IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • https://www.investor.bg/bylgariia/45...2011-g-333321/

    предвид, че бизнесът е този дето смята - какво според вас означават тези данни.
    за мен означава, че икономическата експанзия се отлага (в добрият случай). доходи, нови работни места .. вероятно няма да са на очакваните от оптимистите нива.

    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

      Крети, ти си се самонаказал достатъчно, нема нужда да те наказва друг :-)
      А това да плащаш билета на някой...., от дека парЕ ? Банката да не ти е дала бонус за лоялен клиент или си спестил от 2 годишното неходене сряда вечер на бира / една/ и картофки ? :-)
      Да ви гледам сеира имам пари хахаха, ...
      Last edited by RUBLA; 11.08.2021, 12:26. Причина: Спазвайте добрия тон!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

        Ти беше отворен като тоя смотания радомирския по едно време също, ама нещо не те видях тъдява. Да ти платя билета освен, че по плевенския курс не ти е бил по силиците, а?
        Крети, ти си се самонаказал достатъчно, нема нужда да те наказва друг :-)
        А това да плащаш билета на някой...., от дека парЕ ? Банката да не ти е дала бонус за лоялен клиент или си спестил от 2 годишното неходене сряда вечер на бира / една/ и картофки ? :-)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

          Ти беше отворен като тоя смотания радомирския по едно време също, ама нещо не те видях тъдява. Да ти платя билета освен, че по плевенския курс не ти е бил по силиците, а?
          Миро, що се напъваш, какъвто си дръглив, най-много да си докараш беля

          Коментар


          • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

            Митко аз си мислех че ще го поканиш да решавате задачи по математика а ти да те бият...Разочарован съм
            Ти беше отворен като тоя смотания радомирския по едно време също, ама нещо не те видях тъдява. Да ти платя билета освен, че по плевенския курс не ти е бил по силиците, а?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

              Интересно от къде го вадиш това самочувствие и мислиш, че си по- заможен от човек който не познаваш . В снп 500 и дивидентни акции имам вложено повече пари от колкото в имоти, но пак нямам самочувствието, че съм нещо особено. Ако искаш да се състезаваш с мен бих те поканил в боксовите зали на Славия или Септември- там ходя 2- 3 пъти седмично за разпускане. Не съм във формата когато се състезавах, така че имаш добри шансове- ше направим един спаринг и после ще пием по бира.
              Митко аз си мислех че ще го поканиш да решавате задачи по математика а ти да те бият...Разочарован съм

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                Митенце недай да ходиш да те бият в главата и после да инвестираш, не ти се отразява добре явно

                Я пак ни припомни как се връзваше схемата с ипотеката - Колко ти е самоучастието и колко заема и колко ти е наема
                За спорта си прав- има си определени травми ако не внимаваш, а ако прекаляваш и не се пазиш и големи
                ( справка Касиус Клей) , но от друга страна ти дава много- учиш се на дисциплина и си в добра физическа и психическа форма. За схемата с ипотеките съм го писал и преди- 2 ипотеки имам, обмислям 3- та догодина 100% кредит без самоучастие 25 и 30 години. Вноските по заема се покриват от наема. Ти кажи по- добре как съчетаваш воденето на клиенти по огледи с вноса на стока в контейнери от Китай?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

                  Интересно от къде го вадиш това самочувствие и мислиш, че си по- заможен от човек който не познаваш . В снп 500 и дивидентни акции имам вложено повече пари от колкото в имоти, но пак нямам самочувствието, че съм нещо особено. Ако искаш да се състезаваш с мен бих те поканил в боксовите зали на Славия или Септември- там ходя 2- 3 пъти седмично за разпускане. Не съм във формата когато се състезавах, така че имаш добри шансове- ше направим един спаринг и после ще пием по бира.
                  Митенце недай да ходиш да те бият в главата и после да инвестираш, не ти се отразява добре явно

