсолютно неоправдана инвестиция е подобна къща, освен ако това не ти е основният бизнес и не си на място, 24 часа на разположение.
        Заетостта ще е максимум 2-3 месеца в годината. И 10.000 лева чисти да правиш, това е нищожна сума спрямо разходите за покупка и всички разправии с гостите.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
          Привет,

          аз ви бях разказвал за един възрастен чичо (в чийто поглед имаше харесване и одобрение) и неомъжената му дъщеря, съседи по вила.

          Те си продадоха вилата, защото чичото е стар и дори трудно шофира, а дъщеря му не хареса региона (дори когато беше на море, рядко ходеше на плаж и не излизаше много от къщата, не искаше контакти. И изглеждаше доста неоправна, макар и културна и богата).

          Новите собственици на вилата я отдават на румънци и чужденци това лято, като интерес има предимно уикендите. Но все пак си печелят хубаво, сложили са много легла. По мои изчисления ще припечелят поне 7200 лв за 2 месеца лятото (може и да греша, не знам колко ще е заета и дали ще има клиенти извън сезона, за да сметна годишните приходи).

          Също така не знам за колко са я купили от чичото. Той беше обявил висока, труднопродаваема цена в имотния портал, но реално сделката е била под нея.

          Поздрави
          Ужас! И това на място без гледка към морето, без плаж и на 1 час ходене пеша до най-близкия плаж.

          Коментар


          • Привет,

            аз ви бях разказвал за един възрастен чичо (в чийто поглед имаше харесване и одобрение) и неомъжената му дъщеря, съседи по вила.

            Те си продадоха вилата, защото чичото е стар и дори трудно шофира, а дъщеря му не хареса региона (дори когато беше на море, рядко ходеше на плаж и не излизаше много от къщата, не искаше контакти. И изглеждаше доста неоправна, макар и културна и богата).

            Новите собственици на вилата я отдават на румънци и чужденци това лято, като интерес има предимно уикендите. Но все пак си печелят хубаво, сложили са много легла. По мои изчисления ще припечелят поне 7200 лв за 2 месеца лятото (може и да греша, не знам колко ще е заета и дали ще има клиенти извън сезона, за да сметна годишните приходи).

            Също така не знам за колко са я купили от чичото. Той беше обявил висока, труднопродаваема цена в имотния портал, но реално сделката е била под нея.

            Поздрави

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

              говори лично с експерт. не вярвай на брокери и местни - те са 'в позиция' и са пристрастни. не могат да са обективни.
              Да, изисквам становище на спец. Мерси, Берти. Трябва всичко да е ок, поне на хартия.
              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                Вече имаме такава, засега уговорка. Твърди се че точно този участък няма проблеми и им разрешават да строят. Проблемния участък е по-нагоре и е обозначен. А и виждам дупките от геодезистите в терена и пътя отгоре.
                говори лично с експерт. не вярвай на брокери и местни - те са 'в позиция' и са пристрастни. не могат да са обективни.
                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                  Гледай какви къщи с цена на двустайка във Вазов.

                  https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=6xz8g9&f1=1


                  А на теб защо ти е къща? Колко време ще прекарваш там? Никаква инвестиция не е това, само постоянни ядове с поддръжката и с разни пияни повръщащи свине-наематели.
                  Риск от съсипвачи има. Но иначе има поддръжка и управление от профита в региона. Ще се изръсиш малко но немаш ядове.
                  Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                    левчо,
                    понеже си умерен и пич един непоискан съвет - каквото и да харесаш в онзи район е 100% ЗАДЪЛЖИТЕЛНО КОНСУЛТАЦИЯ с някой експерт ( по възможност от Варна или региона) Геодезист!

