IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Thrace Разгледай мнение

    Не е толкова просто.

    Какъв наемател. Искам да си спра тока на мое жилище, което вече не ползвам и нямам пари да плащам сметките. Тогава какво ще стане

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

      Kaто имаш голям излишък защо взе 'изгоден" потребителски кредит?
      Защото ме беше много страх за парите ми, които бях събрал за самоучастие в размер на 60% от покупната цена да не ги изгори от двуцифрената инфлация и се оказах прав. Двуцифрена инфлация vs 4,2 %ГПР привлечен ресурс в размер на 40%, БЕЗЦЕННО!!!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

        Именно, при мен проблеми от естество на вдигане на лихви, са ми смешни проблеми, при положение, че всеки месец съм толкова на плюс, че се чудя къде точно да си вложа излишъка, а тоя смешко ще ми говори, че ще съм имал проблем с банките!!!
        Kaто имаш голям излишък защо взе 'изгоден" потребителски кредит?

        Коментар


        • Истинският инвеститор сам си качва пералнята по стълбите, за да не падне доходността от 6% на 4%!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Thrace Разгледай мнение


            Качвал ли си пералня по стълби? Ръст на лихвите е цвете пред това.
            Именно, при мен проблеми от естество на вдигане на лихви, са ми смешни проблеми, при положение, че всеки месец съм толкова на плюс, че се чудя къде точно да си вложа излишъка, а тоя смешко ще ми говори, че ще съм имал проблем с банките!!!

            Коментар


            • ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                Каква неописуема "инвеститорска" драма, драги зрители!


                Каква пералня да купя, за да завърти барабана!





                Това са истинските проблеми, а не че ФЕД щял да вдигне лихвите...
                За ФЕД , че щял да дига лихвите, ми дреме на самолетоносача, честно казано. Дохода ми е нагоре, спестяванията също, това, че ФЕД щял да вдига лихвите /той впрочем ги е вдигнал/ ми дреме на дедовия.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                  Каква неописуема "инвеститорска" драма, драги зрители!


                  Каква пералня да купя, за да завърти барабана!





                  Това са истинските проблеми, а не че ФЕД щял да вдигне лихвите...
                  Ами всеки с грижите си. Един се притеснява, че ФЕД като вдигне лихвите, на него пък ще му вдигнат наема, а друг се чуди каква дуракоустойчива пералня да купи на овцата дето я стриже ежемесечно.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                    Каква неописуема "инвеститорска" драма, драги зрители!


                    Каква пералня да купя, за да завърти барабана!





                    Това са истинските проблеми, а не че ФЕД щял да вдигне лихвите...

                    Качвал ли си пералня по стълби? Ръст на лихвите е цвете пред това.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                      Таргет, братле! За да ги отсееш трябва да им направиш невъзможен наема. А и се чудя, вероятно са били специалисти некви, не плащали тока. Изключват ти го веднага. На такива и депозити не мое да им вземеш, щото с тази цел влизат, да не плащат.
                      Не е толкова просто.


                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                        Този инвестиционен фонд, беше толкова потънал, че nradev 111 ,се появи на хоризонта след цели 3 години! Три години една буква нямаше от него!
                        Te да видиш колко е потънал.

                        https://finance.yahoo.com/quote/QQQ?p=QQQ

                        Задачка по аритметика като за фатмаци : от 175 до 377 колко е потънал?
                        Last edited by nradev1111; 13.11.2023, 21:58.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
                          Харесват ми макроикономическите анализи на част от групата, ама аз си имам моите чисто отдавателни проблеми. На наемателите, често им се развалят пералните машини, докато не разбрах, че една квартирантка дори и с крака, злобно набутвала мръсни дрехи, лежешком за да ги набута в пералнята на наемодателя. Тогава осъзнах, що толкова стара и надеждна miele novotronic w 974 сдаде багажа, а като я замених с bosch wfd 1160, също не можа да завърти барабана в един момент. Когато я смених с whirlpool awe шесто чувство, тогава тази квартирантска сган , напусна, без да ми повреди поредната пералня машина.
                          Лордиевич, тия вече не ги ли надушваш още когато се редят на опашката за интервю за квартирата?

                          Коментар


                          • Каква неописуема "инвеститорска" драма, драги зрители!


                            Каква пералня да купя, за да завърти барабана!





                            Това са истинските проблеми, а не че ФЕД щял да вдигне лихвите...

                            Коментар


                            • Харесват ми макроикономическите анализи на част от групата, ама аз си имам моите чисто отдавателни проблеми. На наемателите, често им се развалят пералните машини, докато не разбрах, че една квартирантка дори и с крака, злобно набутвала мръсни дрехи, лежешком за да ги набута в пералнята на наемодателя. Тогава осъзнах, що толкова стара и надеждна miele novotronic w 974 сдаде багажа, а като я замених с bosch wfd 1160, също не можа да завърти барабана в един момент. Когато я смених с whirlpool awe шесто чувство, тогава тази квартирантска сган , напусна, без да ми повреди поредната пералня машина.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                                Еми поразходи се малко из Капана така,седни ,почерпи някоя студенкта от ПУ,то .ееех сега и до Пловдив ли да идвам да ви уча ?Пара имате ама технология не ..с Радев от панелката Ви слагаме в малкия джоб
                                майко, майко, майко... Кой кого тръгнал да учи?!

                                ===2039===


                                Левчо спри да се бъзикаш! Тия се взеха на сериозно. Ще те пращам на уроци в деЦката у Кр.Поляна ако продължаваш така!

                                Коментар

                                Working...
                                X