                  Я пак ни припомни как се връзваше схемата с ипотеката - Колко ти е самоучастието и колко заема и колко ти е наема

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                    Точно в йеменски пари ми плащаха. Ка позна.
                    Ми нали тва им пиша от поне година бре, четеш ли. Няма да могат да купят. А чакат. Кво чакат? 1000 лева да идат на 2000, а имотите от 1500€ да идат на 800€. Ми добре, нека почакат малко. И ти ги побутвай, да не земе някой да прененрегне икономическия анализ на пазарите.
                    Ти барем собствено ще имаш некога и второ, ама тез калпазани ще се сбутат с бабите си родители, но мечтаят да ковнат поне за децата нещо...но не ги устройва.
                    ками, че то точно това се случва, когато човек прогледне и направи крачка извън Б-станя бре Доходът му скача, а цените слизат. Уф вярно, ти отде да знаеш - нали си го начука обратното...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

                      Интересно от къде го вадиш това самочувствие и мислиш, че си по- заможен от човек който не познаваш . В снп 500 и дивидентни акции имам вложено повече пари от колкото в имоти, но пак нямам самочувствието, че съм нещо особено. Ако искаш да се състезаваш с мен бих те поканил в боксовите зали на Славия или Септември- там ходя 2- 3 пъти седмично за разпускане. Не съм във формата когато се състезавах, така че имаш добри шансове- ше направим един спаринг и после ще пием по бира.
                      Това пък откъде го извади, че съм заможен?? Аз ти казвам дай банка за да сравним на кой по-голяма ипотека ще отпуснат? Що се отнася до боксов мач, не мислех, че щото губиш по имоти, трябва това да се материлиазира в боксов мач. Учудващо!!! Все пак ще дойда, като ме нокаутираш, надявам се да паднат цените на имотите.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                        Идваш ли във всяка една банка в страната за да премерим какви ипотеки ще ни отпуснат спрямо собственоста максимал?
                        Интересно от къде го вадиш това самочувствие и мислиш, че си по- заможен от човек който не познаваш . В снп 500 и дивидентни акции имам вложено повече пари от колкото в имоти, но пак нямам самочувствието, че съм нещо особено. Ако искаш да се състезаваш с мен бих те поканил в боксовите зали на Славия или Септември- там ходя 2- 3 пъти седмично за разпускане. Не съм във формата когато се състезавах, така че имаш добри шансове- ше направим един спаринг и после ще пием по бира.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

                          Стигнал съм до тоя акъл да не се състезавам ( едно време като бях млад и без ангажименти спортувах активно и ходех по състезания ) сега гледам да си угаждам и да водя по- лежерен начин на живот. С имоти като инвестиция се занимавам от скоро и в момента се уча, ще видим до къде ще стигна
                          Похвално Мите! Бъди здрав и се радвам, че успяваш, ама това прехласване по тролове, не го разбирам, умно момче си.
                          Аз също не обичам да се състезавам, но в случая, ако осъзнаваш, че ще загубиш, не се прехласвай по тролове. Аз не съм измислен герой, нито съдията само да ти кажа, ние имаме много какво да си прощаваме, защото сме бойци калени бойци.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
                            Ето каня Митко ипотеката във всяка банка в бг какви ипотеки са възможни за него и за мен
                            Стигнал съм до тоя акъл да не се състезавам ( едно време като бях млад и без ангажименти спортувах активно и ходех по състезания ) сега гледам да си угаждам и да водя по- лежерен начин на живот. С имоти като инвестиция се занимавам от скоро и в момента се уча, ще видим до къде ще стигна

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

                              OPM- a е голямо нещо, колкото повече успешно българи- толкова по- добре за България. Наздраве
                              Идваш ли във всяка една банка в страната за да премерим какви ипотеки ще ни отпуснат спрямо собственоста максимал?

                              Коментар


                              • Ето каня Митко ипотеката във всяка банка в бг какви ипотеки са възможни за него и за мен

                                Коментар

                                Working...
                                X