                    може да сме патрони и разбирачи,но с природата шега не бива и в случая бих вярвал само на геодезист специалист.
                    Вече имаме такава, засега уговорка. Твърди се че точно този участък няма проблеми и им разрешават да строят. Проблемния участък е по-нагоре и е обозначен. А и виждам дупките от геодезистите в терена и пътя отгоре.
                    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                      Джони, говори каквото щеш, не се сърдя, но запомни едно. На Съдията къщата е перфектна, тази която аз съм набелязал и дал оферта също, при все че са неголеми къщи. Има къщи като хотели там и са пълни с наематели. Не можем да минем с колите от паркирани автомобили. Който реши да отдява мисля че ще има добра дохосност, а и собствен имот. И в случая не те касае особено процента доходност.
                      левчо,
                      понеже си умерен и пич един непоискан съвет - каквото и да харесаш в онзи район е 100% ЗАДЪЛЖИТЕЛНО КОНСУЛТАЦИЯ с някой експерт ( по възможност от Варна или региона) Геодезист!

                      може да сме патрони и разбирачи,но с природата шега не бива и в случая бих вярвал само на геодезист специалист.
                      Last edited by bertram; 25.07.2021, 23:13.
                      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bulgarian lev

                        Е да де, не е съдия. Изпуснал е срока да стане, ма и така си му е добре. Джони, приятелите са кът на днешно време. Сигурен съм че и ти си пич, но имотите те стресират.
                        Гледай какви къщи с цена на двустайка във Вазов.

                        https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=6xz8g9&f1=1


                        А на теб защо ти е къща? Колко време ще прекарваш там? Никаква инвестиция не е това, само постоянни ядове с поддръжката и с разни пияни повръщащи свине-наематели.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ejonny2376

                          Какъв съдия е тоя бански селяк? Как изобщо можеш да дружиш с тоя малоумник? Няма ли по-добра компания, че да падаш толкова ниско?
                          Хайде поне ти, от едно уважение към професията, която имаш, говори обективно.
                          С тебе ли да дружи ???

                          Ти не разбра ли че хората не харесват мрънкячите

                          Само мазохист може да издържи с теб на една маса цяла нощ да му ревеш колко нереални били квадратите колко мръсно било в София и тн.

                          А и съм сигурен че Лева е от правилната страна на брега та за какво точно да си говори с тебе?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                            ластика е опънат, стадото блее, чакахме да се обърне палачинката а то... бъртрам само плочата обърна.
                            озадачих се аз още сутринта, как по време на балон, ни даде сигнал да започваме покупките.
                            ето, каква била работата.

                            бъртраме, виж сега едно лично мнение
                            така, както говориш едно а друго правиш, създаваш впечатление за неискрен човек
                            или такъв, който не взима решенията а само ги обявява тук. ако ме разбираш.

                            и в двата случая не е добре работата.

                            успех,
                            просто този път ще си запая идеята за мен си...

                            за чии да споделям?!?
                            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ejonny2376

                              Тоест там, където ти се излива кенефът от вилата, рибарите ловят риба и ти я ядеш. Да ти е сладко.
                              Аз риба ям само ако си я хвана сам - само от чисти водоеми и планински реки. Черна Мряна знаеш ли какво е? Няма как да знаеш, щото тази най-вкусна наша риба не живее в лайна.

                              А немски паспорт взех още 2009.
                              И за кво ти е тоз немски паспорт. Купи у Мюниш да те призная и кажа евала!
                              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                                Аз на море ходя в Майорка и ям тигрови скариди по 150 Евро порцията. Ти ходиш на лайноморието, къпеш се във фекалии, ядеш кебапчета от умрял добитък и мляна кожа и карантии и пиеш етанол с есенция (наречен 4 рози). Това е разликата между нас двамата.

                                ПС: Забравих. Ти стойностен имот нямаш нито един - все схлупени съборетини в разни села със скандално местоположение. Аз в София имам 2 апарта (1 наследствен) в най-добрия квартал за живеене. Имам и още куп инвестиции с висока доходност, имам си бизнес, имам жени, имам всичко. Да се сравнявам с някакъв никому-известен Бански тарикат -гастарбайтер за мен е обидно.
                                Джони, говори каквото щеш, не се сърдя, но запомни едно. На Съдията къщата е перфектна, тази която аз съм набелязал и дал оферта също, при все че са неголеми къщи. Има къщи като хотели там и са пълни с наематели. Не можем да минем с колите от паркирани автомобили. Който реши да отдява мисля че ще има добра дохосност, а и собствен имот. И в случая не те касае особено процента доходност.
                                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                                Коментар

                                Working...
                                X